Ozan Kabak Noktayı Koydu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne kılıfı hocam? 10 maç cezayla ilgili bir şey dedim mi? 10 maçlık hareket değil ama yine de TFF'ye bu malzemeyi verdiği için eleştirilir. Benim takıldığım mevzu tatil eleştirisi. Bu adam da insan. Bir hafta kafa dinleyip iki torun sevsin yani. 2 gün sonra Florya'dalar.
Ben de tatil konusunu eleştiriyorum zaten. Su an tatil yapılacak zaman degil. Takımın bircok problemi varken Istanbulda olması gerekirdi. Neyse..

Kısacası “ya şimdi seve seve verirsiniz, yoksa önümüzdeki sezon sonu bedavaya giderim” diyor Ozan. Sözleşme revize durumuna yanaşmıyor anladığım kadarıyla.

Ozan’da böyle bir mantık varsa şuan ayrılmasına izin vermek en mantıklısı. 7.5m€’dan olmayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyle bir teklifi dilinin ucuna getirdiği an yedeğe çekeceksin ve dakika bile oynatmayaaksın.
O zaman yaz aylarında kimse 7,5 vermez.
Bir sonraki yaz ayında ise 1.5 sezon oynanmı bir stoper olarak piyasaya düşer.

Vefa gösterip sözleşmeisni uzatsın ve gerçekten onu isteyen kulüpler gelecek senelerde ederi neyse çıkarıp masaya koyar zaten.

şak diye keserim canımı sıkarsan
hiç çekemem hiç bıkarsam
NOKTAYI KOYARIM, orda kalırsın
hiç çekemem hiç bıkarsam.

son olarak

de hadi ne diyeceksen
fazla durmam buralarda
kimseyi fazla bekleyemem

diye de açıklama gelmesi yakındır.

Aynen öyle destek azalacak küfür yemeye başlayacak öyle hata yaptimi destek göremeyecek

Galatasaray Düşmanlarının .........

Galatasarayin lafi Ozan icin o kadar önemliyse, uzatsan sözlesmeni 2022 kadar ve serbest kalma maddesini 15-16 milyona yükseltsin.

Biri onu yazin almayi isterse, ama bize bir sene geri kiralamayi düsünürse, o fiyatdan iyi tarafimizi göstermek icin 2-3 milyon indirim bile yapilir.

Ingiltere'ye giderse oynamasi zor. Enes gibi oradan oraya dolasip duracak. Italya'ya gitmesi kendisi icin daha hayirli olur. Genc defans oyuncusu icin gidilecek tek yer bence. Havasi, suyu da daha uygun.

Ayrica sozlesme uzatsa ne olucak yani iyi oynarsa alicisi zaten cikar. Bu menajerler ne boktan insanlar yahu. Aynisini Amerika'daki kolej cocuklarina da yapiyorlar. Okuldan mezun olmadan profesyonellessinler diye baski yapiyorlar. Ya sakatlanirsan, onumuzdeki sene kotu oynarsan, degerin duserse falan filan diye. Tabi buradaki paralar daha ucuk ama yine de menajerlerin serefsizligi hep. Almak isteyen klup yoneticilerinin de keza oyle.

Ama sozlesmeye serbest kalma bedeli koymak zorunda miyiz? Neden kazancimizi sinirliyoruz?

Üst Alt