Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum"

Cevap: Özbek:Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum

Barış'ın Bundesliga'ya dönmek istediği yönünde çıkan haberlerden sonra,halkın sevinç gösterileri sokağa taştı.

germany-celebration.jpg

Bence kalsin, bam dan b çikarsa ve diger ikisi kalirsa hepimiz ban yeriz.

Yahu bu nasil bir adamdir? Bize gelmeden evvel Bundesliga'da mi oynuyordu ki oraya donmek istiyom diyor? Adamda yetenek olmadigi gibi akil ya da mantik da yok :eek:

Cevap: Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum"

ya bu adam kim ki ayıptır sorması bizi istemiyo....kim yani,ne zannediyo kendini?? "Dört yıllık serüven sonrasında Galatasaray’da bir gelecek görüyor musunuz?" sorusuna Barış, "Doğrusunu söylemek gerekirse hayır. Dört yıllık Galatasaray dönemi yeterli." kimsin yani,baros kewell vs'ler bu lafı etmezken sen kimsin????

apaci ye bak görende sanacak bundesliga takimlari bunun kapisinda yatiyor gitsen gitsen essene gidebilirsin ancak

Elano Santos'a gitti kral oldu, şimdi Barış da Mönchengladbach'a gider efsane olur.

Bizim takımda uğursuzluk var, giden padişah oluyor.

Regionalliga'ya dönmek istiyorum deseydi, daha dogru olurdu,

Bundesliga senin neyin ey Baris. Belki 2. Bundesliga'yi demek istedi.

barisi begenmem ama ciddi soruyorum: cananin artisini birisi anlatsin barisa göre!

amacim burada hir cikarmak degil ama barisin yaptigi katkiyi cogu arkadaslarin reis ilan ettigi cana yapmadi mesela!

bas taci ederkende b.k´a sokarkende ölcüsüzüz maalesef.

Üst Alt