Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Sıfırda dusebilecegi en dip fiyat bu. Giriş seviyesi için güzel cihaz toplamışlar.
Ben prensip gereği sıfır yerine ikinci el kovalamaktan yanayim, biraz fırsatçılık gibi oluyor ama adam garantili cihazı satmak istiyor sıfır ile arasında 600 lira oynuyor o paraya da 300 katar gider 24 inc bir ekran alırsın.

İkinci el için hangi siteler var renktaş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ryzen 5 3500x işlemci,Asus Tuf B450 Pro Gaming anakart,Samsung 970 evo plus m2 ssd,Gskill 2*8 gb ram ve Corsair Spec Delta Rgb kasa,Corsair 650w 80plus güç kaynağına toplamda 4500 lira para verdim.Ki ekran kartı hariç...Rx570 ile takılıyorum.Bir de ekran kartını 3000 3500 liraya almış olsaydım 7500 8000 lira para vermiş olacaktım.Uzun lafın kısası bu iş artık lüks olmaya gidiyor.Sebep olanların ta ..

Ben oldukça memnunum, 2 aydır kullanıyorum. Performansı falan oldukça iyi işte tek eksisi, 60 Hz olması.

Ekstra SSD yuvası ve Ramin 32ye kadar desteklenmesi de yine artı yönler.
60hz ustu kullanan birinin tekrar 60i kullanmasi imkansiz gibi ya ben de bu seneye kadar 60 kullaniyodum da simdi 144e gecince 120ye indirsem bile denemek icin yapamam :D
yani 144hzden asagisini almayalim onerimdir

60hz ustu kullanan birinin tekrar 60i kullanmasi imkansiz gibi ya ben de bu seneye kadar 60 kullaniyodum da simdi 144e gecince 120ye indirsem bile denemek icin yapamam :D
yani 144hzden asagisini almayalim onerimdir
Ben oyun oynamıyorum ama yani oynuyorum da nispeten geçmişte gözden kaçırdıklarımı oynuyorum.

Amacım mühendislik simulasyonlarında kullanmaktı, 144 Hz çok gerekli değil o yüzden.

Playstationda zaten bok gibi frekansla oynuyoruz.

Ben oyun oynamıyorum ama yani oynuyorum da nispeten geçmişte gözden kaçırdıklarımı oynuyorum.

Amacım mühendislik simulasyonlarında kullanmaktı, 144 Hz çok gerekli değil o yüzden.

Playstationda zaten bok gibi frekansla oynuyoruz.
he o zaman tercih disi olabilir senin icin abi dogrudur. bu arada 15-16 senelik microsoft fare buldum evde ilk pcden kalma microsoft optical mouse 1.0A muthis fare yav halen muthis calisiyor tek sikintisi sanirim 400dpi, bir tik daha bizli olsa bebek gibi olurdu ;D

Üst Alt