Ozan Kabak'ın Maaşı 5 Katına Çıkıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'ın Maaşı 5 Katına Çıkıyor!

Osman Bey doğru söylemiş. 18 yaşındaki adam milyonlar kazanmaya başladı. Daha karakteri oturmamıştır bile. Teşvik amaçlı belki 100-200 bin artış yapılabilir ama 800 bin lira zam çok. Bir futbolcunun yıllık kazancından bile fazla bir artış.

o kadar vermiyorlardır herkeze en üst seviyesi falandır o.
Ortalama seviye. Volkan ünlü diye kaleci vardı Schalke 04 de. Bir tane a takım maçına çıktı sadece ama öncesinde alt yapıda 20 bin euro kazanıyordu aylık. Net.

10 yıl öncesinde üstelik. Bugünlerde belki daha yüksek alıyordur paf takım oyuncular

Bu yönetim adam olmaz 1 lira bile önemli diyip her seferinde ağlıyorlar,ama icraatta her seferinde falso her seferinde.

Donk'a zamlı sözleşme.

Rodri'ye gereksiz bir zam ne sözleşme yılı değişti ne fesih ücreti eklendi.

Emre transferi ne kadar doğru olsa bana göre 3 +1 milyon bonservis verilmesi hataydı, bekleyelim bekleyelim demeselerdi daha düşük fiyata alınırdı fb araya girmeden.

Ndiaye transferinde 2 ay bekleyip fb'nin araya girmesini beklemek ve 1 milyon da oraya ödemek.

Şimdi de Ozan'a ve Linnes'e fahiş zamlar bu kadar amatörce işler yapılmaz ki.

YAkında talipleri çıkabileceği için, yüksek bonservis belirleyebilmek adına ücretininde yüksek olması gerekirdi..:cool:
Rodide de aynısı olmuştu ve rodi bile şaşırmıştı bu işe hatırlarsak. Kaz gelmesi için tavuk yediriyoruz...;D

Ucuza kaptırmamak için, Mecburen, Mecburiyetten...:ka:

Cok sacma islerin pesinde kosuyoruz yine.

Birak önce iyi kötü bir sezon oynasin. 3 maca ciktiktan sonra zam mi yapilir Allah askina.

Yıllık 165.000 USD diğer oyuncuların aldıklarını gözönünde bulundurursak ücret adaleti açısından makul geliyor bana.Ailesine ve kendine daha iyi yaşam olanakları sunma imkanı motivasyon ve performansına olumlu katkı yapacaktır.

Her boka da yorum yapmaya gerek var mı yahu? Tarık Çamdalın 1.6 milyon Euro aldığı bir takımda Ozan 160.000 Euro kazansa ne olur kazanmasa ne olur. 160.000 Euro ile şımaracaksa zaten her türlü şımarır. Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mükemmel mantık Tarık'da kazık yedik hepsinde yiyelim ne olacak.

Yahu daha 3 maça çıkmış çocuk 3 bir durun aceleniz ne kaçıran mı var sezon biter duruma bakılır.

Her boka da yorum yapmaya gerek var mı yahu? Tarık Çamdalın 1.6 milyon Euro aldığı bir takımda Ozan 160.000 Euro kazansa ne olur kazanmasa ne olur. 160.000 Euro ile şımaracaksa zaten her türlü şımarır. Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Haklısın..
Olay psikolojik veya takım içi ücret dengeli değil; tamamıyle ekonomik açıdan ileriye dönük bir strateji hamlesidir...
Rodininde, ozanında bu olayla ne talep açısından, ne de psikolojik motivasyon açısından bu olayla öncesinde yada sonrasında hiç mi hiç bir ilgisi yoktur..

Mükemmel mantık Tarık da kazık yedik hepsinde yiyelim ne olacak.

Yahu daha 3 maça çıkmış çocuk 3 bir durun aceleniz ne kaçıran mı var sezon biter duruma bakılır.
Tarık 1M € dan takıma girip, sonradan 1600 olmadı.. O bir sıfırdan sözleşme hatasıydı..

Ama bunlar yarın için yatırım hamlesi...

Arada birbiriyle hiç ilgisi yok dedirtecek kadar büyük farklar var..

Tarık 1M € dan takıma girip, sonradan 1600 olmadı..
O bir sözleşme hatasıydı.. Ama bunlar yarın için yatırım hamlesi...
Arda birbiriyle hiç ilgisi yok dediretecek kadar büyük farklar var..

Banane yahu Tarık'dan adam onu örnek gösterdi diye yazdım.

3 maç oynayan topçuya zam falan yapılmaz bu bir akıl tutulmasıdır hadi yapıyorsun yüzde 10 20 yaparsın yüzde 500 zam ne demek 3 maçta 10 gol atsa bile böyle zam yapılmaz.

Ondan sonra niye batıyoruz, niye ediyoruz, niye para yok olmaz tabii sen Real değilsin, Arsenal değilsin gelirin az hamleleri yaparken 10 kere düşünücen.

Rodri'ye zam yapıldı neden iyi oynadı diye alla alla iyi oynadı diye vay anasını be nasıl olur da iyi oynar aslında kötü oynaması gerekiyordu.

Ozan altyapıdan çıktı 3 maç da oynadı tamam güzel neyin zam mı bu altyapıya yönelme nedenimiz para olmaması zaten maddi durum iyi olsa stoper alınırdı yüzüne bile bakmazdık altyapının hem para para diyip hem ilk fırsatta yüzde 500 zam yapılacak yok daha neler.

İyi oynasın 2 3 yıl sonra gitsin Avrupa'ya orda istedileri ücreti ödesinler banane, bu çocuk şu an zaten bizim sözleşmeli topçumuz dışardan almıyoruz durup dururken zam yapılmaz.

Yahu neden anlamak istemiyosunuz ki anlamıyorum. Daha evvel rodiye zam başlığında da yazdım.
160.000 ücret alan oyuncuya 2-3 M den fazla bile bonservis istediğinizde, olaya uefada adalet mahkemesine giderse, maaşın mesela 10 katına 1.6M€ ya bonservis belirlenip elinizden alırlar adamı zorla, yada lisansını iptal ederler, hiç oynatamazsınız. Halen anlatamadık bunu..
Talip olmak isteyenlerin bu fikre kapılıp da olayı buralara getirmemesi için tedbir alınıyor diyoruz ama;

DAĞLARA TAŞLARA MI DİYORUZ, KİME DİYORUZ belli değil...

Yahu neden anlamak istemiyosunuz ki anlamıyorum. Daha evvel rodiye zam başlığında da yazdım.
160.000 ücret alan oyuncuya 2-3 M den fazla bile bonservis istediğinizde, olaya uefada adalet mahkemesine giderse, maaşın mesela 10 katına 1.6M€ ya bonservis belirlenip elinizden alırlar adamı zorla, yada lisansını iptal ederler. Halen anlatamadık bunu..
Talip olmak isteyenlerin bu fikre kapılıp da olayı buralara getirmemesi için tedbir alınıyor diyoruz ama;

DAĞLARA TAŞLARA MI DİYORUZ, KİME DİYORUZ belli değil...
Bu konu ile ilgili örnek teskil eden bir olay veya bunu anlatan bir UEFA kurali var mi?

Üst Alt