Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Bonservisi Belli Oldu!

Tok satici oynarsan cok büyük para elde edersin yok kapini acarsan ne veriyorsunuz diye 10 milyon vermeden alir götürürler

Yirmiyi gectim, eger 10 milyon arti bir sonraki satistan pay teklif eden olursa satilmali.
Bizim artik bu carki cevirmeye baslamamiz lazim yoksa er veya gec elimizde patliyor.

15 Milyon Euro + %25 pay hem bizim hem kendisi için iyi olur.

Şu iklimde genç futbolcu olmak direkt körelmek demek.

Haklısınız! Ozan gibi yetenekli gençleri satalım ve ondan gelecek olan parayla takımdaki yeteneksizlerin maaşını ödeyelim!
Satalim diyenlerden biri oldugum icin cevap veriyorum.
Mevzu paranin nereye kullanilacagi degil, mevzu bu carki cevirmek.
Ozan öncü oldu cesaret olur alttan gelen oyunculara.
Iyi durumda iken satip, yerine alttan birini koyacaksin bu carki böyle cevireceksin.
Yoksa elimizde patlama ihtimali her zaman var, bunlari daha önce yasadik.

Maas konusuna gelince, bunu sampiyonlar liginde rekabetci takim kuramayan yönetimi savunanlara söylemen gerekir.
Rekabetci takim demek de milyon euro bonservis harcamasi demek degil, devamli bu neden öne sürülür onu da anlamis degilim.
Oradan gelecek ekstra gelirler, sampiyonluk ve sampiyonluk ile tekrar sampiyonlar ligine katilimin getirecegi gelirler.
Dogru hamleler yapilsa bu gelirleri kazanmak hic de zor degildi.
Ben o yönetimi savunanlari UEFA zarar kriterini yerine getirememissiniz dediginde görecegim.

Son düzenleme:
Haklısınız! Ozan gibi yetenekli gençleri satalım ve ondan gelecek olan parayla takımdaki yeteneksizlerin maaşını ödeyelim!

Birader zamaninda hata yapmis sozlesme imzalamissin , oyle ya da boyle odeyeceksin , kulupte de para olmadigi icin seni saga sola sikayet etmesin , ceza alma diye mecbur satip gelen parayla odeyeceksin

Bu brumada da oldu , gomiste de oldu , ndiaye de de oldu

Bu maaslara gelirimiz yetmiyor , hukuken de elimiz kolumuz bagli . Uzucu ama mecburuz

Ozan'ın Porto da klonu olsa temizinden 30 milyon euro okuturlardı, 20 milyon euro bizim lig için iyi fiyat ama sanmıyorum bu fiyata satabileceğimizi.

Geçen yıl Rodri 15'e satılsın dediğimizde yine aynı ifadeler kullanılarak satılmasın deniliyordu gelinen nokta ortada.

10 milyon euro üzeri her teklife Ozan gönderilebilir, yapılması gereken yüzde 25 sonraki satıştan pay istemek, fazlasına gerek yok.
Evet özellikle Garry konusunda 10 Milyon veren varsa öpüp başımızın üstüne koyup derhal elden çıkaralım dediğimde kalsın CL de 2 maç iyi oynasın 40 Milyona satarız diye tavır alanlar vardı.

Oyuncu değerini buldu mu satacaksın abi. Sonra elinde patlıyor. Yıllardır kaç defa acı bir şekilde tattık bu durumu hâlâ akıllanan yok.

sent via GSC

Bazı arkadaşların sıkıntıları olduğunu düşünüyorum yok neymiş 10m olan olursa yönetim kendi elleriyle uçağa bindirirmiş bak bak klişe laflara bak sen. Ozan en az 25 milyon euro bu parayı veren alır. 18 yaşında dünya yıldızı potansiyeli bir çocuğun değeri en az budur. Bana göre asla satılmaması lazım neymiş para lazımmış hadi ordan gitsinler çöp satsınlar.

ee transferleri hangi parayla yapcaz gelen paralar bu yetersizlerin maaşlara gideckse

Satis rakami ne olur bilemem ama kulupte para yok ,baska kaynaklardan gelen tum para mevcut kontratlara gidiyor ama yetmiyor , o yuzden de oyuncu satiyoruz

Ustte saydigim 3 oyuncu boyle gitti , ve gelen paralarin bir kismi emre yuto gibilerin bonservisine , ama cogunlukla da tarik selcuk muslera feghouli ve nicelerinin banka hesaplarina gitti

Simdi ozan , maicon vb satilirsa yine geciken odemeler yapilacak

Cunku borcsuzluk kagidi alma donemi yaklasiyor

Birde aralarında adminler var ki forumun genel seviyesini gösteriyor.
Bazı arkadaşların sıkıntıları olduğunu düşünüyorum yok neymiş 10m olan olursa yönetim kendi elleriyle uçağa bindirirmiş bak bak klişe laflara bak sen. Ozan en az 25 milyon euro bu parayı veren alır. 18 yaşında dünya yıldızı potansiyeli bir çocuğun değeri en az budur. Bana göre asla satılmaması lazım neymiş para lazımmış hadi ordan gitsinler çöp satsınlar.

Dünya yıldızı potansiyeli olsa bu zamana kadar sende kalmazdı o adam. Hayatında 20ye adam mı sattında 25'e 18 yaşında çocuğu satacaksın?

Her lafın foruma ve yönetime laf atmak, iyice sıkmaya başladın, edebinle duracaksan dur senin saygısızlıklarını çekmek zorunda değil kimse.

Evet özellikle Garry konusunda 10 Milyon veren varsa öpüp başımızın üstüne koyup derhal elden çıkaralım dediğimde kalsın CL de 2 maç iyi oynasın 40 Milyona satarız diye tavır alanlar vardı.

Oyuncu değerini buldu mu satacaksın abi. Sonra elinde patlıyor. Yıllardır kaç defa acı bir şekilde tattık bu durumu hâlâ akıllanan yok.
sent via GSC

Boş zırva yahu.

Hala en yüksek satışımız Bruma ki paralı bir alıcı bulmamıza rağmen anca 15+2ye gönderebildik, adamın Portekizle o kadar ünü vs. var.

Rodri'ye ne hikmetse 40 verilecekmiş.

Ozani büyük takim kaparsa, ve Ozan kendini orda tutarsa bir daha zor satarlar. Büyük takimlar iyi oyuncularini genelikte satmamaya bakiyorlar.

Satarlarsada oyuncu flop oldu diye satiliyor ve fazla karla da o zaman Ozani satarlarmi bilmiyorum.

Üst Alt