Östersund Müsabakası İçin UEFA'ya Kadromuzu Bildirdik! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Östersund Müsabakası İçin UEFA'ya Kadromuzu Bildirdik!

Ulan bide hagi ile kiyaslayanlar var adam esnaf kardesim dukkan isletmekten galatasaraya vakitmi ayirabiliyormu ki kadroya alinsin su muridleride bi gün toplanip gitsin para kazandirsin belki isleri kesattir o kadar seviyoruz diyolar

Uğur sevdiği için severim.

iste-mustafa-denizli-nin-sartlari-90518-5.jpg

Desteklemese bile sempati duyar geneli

Saçma ki,Atatürkçülük de laiklik de bir bölgenin/şehrin tekelinde değil.Ben Mersin'de ikamet ediyorum İzmir'de %68 hayır çıktıysa burda da %65 hayır çıktı misal.Mersin takımlarına sempati duyulmalı gibi bir şey demek aşırı saçma olur sırf bunun yüzünden.Göztepe'nin rakibi Eskişehir'de de %57-58 hayır çıktı madem olayı siyasete döküyoruz.

Saçma ki,Atatürkçülük de laiklik de bir bölgenin/şehrin tekelinde değil.Ben Mersin'de ikamet ediyorum İzmir'de %68 hayır çıktıysa burda da %65 hayır çıktı misal.Mersin takımlarına sempati duyulmalı gibi bir şey demek aşırı saçma olur sırf bunun yüzünden.Göztepe'nin rakibi Eskişehir'de de %57-58 hayır çıktı madem olayı siyasete döküyoruz.

Eskisehir mafyavari tipler tarafindan yonetilen sikeye bulasmis 1 camia sempati duymak mumkun degil

Üst Alt