ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Cevap: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Tercih yaparken tek İstanbul içini isaretlemiştim, kendime cok güveniyordum. Fakat malesef istediğim bölümleri tutturamadım. Sizler adına cok sevindim, umarım hepiniz mutlu bir üniversite hayatı gecirip iş hayatınızda hedeflediğiniz yerlere ulaşırsınız.

Tercih yaparken tek İstanbul içini isaretlemiştim, kendime cok güveniyordum. Fakat malesef istediğim bölümleri tutturamadım. Sizler adına cok sevindim, umarım hepiniz mutlu bir üniversite hayatı gecirip iş hayatınızda hedeflediğiniz yerlere ulaşırsınız.

Kardeşim sakın üzülme.Gerçekten kalpten söylüyorum bunu.Emin ol istediğin bölümleri tuturacaksın.Bende ilk sene kazanmayınca böyle olmuştum.Sonra istediğim yeri aldım.

Keşke digerlerinide ekleseydin her ihtimali göz önünde bulundurarak. Herşeyin hayırlısı kardesm :)

2.tercih falan var daha bitmiş birşey yok

Kazananları tebrik ederim, hayırlı olsun.2 sene sonra ben de yaşayacağım bu heyecanı..

Ben şu an işletme okuyorum ama Hacettepe Türk dili edebiyat bölümü tuttu napsam diye düşünüyorum.Yardımcı olabilecek varmi?

hacım aman gitme bu sene edebiyat feci şekilde düştü nedeni formasyon kalktı yani gidersen bilim adamı olmak isteyip de gitmiş oluyorsun hoca olamıyorsun ve okul da çok başarılı olman gerekiyor yazık edersin Türkçe okuyorum o nedenle biliyorum bunları işletme de kal daha önün açık

herkese hayırlı olsun. seneye Ankara Anıttepe Polis Akademisi / akar inşallah, bismillah :ayatollah:

Kardeşim sakın üzülme.Gerçekten kalpten söylüyorum bunu.Emin ol istediğin bölümleri tuturacaksın.Bende ilk sene kazanmayınca böyle olmuştum.Sonra istediğim yeri aldım.

Yok üzüldüğümden değil bayağı inanmıstım basarıcağıma. Neyse umarım aynısı benim ve benim gibi olan herkes için gecerli olur :) Sağlık olsun.

Keşke digerlerinide ekleseydin her ihtimali göz önünde bulundurarak. Herşeyin hayırlısı kardesm
smile.png

2.tercih falan var daha bitmiş birşey yok

2.leride deneyecemde hic ümidim yok.

Çanakkale geldi arkadasla beraber gidicez cok sevindim 3 saattir zorladım girmek için :)

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.Kazanmayanlar üzülmesin, önündeki zamanı iyi değerlendirsinler.

Üst Alt