Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

3500 bine falan ikinci el düzgün bişey alabilir miyim? Benim pc 7 senelik falan artık ilerlemiyor. Bütçe 3500 max zaten film dışında bişey yapmıyorum bi de arada office programları falan.

Masaüstü için işlemci öneriniz nedir? Pc toplayacam da kararsız kaldım. Oyun moyun fazla oynayan bir değilim ama autocad 3dsmax falan çalışıyorum

Masaüstü için işlemci öneriniz nedir? Pc toplayacam da kararsız kaldım. Oyun moyun fazla oynayan bir değilim ama autocad 3dsmax falan çalışıyorum

en az 6. nesil olsun 2. el bulabilirsin 6. nesil bir ürünü

ssd olması önemli mühendislik için okuma ve yazma hızı seni çok hızlandırır

çıkabileceğin maksimum fiyat aralığına göre bir şeyler bulmaya çalışabilirim istersen

en az 6. nesil olsun 2. el bulabilirsin 6. nesil bir ürünü

ssd olması önemli mühendislik için okuma ve yazma hızı seni çok hızlandırır

çıkabileceğin maksimum fiyat aralığına göre bir şeyler bulmaya çalışabilirim istersen
2. el değil rtaş direk sıfır almayı düşünüyorum. Bu elektronik işinde 2.ele hiç güvenemiyorum. 7. nesil o zaman iyi olur dediğine göre

İ7 7. nesil bir sistem dizemiyorum hazır sistem bulabiliyorum bu yüzden bulabildiğim en mantıklı sistemi atıyorum buraya eğer 8-9 arası bir paraya çıkabiliyorsan çok daha güncel bir sistem yapabilirim

1 tane daha 2666 mhz bir 8gb ram eklersen çift kanal olayı bilgisayarı çok daha hızlandıracaktır.
Bu ne ya? Dalga mı geçiyorsun insanlarla sen?

10 sene öncesinin bilgisayarı. Koymuşlar birde ne kadar keriz silkeleriz diye.

Tavsiye vermeyi bırak bilmediğin konularda.

Şu boktan pc yi 5 bine görünce delirdim

@Semih Aslan aman diyeyim.

Üst Alt