Özbek: "Avrupa kupası zaferinden sonra niye istifa denildiğini anlamış değilim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "Avrupa kupası zaferinden sonra niye istifa denildiğini anlamış değilim"

Dursunun futbol yonetimi anlaminda berbat otesi olduguna katilmakla beraber siyahlastirdigim bolum hayal bence (verdigin sozleri tutsan demeyim de ,yani tutabilecegi sozler verseydi diyim)

Bugun bir baskan ciksa ve dese ki 2 sene hic bir sekilde basari vaad etmiyoruz, borc odemek adina mali durumu duzeltme adina tamamen kuculecegiz , bu gerekiyor ... dese asla destek bulamaz

Nice takimlar bazi sezonlarda sirra kadem basiyorlar ama bu olcude sabirsiz taraftar yok , milan ,chelsea, almanyadan tonla takim ,daha eskilerde leeds ler vs

Hepsi ne dususler yasadi ,bazisi hic kalkamadi ama biz 4 senede 3 sampiyonluktan sonra bile daha ilk senede kazan kaldiriyoruz

Bu yonetim basarilidir filan soylemi degil asla fakat katiyen ulkemiz seyircisinde de basarsizliga tahammul filan yok

Verdigin ornekler avrupanin en kaliteli 3 liginden.

Biz dandik Turkiye liginde oynuyoruz. Topu topu 5 tane takim sampiyon olmus zaten. Hadi Bursa ile Trabzonu cikar 3 takim. Besiktasida bucuktan say. Sampiyonluk 2.5 takim arasinda donuyor bu ligde. Bu ulkede 4 kisiden en az 1i Galatasarayli. Boyle bir potansiyel ve destek varken sampiyonluga oynamadigin sene dogal olarak yuhalanirsin ve istifaya cagrilirsin.

Butun suc Dursunun mu hayir. Ama ihale her zaman en tepedeki adama kalir bu dunyanin her yerinde boyledir.

Ben zaten tepkiyi gosteren taraftayim , tarafimin yanlis anlasilmasini asla istemem , son derece rahatsizim bu durumdan , tepkilerim daha sakin diye mutluyum anlasilmasin

Zaten bu deminki elestirim kendime de bir oz elestiri aslinda, surekli birileri basarisiz olmak zorunda mi sorusuna cevap veremiyorum ,bjk de stadini yapti ,o zaman artik 2 takim surekli her sene basarisiz olacak, hele bir tanesi 3-4 sene olamazsa vay haline .

Verdigim ornek ozellikle ingilteredendi ,mesela city ve chelsea parayla sampiyon oldular, united tecrubesi ve liderlik vasfiyla , leicster surpriz .. yahu arsenal taraftari demez mi bunlardan herhangi bir tanesinde biz neden yokuz da 14 senedir liderlik keyfi yasayamiyoruz diye

Premier League >> Champions

Yumusatmiyorum ama simdi hic kendimizi de elestirmeyecegiz diye bir kural yok ,mesela fenerliler ,3 aydir naniye persie ye giydiriyorlar, takim 3 haftadir costu sesleri kesildi, diego son 2 mac sampiyon yapsa mesela "acaba uzatsak mi sozlesmesini" derler

Biz belki saha icindeki hata denen seylere daha tahammuluyuz ama yonetimsel basarisizlik da zaten senin ilk dedigin gibi "dogrulari yapamamak" ... Yani tum herseyi dogru yaparsin da top kaleye girmez lafi sadece saha ici basarisizligi aciklar. Bir de yonetsel basarisizlik var, mesela bu yonetim yonetsel basarisiz

Ama biz her tur basarisizliga karsi tahammullu muyuz acaba ?

Ataman kac kere elestirildi bu forumda, simdi futbol takimi da ona emanet edilsin filan deniyor. Ben hep ayni ornegi veriyorum , arsenal-wenger , biz 13-14 sene tahammul eder miydik ? adam bize uefayi kaybetti , CL finaline cikti 1-2 kere onlari kaybetti , leicster sampiyon oluyor o olamadi 10 kusur senedir

Gayet sakince soruyorum , herseyi dogru yapsaydik bile bu seyirci 14 sene bir kez daha bekler sakince takimini full gise destekler miydi arsenal seyircisiz gibi , lutfen durust olalim

Giderdi,Galatasaray taraftarı bu ülkenin en iyi,en cefakar taraftarıdır açık ara.Galatasaray gibi takım haftalarca kazanamıyorken,orta sıralarda sürünürken bile en azından 20-30 bin kişi gidiyordu.Fener bir o duruma düşsün bakalım kaç bin kişi gidiyor?

Üst Alt