Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum"

Cevap: Özbek:Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum

Saca bakin ya tovbe est. :SS::SS::SS:

2eb8vic.jpg

bu stilin adi almanyada phönix :D

Cevap: Özbek: "Bundesliga'ya Dönmek İstiyorum"

barisi begenmem ama ciddi soruyorum: cananin artisini birisi anlatsin barisa göre!

amacim burada hir cikarmak degil ama barisin yaptigi katkiyi cogu arkadaslarin reis ilan ettigi cana yapmadi mesela!

bas taci ederkende b.k´a sokarkende ölcüsüzüz maalesef.

al biri vur ötekine, ne cana ne de baris hic bir katki vermedi...

Galatasaray tarihinde görülmemiş bir elveda seromonisini görebiliriz. giderse :D

Adam sene sonu kovulacagını bildigi icin böyle acıklamalar yapıp üste cıkmaya calısmıs adi adam

Galatasaray'da artık yeter diyor sanki daha fazla kalacak hemen kadro dısı bırakılmalı

Burada bile Cana karıştırılımış neyse. Barış geldiği ilk yıl eli yüzü düzgün 3-4 maç oynadı o kadar.Gerisi fasa fiso.

Yanlız Barış düzgün bir insanmış.Yapamadığını anladı ve gidecek.İnatla gitmeyen oyuncularda var.

Allah'ım sen akıl ver.Gören de diyecek ki adamın galatasaray'a gelmeden önce kariyeri bundesliga'da geçmiş.:SS:

Beni istemedikleri için kulüpten ayrıldım değilde, ben istemediğim için ayrıldım demeye çalışıyor.

[video=youtube;Mgrqovj3OMA]https://www.youtube.com/watch?v=Mgrqovj3OMA[/video]

Ya sen hic Bundesliga'da oynadinmiki geri dönmek istiyorsun? 3. ligden geldin orayada geri dön....

bundesligadan gelmedinki geri dönesin koçum

rot weiss essen midir nedir o takım 2 ligdeydi

ya tamam barışın üstünede bu kadar gitmeyin

gel barışcım barış yapalım seninle

yolun açık olsun hakkında hayırlı olsun...

İşte Galatasaray'ın geldiği durum budur. Sokakta görseniz halı saha maça ''gel lan adam eksik'' diye çağırmayacağınız adamlar, Galatasaray'dan gitmek istiyorum diyebiliyorlar. Adnan Polat zararın en beterlerini verdin, git artık git. BAM'ını da al git.

Üst Alt