# Osman Tarık Çamdal - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Metrobüste buna benzer birini gördüm demin elin ayağım titredi. Adam bizi öyle bir raddeye getirmiş ki kendisinden değil replikalarından da nefret eder olduk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi para sömürüyor. Hakkı mı ? Bana göre değil ama sözleşmesi var.

Peki Osman Çamdal'ın sözleşmesine sadık kalmaya çalışması etik mi değil mi ?

Ünal Aysalın eseri. Yabancı sınırı falan bahane. Adam bu sezon toplam 1.6m avro kazanacak bu kadar enayi olunmaz yahu. Esesdeyken bile o parayı hak edecek bir performans ortaya koymamıştı. Insan biraz ileri görüşlü olur, vizyonlu olur...

Galatasaray kadrosunda mali verimlilik endeksi en düşük isim Tarık Çamdal

DpfnzqXW4AE828t.jpg

''ben büyük umutlarla geldim ama beklentileri karşılayamadım, ama bir türlü galatasaraya faydalı olmadım bu formanın hakkını veremedim çok çalıştım ama olmadı''

orulll oruullllll

İki senedir Galatasaray'da kadro dışı kalan ancak bir türlü başka takımlara gitmeye yanaşmayan Tarık Çamdal, yönetimle yaptığı görüşmede yine tercihini kalmaktan yana kullandı.

Yapılan görüşmede ayrılmayı düşünmediğini ve sözleşmesinin bitiş tarihi olan hazirana kadar kalmak istediğini söyleyen Tarık, ancak bütün alacaklarının kendisine ödenmesi durumunda Ocak'ta başka bir takıma gideceğini iletti.

Sanırım şimdiye kadar buna benzer ikinci bir karaktersiz oyuncumuz olmadı herhalde hiç (ki ben hiç bir zaman bizim oyuncumuz olarak görmedim bu karaktersiz herifi), bunun gibi kontrat süresinin %95'ini sadece yatarak tamamlayan yoktur büyük ihtimal.

sent via GSC

Kontrat suresinin 95% ini yatarak tamamlayacak adama 5 senelik 1.6 milyon eurodan sozlesme yapan baskan da arasan pek bulunmaz aslinda

Zaten herkesin elinde gelecegi görebilen bir sistem var ya, alinan bir oyuncunun böyle karaktersiz cikacagini görebiliyorlar.
Adamin yaptigi meslege saygisi yok, tek amaci var yatip parasini almak.
Yaptigi meslege saygisi olanlar iyi kötü birakip gidiyorlar.
Simdi yine gelir yapmasaydin o zaman öyle bir sözlesme icerikli bir mesaj, sanki sözlesmeler tek tarafli bir olay mis gibi.
Sözlesme iceriginde yan gelip yatabilirsin diye bir madde var galiba da biz bilmiyoruz.

Ünal Aysal hakkinda tek bir kelam bile edilmedigi halde, mevzu yapilan sözlesme ve sözlesmelerin karsilikli bir olay oldugundan, kimsenin oyuncunun bu kadar karaktersiz cikacagini bilemeyecegi detayini da katarak bahsedildigi halde böyle bir mesaja sasirdim mi, tabii ki hayir.

Bu adam üstelik hukuk okudugunu söylüyor ama daha sözlesme hakkinda yazdiklarimi bile idrak edemiyor.
Böyle veya buna benzer bir mesaj kendisine yazilsa, saldirmayin (daha dün aksam yapti), istedigimi yazarim, uzatmayin (yine daha dün aksam yapti), karismayin, sonra da özelden adminlere sikayet ile sonuclanan bir kervan olusur.

Düne kadar mevcut yönetimin hatalari olmasina ragmen yaladiktan sonra, elestirenlere devamli müdahele ettikten sonra, simdi böyle ufaktan ufaktan UEFA olayi yüzünden elestiren de kendisi

Üst Alt