OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren

İlgili resim

BOURNEMOUTH FC KAP ACIKLAMASI

Profesyonel futbolcu Mikel Oyarzabal'ın kulübümüze transferi konusunda, Real Sociedad Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Real Sociedad Kulübüne transfer bedeli olarak toplam 23.350.000.-EUR ödenecektir.
Profesyonel futbolcu Mikel Oyarzabal ile 4 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;

2019/20 futbol sezonu için 3.100.000.-EUR garanti ücret,
2020/21 futbol sezonu için 3.200.000.-EUR garanti ücret,
2021/22 futbol sezonu için 3.500.000.-EUR garanti ücret,
2022/23 futbol sezonu için 3.700.000.-EUR garanti ücret ödenecektir

Futbolcunun transferi kapsamında menajerlik hizmet bedeli olarak, sözleşme garanti ücret tutarının %10'u ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

İlgili resim

BOURNEMOUTH FC KAP ACIKLAMASI

Profesyonel futbolcu Joshua Kimmich'in kulübümüze transferi konusunda, Bayern Munih Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Bayern Munih Kulübüne transfer bedeli olarak toplam 26.100.000.-EUR ödenecektir.

Profesyonel futbolcu Joshua Kimmich ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;

2019/20 futbol sezonu için 5.000.000.-EUR garanti ücret,
2020/21 futbol sezonu için 5.200.000.-EUR garanti ücret,
2021/22 futbol sezonu için 5.500.000.-EUR garanti ücret ödenececktir.

Ayrıca oyuncuya imza ücreti olarak toplam 2.000.000 EUR ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

thumb2-federico-chiesa-4k-creative-art-blades-style-italian-football-player.png

Federico Chiesa ile 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır. ACF Fiorentina kulübüne 30.1 milyon euro bonservis ücreti ödenecektir.

🔷 Everton FC 🔷

Sıradaki hedef:🇫🇷🥅🤔

Takım ve eşleşmeler güncellendi.Brighton ve Newcastle boşta gelmek isteyen varsa yazsın bir şey kaçırmış değilsiniz 3 gün sonra başlıyor lig.

1-Aslan Karadağ--Volo121212----Watford
2-Vasfi Vural--Wildecooke----Manchester City
3-Doruk Ata Tanrıverdi--dorukatakocaman----Southampton
4-Fatih Par--FatihPAR----Liverpool
5-Ozan Puki--GalatasaraylıFatih----Sheffield
6-İbrahim Özveren---Bipolar42----Aston Villa
7-Murat Urhan--murhan38----Norwich
8-Kağan Koç--kaancan1905----Manchester United
9-Mehmet Mehmetoglu--imparator1905_19_1 ----Arsenal
10-Recep Yıldırım--osmrecep38----Bournemouth
11-Murat Durmaz--ryanbrothers----Chelsea
12-Fatih Celik--Jose Fatihlinho----Tottenham
13-İlyas Karaca--1lyaskrc----Burnley
14-Furkan Korkmaz--palagsc----Wolves
15-Umut Gül--punish3r44 ----Crystal Palace
16-Adem Akdoğan--wengeredenger----Everton
17-Cihan Ağzıkara--Cigisaw----Leicester City
18-Mehmet Ocak--Reges25F----West Ham United

"gscimbom’a adalet getireceğim. En soylu moderatörden en aşağılık lağım faresine kadar herkes kendi ektiğini biçecek. Ve sana söz veriyorum ki Admin ; bazıları parmaklarının ucundan fazlasını kaybedecek. Onlar ( @Fatih PAR ve @Fatih Celik )benim krallığımı kanattı ve ben bunu unutmayacağım."

İlyas Baratheon

"gscimbom’a adalet getireceğim. En soylu moderatörden en aşağılık lağım faresine kadar herkes kendi ektiğini biçecek. Ve sana söz veriyorum ki Admin ; bazıları parmaklarının ucundan fazlasını kaybedecek. Onlar ( @Fatih PAR ve @Fatih Celik )benim krallığımı kanattı ve ben bunu unutmayacağım."

İlyas Baratheon
Fatih Fatih Sultan Mehmet
628inciq6690193.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yemin ediyorum konsol oyunlarinda bile Galatasarayi yenmek bana koyuyor :D

Mesela atiyorum kariyer yapiyorum X takimla ve CL de karsima GS cikiyor. Ulan elesen bi turluuuu elemesen bi turlu :asd:

Ama sen GS degilsin rdas. O yuzden tokatlar gecerim :p

NOT: Ulan bizim yonetim gibiyim. Su oyuncu satma isini bi beceremedim. Millet takir takir transfer yaparken ben hala yerimde sayiyorum :(

Leroy Sane'nin kulübümüze transferi için Man. City ile görüşmelere başlanmıştır.

🔷 Everton FC 🔷 @Vasfi Vural

1️⃣ Fakir olmamız sebebiyle Leroy Sane için görüşmeler bir süreliğine askıya alınmıştır.

2️⃣ Alban Lafont ile 5+1 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Nantes kulübüne 8.4 milyon euro bonservis ücreti ödenecektir.

maxresdefault.jpg

3️⃣ Gianluigi Donnarumma ile 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. AC Milan kulübüne 13.2 milyon euro bonservis ücreti ödenecektir.

wp2093722.jpg
🔷 Everton FC 🔷

Son düzenleme:
Süper Lig takımlarıyla bi sohbetimiz var.Arabistan-Katar-Çin takımlarına yüksek bonservislerle futbolcu satışları olacak.Ne kadar Galatasaray'da oynamış futbolcu varsa transfer edilecek.Eren ve Arda ile görüşmelerimiz sürmekte..
Gidenler
Pantic-Alanyaspor
Blackman-Arsenal S.
Piazón-Al Jazira
Gelenler
Scuffet-Kasımpaşa
Alex Telles-Porto

Süper Lig takımlarıyla bi sohbetimiz var.Arabistan-Katar-Çin takımlarına yüksek bonservislerle futbolcu satışları olacak.Ne kadar Galatasaray'da oynamış futbolcu varsa transfer edilecek.Eren ve Arda ile görüşmelerimiz sürmekte..
Gidenler
Pantic-Alanyaspor
Blackman-Arsenal S.
Piazón-Al Jazira
Gelenler
Scuffet-Kasımpaşa
Alex Telles-Porto
Kulübümüzde size uygun olan 3 adet futbolcu bulunmaktadır. Henry Chukwuemeka Onyekuru, Cenk Tosun ve El Hadji Baye Oumar Niasse . Bu oyunculara yapacağınız teklifler dikkate alınacaktır.

Saygılarımla,
Everton FC Çay ve Kahve İşleri Sorumlusu

Üst Alt