ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Cevap: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Kimse sormadı ben sorayım, Kemal nasıl bir programla calıstın kardesim biraz daha aydınlat bizleri :D

Ya ben eksiklerimi iyi tespit ettiğimi düşünüyorum. Yani şu konuyu yapamıyorum daha çok çalışayım tarzı. Mesela integrali ygs den sonra öğrendim ama gereken önemi verince sınavda integralden yanlış yapmadım.veya ygs kimyada 5-6 yanlış yapıyordum ygsye 1 ay kala. Bi kitap aldım konu anlatımlı 2 haftada falan bitirdim onu. gerçek sınavda kimyadan yanlış yapmadım. Ne yapmak gerektiğini bilmek çok önemli.

Ya ben eksiklerimi iyi tespit ettiğimi düşünüyorum. Yani şu konuyu yapamıyorum daha çok çalışayım tarzı. Mesela integrali ygs den sonra öğrendim ama gereken önemi verince sınavda integralden yanlış yapmadım.veya ygs kimyada 5-6 yanlış yapıyordum ygsye 1 ay kala. Bi kitap aldım konu anlatımlı 2 haftada falan bitirdim onu. gerçek sınavda kimyadan yanlış yapmadım. Ne yapmak gerektiğini bilmek çok önemli.

Tebrikler

abi o kadar para topluyonuz doğru dürüst bi site alt yapısı yapın da öğrenelim işte yok açılmıyor site

heyecanlı da değilim %95 nereye gideceğimi biliyorum ama kesin olarak öğrensem hiç fena olmayacak

Bende söyle bir sey var. Atıyorum dairesel hareket yapamıyorum, konu anlatım calısıyorum bir saat ardından yapıyorum soruları. Ama ertesi gün falan konu anlatıma tekrar bakmadan yapamıyorum gene. Eskiden gelen konuları o bilgilerle temele dayandırmısım onları rahat yapıyorum Mat-Geo-Turkce falan. Ama ozelikle 10-11 konuları Fizik'te bu sorun var.

Fizik zor derstir çok emek gerektirir, ama bikaç gün sadece fizik çalış mesela hallolur

Yıl olmuş 2012 hala bir yerlere yerleşmeye çalışanlar var :) Yaşlanıyoruz demek ki. Biz yerleşip, yerimizden kalkalı kaç sene geçmiş. Beyhude geçti yıllar..

ulan eskidi espri biliyorum da harbiden değiştirseler iyi olacak "yerleştirme sonuçları" nedir niyet baştan belli

Arkadaşın sonuca bakmaya çalışıyorum da hala hata veriyor lan. Yapacağınız siteye koyayım sizin.

Ben şu an işletme okuyorum ama Hacettepe Türk dili edebiyat bölümü tuttu napsam diye düşünüyorum.Yardımcı olabilecek varmi?

Üst Alt