Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Salı | 20.00 | Kanal D

Cevap: Öyle Bir Geçer Zaman Ki

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ AVATARLARI :)

pyrer.png
oputr.png
olre.png
uytr.png
81701028.png
97923113.png
ouuuuuuuu.png
uuuufg.png
uyyyyy.png
k-1.jpg
l-1.jpg
78019684619371967035.png
81354637039874738563.png
tebesm6.gif
287.png

mete.gif

Izlemiyorum ama ne olup bitigini biliyorum....

Son gelismeler neler , son Ali Cemileye tecavuz etiydi sonra Cemile aliye picak cekmis galiba , yaraladi mi Aliyi ???

Izlemiyorum ama ne olup bitigini biliyorum....

Son gelismeler neler , son Ali Cemileye tecavuz etiydi sonra Cemile aliye picak cekmis galiba , yaraladi mi Aliyi ???

Yok, yaralamadı. Caroline, Ali'ye, evi kendisine satmasını istedi. Ali Kaptan'da bunu kabul etmeyince, Ali, cezaevine girdi. Cemile ise hamile. Bebeği aldırmak istiyor ama Ali'nin annesi ve Ali, bebeğin alınmasını istemiyorlar. İnci Hoca'da, hastalığı sebebiyle yurtdışına gidiyor.

Yok, yaralamadı. Caroline, Ali'ye, evi kendisine satmasını istedi. Ali Kaptan'da bunu kabul etmeyince, Ali, cezaevine girdi. Cemile ise hamile. Bebeği aldırmak istiyor ama Ali'nin annesi ve Ali, bebeğin alınmasını istemiyorlar. İnci Hoca'da, hastalığı sebebiyle yurtdışına gidiyor.

Çok sağol aga , herseyi ogrenmis oldum :tiphat:

Bu ali kadar pezeve..... gormedim arkadas çocuğu aldırma diye baskı yapyıormuş bide kadına :mad:

Kanal D’de yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin senaryoları çalındı mı?

Edinilen bilgiye göre Senarist bozulan dizüstü bilgisayarını tamirciye götürdüğünde senaryolar yayılmaya başlamış.

KANAL D durumu kontrol altına almaya çalışsa da büyük bir hızla internette yayılmaya başladı bile.

Bu durum karşısında senaristin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu…

İddiaya göre yayılan bilgilerin içeriği kısaca şöyle;

‎1)Ali Kaptan’ın son tecavüzünden sonra CEMİLE Hamile kalacak!

2) Balıkçı bu çocuga da sahip çıkacak

3) Aylin Mesude – Soner yakınlaşmasından sonra intihara teşebbüs edecek.

4) Mesude ve Soner evlenecek.

5) Mete plak çıkardıktan sonra şöhreti artacak

6) İnci öğretmen eşinden ayrılacak, Meteyle birlikte olacak fakat hastalığından dolayı evlenemeden vefat edecek.

7) Ahmet hapse düşecek Berrin’i çok zor günler bekliyor.

8 ) Ahmet hapse düşünce Hakan Berrin’e yardım edecek ve Berrin Hakan’dan hoşlanmaya başlayacak yaptıklarından dolayı.

9)Caroline hapse düşecek hırsızlık ve dolandırıcılıktan.

10) Hasefe Hanım olaylara daha fazla dayanamayıp kalp krizi geçirecek.

11) Küçük Osman büyüdüğünde Babasını öldürecek ve dizi bitecek.

İnternette dolaşan bı seyı paylaştım ben senarıstler senaryoyu degıstırır buyuk olasılık

Üst Alt