# Oussama Assaidi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: # Oussama Assaidi

Ben bu adamı hiç mi hiç izlemedim..Videosuna bile bakmadım.

Şimdi size sorularım var.

1- Bu adam Kanatta yeterince 10 gol 10 asist en az yapabilir mi?

2- Kırılgan yapılı mı yoksa yılmayan yapılı mı var ?

3- Takımla birlikte oynabilir mi? Yoksa kendi başına mı takılır ?

4- Klasik bir soru.Sormayacaktım ama..TSL de ayağını eline verirler mi ?

Asist yapabilir o özelliklere sahip ama golcülüğü bence iyi değil..

Çelimsiz bir oyuncu görünümünde ama kıvrak bilmiyorum Türkiye'de ayakta kalır mı şüpheliyim

Takım oyununa yatkındır

Verirler aga :D

Türkiye'de herkesin ayağını eline verirler..

Elmander bile kariyerinde ilk defa sakatlandı..

Devre arasinda ismi gectiginde Shaqiri yerine gelsin diyenlerdendim. Gerets bu adami neden milli takima secmiyor/oynatmiyor bilmiyorum ama ara ara izledigim Hollanda liginde Ola John'la birlikte goz paslarimi silen bir kac oyuncudan biri. Muthis estetik bi kere, taraftarin ozledigi stilde bir oyuncu.

Christian Eriksen'i izliyoruz turnuvada. Hollanda liginde harikalar yaratan adam Mustafa Sarp kadar oynayamiyor iki mactir. Tutmama ihtimaline hazirlikli olmak gerek.

Devre arasinda ismi gectiginde Shaqiri yerine gelsin diyenlerdendim. Gerets bu adami neden milli takima secmiyor/oynatmiyor bilmiyorum ama ara ara izledigim Hollanda liginde Ola John'la birlikte goz paslarimi silen bir kac oyuncudan biri. Muthis estetik bi kere, taraftarin ozledigi stilde bir oyuncu.

Christian Eriksen'i izliyoruz turnuvada. Hollanda liginde harikalar yaratan adam Mustafa Sarp kadar oynayamiyor iki mactir. Tutmama ihtimaline hazirlikli olmak gerek.

Eriksen'i istesek de alamayız bence.

Assaidi Keita etkisi yapar bu arada :ka21:

Önemli olan teknik olması bence fiziğine takılmayın Scot Piri var bizde Emre Çolak ile Assaidi'yi yeterli seviyeye çeker

Assaidi Şifresi

Sürpriz şekilde Galatasaray Adası'na getirilen Faslı futbolcu ve menacerleri, Sarı-Kırmızılı kulübe transfer olmak için tam anlamıyla can atıyor. Tarafların ilk etapta anlaşmasına karşın, Aslan'ın, Amrabat konusunda Kayseri'ye gözdağı vermek için Assaidi'yi İstanbul'a getirdiği iddia ediliyor.

Galatasaray ile Oussama Assaidi arasındaki flört, sürpriz bir şekilde gündeme gelmişti. Bir akşam operasyonuyla İstanbul’a getirilen Faslı futbolcu ile Galatasaray Adası’nda yemek yenmiş, bu yemekte Sarı-Kırmızılılar’ı temsilen, Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun ve Fatih Terim’in yardımcıları Ümit Davala ile Hasan Şaş hazır bulunmuştu. Ertesi gün İstanbul’dan ayrılan Assaidi ve menacerleri ile her konuda anlaşma sağlanmış durumda. Hatta Heerenveen’de oynayan oyuncunun ve temsilcilerinin Galatasaray’a transferin gerçekleşmesi için can attıkları da gelen haberler arasında. Ancak Galatasaray cephesinde bu transfere şüpheyle bakılıyor. Zira oyuncunun yeteneklerine rağmen kişisel problemleri, Terim’de kuşku uyandırdı.

Resmi anlaşma yapılmadı

İşin diğer boyutu ise hayli ilginç. Tarafların el sıkışmasına rağmen herhangi bir resmi anlaşma yapılmaması, taktik olarak yorumlandı. Hatta iddiaya göre, Galatasaray cephesi Amrabat konusunda direten Kayserispor’a gözdağı olarak Assaidi’yi İstanbul’a getirdi. Böylece, “Amrabat’ı bize satmazsanız, bu transferden hedeflediğiniz parayı kazanamayacaksınız” mesajı verilmek istendi.

https://www.fanatik.com.tr/Assaidi-sifresi_3_Detail_32_266027.htm

Cevap: Assaidi Şifresi

Faslı yıldız, son anda 250 bin Euro'luk zam istedi. Galatasaray yönetimi, 'Anlaşmaya varılan ilk rakamı öderiz' karşılığını verdi.

Heerenven'in yıldızı Oussama Assaidi ve Newcastle United'ın golcüsü Demba Ba ile görüşmeler yapan Galatasaray, pürüzlerle karşılaştı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Teknik direktör Fatih Terim'in ısrarla istediği Assaidi'nin, Aslan'a imza atmak için 1 ay önce 1 milyon 250 bin Euro'ya 'evet' dediği öğrenildi.

Menajeri ile birlikte İstanbul'a gelen Assaidi, Bülent Tulun'la görüşüp yemek yedi. Menajeri, 250 bin Euro'luk zamla, Assaidi'ye yıllık 1 milyon 500 bin Euro ödenmesini istedi. Tulun'la söz kesen Assaidi'nin bu isteği Florya yönetiminden veto yedi. Konuyla ilgili, "Anlaşmaya varılan ilk rakamı öderiz" yorumu yapıldı.

Ünal Aysal ise yaptığı açıklamada, "Assaidi, Katar'dan aldığı cazip tekliflere karşın Galatasaray'ı tercih etti." şeklinde konuştu

https://www.webaslan.com/futbol/250-bin-euro-restiSXHBQ51103SXQ

Cevap: Assaidi Şifresi

Ortalığı karıştırma amaçlı haberler.Hele ilk haber,böyle çocukca şey mi olur..Olsa hocanın yardımcıları niye gitsin.Başkan'ın Nevzat Dindar'a verdiği açıklama da bitmiş gibi konuşmuş.

Fener medyası ne olacak!

Üst Alt