Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı

Umarım iyi paraya gitmiştir , sevindim gerçekten, Metin Oktay ruhu olmayan gitsin zaten bizim ruhsuzdan ziyade paraya ihtiyacımız var

elinde patlar diyip durmayin hayret bisey biraz zeki olun adam daha 18 yasinda, 5 sene sonra bile satsan daha 23 oluyor, iyi oyuncu potansiyeli yüksek oyuncu HICBIR ZAMAN ELDE PATLAMAZ!!!!!
Bence yanlış düşünüyorsun...

Bu işler 23-18 = 5 ile olmuyor Türkiye' de maalesef senin dediğin çalışma ahlakı olan insanlar için geçerli.

Türk topçuları az bir şey gtü kalkınca başlar yatmaya bunu her defasında gördük. Mesela örnek gösteremezsin ya da çok az gösterirsin adı çıkıp satmayıp da sonrasında milyonlar kazandığımız özellikle Türk topçu.

O yüzden ben diyorum ederi çıkınca sattık iyi oldu. Gitmese daha iyi satar mıydık belki ama geçmişe bakınca da sanki olmayacak gibi duruyor. 12 milyon satışı cazip kılıyor, hele bir de satıştan pay olursa tadından yenmez

18 yaşında oyuncuyu bulup çıkardı. Şimdi de 12 gibi bir rakama satılıyor. Fatih Terim gerçekten tecrübesiyle, futbol aklıyla çok şey katıyor.

Amaç tam olarak bunun gibi senede 1-2 oyuncu satmak, yerine yenilerini hemen koymalıyız 4-5 altyapı oyuncusu olmalı.

Bu işi oturtana kadar aman oraya sattık 12’ye onlar 30’a satacak endişesi taşımamalıyız. Mümkünse sonraki satıştan pay almalıyız ama.

Sistem oturduktan sonra zaten çıkardığın potansiyelli oyuncuyu 30’a satarsın ya da başkalarında yetişen potansiyeli sen 12’ye alıp, 30’a satarsın

Amaç tam olarak bunun gibi senede 1-2 oyuncu satmak, yerine yenilerini hemen koymalıyız 4-5 altyapı oyuncusu olmalı.

Bu işi oturtana kadar aman oraya sattık 12’ye onlar 30’a satacak endişesi taşımamalıyız. Mümkünse sonraki satıştan pay almalıyız ama.

Sistem oturduktan sonra zaten çıkardığın potansiyelli oyuncuyu 30’a satarsın ya da başkalarında yetişen potansiyeli sen 12’ye alıp, 30’a satarsın

Süreç konseptine yabanci maalesef insanlar

Cengizle başlayan bu satışların hem kulüpler için hemde gençler içinde büyük önemi var.
Artık türk gencide aklını başına alsın futbolcu olacam diyorsa işine odaklansın fiziğimi aklımı nasıl geliştirebilirim onlara baksın

Iyi de bize acilen simdi para lazim transferler icin, simdi 7 sonradan (belki) 30% yerine simdi 12 versinler daha iyi bence. 5 milyon euro buyuk fark, o para bugun lazim cunku.
Bize yazin daha fazla para lazim.
Su an yonetim bonservis yerine kira kovalamali bence. Yazin asil bomba isler yapilir. Keza 7 milyona 2 tane adam alinir rahat

Alt yaş kategorilerini bayadır takip ettiğim için senin ne denli yetenekli olduğundan haberdardım. İlk maçına çıkıp o performansını gösterince hiç şaşırmadım. Ama her oynadığın maçta dahada üstüne koyacağını tahmin bile edemezdim. Büyük bir yıldız oldun ve artık Avrupa yolundasın. Belki erken ama umarım hayırlı olur. Kalsaydın belkide Semih gibi geriye giderdin.
Yolun açık olsun Kardeşim. Allah yardımcın olsun. Umarım Stutgarttan sonra dahada büyük takımlara gidersin. Çünkü sen başarılı olmayı hakediyorsun.

Elveda ve Başarılar Ozan Kabak

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dönem içinde kullanmak zorundayız kazanılan parayı.
Biliyorum, sonraki satiştan % icin demistim onu.
Su an 12 degil 50ye satsan bile oyuncular degerlenecek bizi kaz olarak goruyorlar zaten yonetim beceriksiz crbimizden daha fazla para cikar. O sebeple oyunculari hatta mumkunse zorunlu opsiyon seklinde satip 4kiralik +7(satis) gibi rakamlar daha iyi olur.
Yonetimin az zekasi varsa bu yola girer

Takımın bir kısmı oturmuş durumdaydı forvet lazımdı önüne geleni satıyorlar kardeşim devre arasında güçlenmek gerekirken ne bu böyle ya sezon sonu şampiyonluk gelmesin o zaman görüşeceğiz.

Üst Alt