# Osman Tarık Çamdal - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DrMMfr2WkAAYDpi.jpg

Bizim insanimiz sosyal medyayi kullanamiyor Bunu defalarca yazdik

Kullanamiyorsaniz uzak durun arkadas,yazik degil mi adamin ailesine

Bizler yasli akrabalarimiza telefon ile ulasamadigimiz zaman merak eden acaba birsey mi oldu diye telaslanan insanlariz,böyle yalan yanlis seyler paylasarak neyi amacliyoruz anlamis degilim

Ben de bu ulkede milyonlar açlık sınırında yaşıyorken 5 yıl boyunca yatarak utanmadan sıkılmadan milyonlarca euro kazanan, kendisine baska takima git aradaki farkı verelim dense de kabul etmeyen, meslek onuru, iş ahlakı, utanma duygusu olmayan tum onun bunun cocuklarını Allaha havale ediyorum Tarıkcım.

Ben biraz farkli dusunuyorum, kendisine verilmis bir kontrat var, zorla "beni oynatmayin" da demiyor, dunyanin hic bir yerinde sureli kontrat verilip bir para vaad edilen kisi zorla bu parayi almaktan vazgecirilemez. Sanirim opsiyonunu iptal eden sabri haric de bir ornek yoktur

Umuttan hamite selcuka tarika dek .. hele de yabancilar, nicesi, grosskreuzt kendisinden kaynaklanmasa da "ben oynamadim tek kurus almayim" dedi mi ya da sightorsson .. tonla yabanci antrenor (mancini yi ornek vermeyin , bizdeki yagli kontrati italyada buldu gitti netten bakabilirsiniz)

Bunu bu paraya alanlar , kendisine verilenden cok eskisehire daha fazlasini verenler bu komedinin esas aktorleridir, onlarin sucu yok tarik in sucu var oyle mi ? Neden biraksin adam parasini yani

Diger yandan , son yapilan veya daha beteri , kendisinden o veya bu sebeple nefret eden kisiler tarafindan yapilmis olabilir , bu da gosterdigi tavrin karsiligi olarak kendisine reva gorulmus olabilir , her isin bir zorlugu vardir , aynen stadyumda yuhalanmasi gibi

Varsa suc teskil eden bir sey , gider sikayetini eder , sosyal medya magduru oldu 1 gun diye aciyacak degilim

Yani iki konuda da asiri anti profesyonel dusunuyoruz bence.

Daha da ileri goturuyorum, kendisi ya da ailesinden birine hakkaten bir sey olsaydi da , uzulmek ya da bundan mutlu olmak bile olanin kendi inisiyatifindedir , babamin oglu degil onca parayi cukkaladi aldigi beddualar cikti diyen de olur , para baska hayat baska yazik adama diyen de

Sahsen tarik benim icin uzayda bir nokta bile degil , ne basina gelene uzulurum , umrumda olmaz , ne de beddua ederim , ama ne de alacagi paraya yorum yaparim .. ne hali varsa gorsun

Yani bi manada evet. Durup dururken başına birşey gelmesini istemem tabii ama gelmişse de üzülmem açıkçası.
Bi yerinden çıkar o hakkıyla kazanmayıp kulübü sömürdüğü paralar. Çok kez gitmesi için fırsat yaratıldı o yatıp para kazanmayı seçti.
Tamam haklisin yapilan sözlesmenin karsiligini veremedi buna katiliyorum ve evet seninle ayni fikirdeyim artik beraber calismak istemiyoruz dendigi zaman buna saygi duymasi gerekirdi, cünkü Futbolcu tayfasi kendileri gitmek istedikleri zaman sözlesmeleri var ise bile durduramiyorsun, ama iste benim fikrim ne olursa olsun insanin cani baska bir sey.

Yani bi manada evet. Durup dururken başına birşey gelmesini istemem tabii ama gelmişse de üzülmem açıkçası.
Bi yerinden çıkar o hakkıyla kazanmayıp kulübü sömürdüğü paralar. Çok kez gitmesi için fırsat yaratıldı o yatıp para kazanmayı seçti.

Benimki farkli . Oyle para kazandi diye boyle oldu gibi parapsikolojik veya dini bakis acisina sahip degilim ama tarik kim allah askina ki oturup uzuleyim ? Ucuncu dereceden akrabam degil , sevip sevdalandigim kiz degil , bana ne tarik tan

Dunyada tonla insan her gun olumlu olumsuz sey yasiyor , bunlardan bazilarina duygusal bakis acisina sahip olmam icin benim icin bir farki olmasi lazim

Ha afrikada acliktan gocup giden bir can , ha tarik .. ha bir anadolu kasabasinda yasanan trafik kazasi , ha tarik in yaptigi kaza

Yani diger insanlara her gun ne kadar uzuluyorsak veya umursamayip 2 inci sayfa haberi ozelligi tasiyorsa , tarik olunca bir gram fazlasi da degil

Üst Alt