Osmanlıspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Osmanlıspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Osmanlıspor XI: Karcemarskas, Vrsajevic, Numan, Yalçın, Muhammed, Mehmet Güven, Musa, Regattin, Lumanza, Serdar Gürler, Umar

bunlara karsi da zorlanmayiz herhalde ://

hocamın arkasındayım. bu 11 belki çoğumuzun hoşuna gitmeyebilir ama oyuncularla birebir ortamı yaşayan kendisi. vardır bir bildiği diyelim. kendisine olan güvenimiz sonsuz

Şu kadroya bak.. geçen sezondan farklı sadece 3 oyuncu var.Gerçekden inanılmaz kötü yönetiliyoruz..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birini sol bek, birini de ön libero olarak algıladığın zaman hayat birkaç saniyeliğine de olsa daha güzel görünecek :D

Daha Donk'u dahil etmedim bile :D Onunla birlikte 5 tane stoper oynayabilecek adam var yedekte.

Balta, Ahmet, Serdar, Koray ve Donk :asd:

Balta sol bek, Donk ve Koray ön libero olarak da düsünülebilir tabi. Yine de komik yav su kadromuzun hali.
Hakan Balta sol bek :)

2 gol atan Eren' e kesik atmayacağını düşünüyordum ama Gomis ile birlikte oynatır diye tahmin ediyordum. Gomis' i oynatmamak soru işareti.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boyle ucurum olmaz , olacaksa da sahada karsiligi olmali

ucuza gelmiyorsa alma ALMAAA

boyle boyle olustu bu borc

futbol öyle değilki sahada verdiği ile kazandığı parayı denklemde eşitlemeye kalksan bizim takımda kimse 500 binin üzerinde alamaz ama bu işler öyle yürümüyor selçuğun 2800 aldığı yerde feghouli de 4 milyon alıyor buda normal.

Üst Alt