Östersund Müsabakası İçin UEFA'ya Kadromuzu Bildirdik! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Östersund Müsabakası İçin UEFA'ya Kadromuzu Bildirdik!

adamın numarasını daha gitmeden bir başkasına vermişler işte bu tudorun sneijdere ne kadar profesyonellik dışı bir yaklaşım içerisinde olduğunu gösterir.

Konu bu değil,farazi örnekler verdim sadece.Konya'da ikamet eden bir Chpli sırf şehrin çoğu muhafazakâr diye İzmir takımlarını mı tutacak misal Konya'yı tutmak istemesine rağmen?
Yav play off finalinde Tum Turkiye Goztepe ciksin istedi nerdeyse hic mi takip etmiyon sosyal medyayi ,eskisehir kardesi konya ve ksk taraftari disinda tabi ,İzmire yobazlar disinda sempati ile bakilir,Goztepe varken ki İzmirin hasretide ortada super lige, Es Es ciksin demene uyuzdum zaten itiraf edeyim.

Yav play off finalinde Tum Turkiye Goztepe ciksin istedi nerdeyse hic mi takip etmiyon sosyal medyayi ,eskisehir kardesi konya ve ksk taraftari disinda tabi ,İzmire yobazlar disinda sempati ile bakilir,Goztepe varken ki İzmirin hasretide ortada super lige, Es Es ciksin demene uyuzdum zaten itiraf edeyim.

Dediğin doğru ancak ben şu an olandan değil,olması gerekenden bahsediyorum.Göztepe'ye veya İzmir takımlarına bir antipatim yok.Ama sırf 'Atatürkçü'ler diye veya 'laik'ler diye sempati duymak zorunda da değilim.Hayır yukarda dediğim gibi,İzmir'i Atatürkçü diye destekledim diyelim,e karşısındaki Eskişehir Atatürkçü değil miydi?Adamlar stad adına zorla Atatürk koydurttu be,burası Atatürkçü bir şehirdir diye.

Fernando Muslera
Eray İşcan

Martin Linnes
Luis Cavanda
Serdar Aziz
Ahmet Çalık
Koray Günter
Semih Kaya ?
Maicon Roque
Lionel Carole
Tarık Çamdal

Tolga Ciğerci
Selçuk İnan
Ryan Donk
Yasin Öztekin
Younes Belhanda
Sinan Gümüş
Garry Rodrigues

Batefimbi Gomis
Eren Derdiyok

ŞU KADRO net konuşacağım yeni 3 transferi çıkart KÜME DÜŞER NET BİÇİMDE. Muslera da engel olamaz o kadar diyeyim.

KOSKOCA GALATASARAY

1. Sadece 2 santrafor
2. Toplasan 1 BEK etmeyecek 3 bek
3. Toplasan 1 ORTA SAHA etmeyecek 3 ön libero
4. Toplasan 1 STOPER etmeyecek 4 stoper

den oluşuyor.

Eray
Carole
Tarık
Cavanda
Koray

gibi PTT de oynadığında fark yaratamayacak isimler

Selçuk
Linnes
Tolga
Eren
Semih

gibi Kasımpaşa seviyesinde oyuncular

ve sakatlıktan fırsat bulduğunda oynayan Serdar Aziz.

Karşıyaka'nın semtinde oturuyoruz ama ailemle bizde Göztepeyi destekledik. Süper Ligde adı ne olursa olsun İzmir takımı olmalıydı.

çevremdeki birçok kişi de istedi sonra facebooklar tebrikler Göztepe falan yazdı.

Son düzenleme:
DEeizzWXsAEz_7x.jpg:large

Üst Alt