Oyuncu Satamama Sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyuncu Satamama Sorunsalı

Millet istediği zaman istemediği oyuncusunu istediği fiyatlara elden çıkarabilirken biz bunu beceremiyoruz, hiç bir zaman da beceremedik.

Fener'in Gülyonu'yu 10+bonuslara sattığı ortam da biz geçen senenin şampiyon takımının 10 numarasına teklif alamıyoruz, aldığımız teklifi kullanamıyoruz,oyuncuyu ikna edemiyoruz
Josef gibi 6 ay sonra sözleşmesi bitecek ve belki sene sonu bonservissiz elden çıkaracakları adının kariyetinin olmadığı adamı 13 milyon euroya sattığı ortamda biz belki şuan performans olarak değil ama isim olarak Feguli gibi bir dünya yıldızını satamıyoruz.

Gol rekoru kırmış adamı 6'ya zor gönderiyoruz.

Tarık,Selçuk,Eren,Tolga gibi leşlere bırak teklif almayı bedava olarak elden çıkaramıyoruz.

Artık bu durum can sıkıcı olmaya başladı.
Bu durumun ana sebebi aldıkları yıllık ücretler ama şu ismi geçen rakip takımın topçularının da yıllık ücretleri fazla, tek aksi durum bu değil yani.

Buna ayrıca rakiplerin yaptığı Sow,Demba ba gibi transferler de gösterilebilir.

şu işi aziz zamanında fener yapamamasa anlardım. aziz yıldırım menajer olayına ters bi adam. komisyon vs de vermek istemiyordu. tabi olayı biraz profesyonelleştirecem diye terranaoya batırttı kulubü. ama bunu tetikleyen de taraftardır. istemiyorlardı çünkü ay ın herseye karısmasını.
ama şu şartlar altında bunu bizim becerememiz harbi çok ilginç. gomis gibi bi adamın min 12 gibi bir rakama satılması lazım. araplara satıyoruz herifler 10 dan oturuyor zaten masaya.

Negredo-Sudi Arabia haberleri vardı karıştırmış olabilirim.

Josef ne kadar iyi olursa olsun sözleşmesi bitecek adama 13 milyon euro verilecek bir adam değil.
Şuan ederi maksimum 2 milyondur
Tamam da olayı günümüz şartlarında değerlendirmen lazım. Adamların transferde son günü ve ihtiyaçları var 1 sene niye beklesinler?

Geçen yıl da Krckow gitmese Palace alacaktı muhtemelen.

Josef onlara güç kaybettirir ekstrem bir oyuncu almadıkları sürece.

Bizim sorunumuz yüksek kontratlarımız başka bir şey değil. En az alan 2 milyon €’dan başlıyor. Oyuncular da arabistan’a katar’a gitmek istemiyor bundab dolayı. Zaten alacakları para fazla değişmiyor + avrupa’da boy gösteriyorlar.

ffp açığımız olduğunu araplarda biliyor ve ona göre teklif yapıyorlar.

sen gerizekalı gibi futbolcu satmadan ffp açığı yaratacak şekilde transfer yaparsan 10 liraya satacağın adam için 5 lira teklif gelir.

eğer gomis 10 milyon euro dan aşağı bir fiyatla giderse çok net başarısızlıktır.

araplarin josefi almalari ilginc
hani pl takimi o parayi verse anlarim da
josef gibi iyi ama seyir zevki tahsis etmeyen bi herifin o paraya alinmasini ilginc buluyorum

Beyaz arap veriyor o paraları namı diğer yalı çocuğu.Bu çakma azize hayatını şikecileri kurtarmaya adamış ne kadar haram para kazandıysa aktarıyor şikeci kulübe. Bir de bu yalı çocuğunun ailesi için saygın filan deniyor batsın saygınlıkları alayı sahtekar bunların.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yabancı kulüplerle bağlantı kurmak önemli. Çin ve Araplara kakalayacak bir sürü topçu var ama bunu başarmak için o kulüplerle temasa geçecek profesyoneller lazim. Fiko ve A.kıçın kulübü bu konuda iyiyiler. Aziz de bunu zaman zaman yapıyordu. A. Kıçın yönetiminde sheffield utdde yöneticilik yapan biri bile var yaw.

Satma konusunu bana biraksalar Tarigi bile bi yere kaktirmistim (isimle alakali oldugundan bana bok verseniz 24 saat icinde satarim). Illa Avrupa olmasina gerek yok. Azerbaycan, Thailand, Avustralya artik akliniza hangi ulke geliyorsa, kaktir gitsin!

Bir is bilmemezlik var orasi apacik ortada!

Bugun de Araplara kimseyi satamazsak bu transfer donemini buyuk bir ihtimalle ekside kapatacagiz cunku sadece Avrupa da bir kac ligin transfer donemi acik kaliyor. Oralara da oyuncu satamayiz zaten.

Üst Alt