OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 9. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Aston Villa - İbrahim Özveren

Ne güzel transferler yapıyorsunuz bende de Sheffield United var. Skuvat dan 75'lik oyuncu getirtiyorum. Milyon tane al-sat yaparsam sizler gibi yıldız oyuncular alabilirim 15.haftadan sonra, o zamana da atı alan üsküdarı geçer. :red:

Ne güzel transferler yapıyorsunuz bende de Sheffield United var. Skuvat dan 75'lik oyuncu getirtiyorum. Milyon tane al-sat yaparsam sizler gibi yıldız oyuncular alabilirim 15.haftadan sonra, o zamana da atı alan üsküdarı geçer. :red:

birde burda emoji falan koyuyorlar üstad :D bizde biliriz uçak emojisi koymayı ama para yok. umut gül palace kulubünden bildirdi.

Ekledim renktaş 2 takım boşta istediğini al gir

Benim ekşisözlükten de OSM grubum var. Biz mümkün olan hee türlü Altın harcanan durumu yasaklayarak oynuyoruz. Mesela hızlı antrenman, transfer, stadyum geliştirmesi, antrenman kampı vs. Öyle iyi olmaz mı sence de? Bir dahaki sezonlar için diyorum. Haksız rekabet olmaması için.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

@ManCity 🔥 🇪🇸🤫

✍ TRANSFER - Saúl Ñíguez 32.7 Milyon € karşılığında Manchester City'de!

wp3917169.jpg

Southampton'da iki yıldız oyuncu satılık listesine koyuldu.

Hücum oyuncusu, Shane Long (87) 28 mio
Orta saha oyunucusu, James Ward-Prowse (87) 35 mio

yetiştirmekle uğraşma bunlar 11 oyuncusu!!!

İlgili resim

BOURNEMOUTH FC KAP ACIKLAMASI

Profesyonel futbolcu Ryan Sessegnon'un kulübümüze transferi konusunda, Fulham Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Fulham Kulübüne transfer bedeli olarak toplam 15.300.000.-EUR ödenecektir.

Profesyonel futbolcu Ryan Sessegnon ile 5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;

2019/20 futbol sezonu için 2.100.000.-EUR garanti ücret,
2020/21 futbol sezonu için 2.200.000.-EUR garanti ücret,
2021/22 futbol sezonu için 3.000.000.-EUR garanti ücret,
2022/23 futbol sezonu için 3.700.000.-EUR garanti ücret,
2023/24 futbol sezonu için 4.000.000.-EUR garanti ücret ödenecektir

Futbolcunun transferi kapsamında yetiştirme bedeli olarak, sonra ki satışında %30 Fulham kulubune ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Valla benim icin hava hos. Yonetimim bende 16cilik sınırı koymuş. 70milyonluk kadromla 2 mac kazansam bile kurtaririm diye dusunuyorum. Ilk 3e girme zorunlugu olan takimlar düşünsün :D

Üst Alt