Özer Hurmacı Fenerbahçe'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

özer karşılığı 2.2 milyon ilhan artı özgür futbolcular kiralık mı değilmi herhangi bir bilgim yok..

Bence buraya fazla yorum yazmayın. Ezikler gelip bakar,güler ve alıntı yaparlar. Fazla abartmaya gerek yok. Zaten biz devrede değildik. Yerli futbolcuya o kadar para bayılmamıza gerek yok bizim fener gibi o paraları müthiş adamlar getirebilirsin avrupadan. topuza 10 özere 7(takaslarla beraber)

düşünsenize ne adamlar gelirdi avrupadan. Stat bittiğinde ve sportif aş işi hallolduğunda fener falan önümüzde duramayacak hiç merak etmeyin. Daha başka projeler ve arsaları da var GS nin. Fenerin bütçesi ve değerinin çoğu şişirme krizde değerinin yarıya düşmesi de bunun göstergesi. Neyse fazla abartmayalım yorum yapmayalım bence...

Edit: Özer sağ açık, forvet arkası ve orta üçlünün her yerinde oynayabilen(oynayabilecek) bir adam. yani kötülemeye gerek yok

İyi transfer mi?

Burak-Kazım Kazım-Ali Bilgin-David-Topuz'un olduğu bölgeye adam almışlar ve iyi transfer diyorsun.

Burak ve Ali Bilgin 'i bir geçelim öncelikle. Zaten fenerin topçuları değildi. Deivid forvetin arkasında da oynayabilir. Kazım 'ın durumunu bilmiyorum fener ile. Topuz fenerde doğrudan oynayabilecek bir futbolcu. Özer ise çok yetenekli bir genç. Bu oyuncunun transferinin nesi yanlış anlamadım.

Appiah tarzı bir adam ile bir de forvet alırsa yapılan bu transferler daha faydalı olur.

Pahali Mahali Hersey Bos adamlar cok iyi ve Hizli bi sekilde Transferleri bitirip Sezon Hazirliklarina Tam kadro Hazirlanmaya basliyorlar....

Hic Sevmem Aziz Yildirim i ama Helal olsun ne diyelim adam Türkiyenin Anadolu kulüplerinde en iyi 2 Futbolcusunu sip sap bitirdi...Pahaliymis....Yemeyin beni Adamlara dokanmiyor 2-3 Milyon fazlalik...basari gelecekse ben olsam bende veririrdim ne ugrasacam Ücretlerle...Önemli olan Takim Tam kadro beraber Hazirlik kampina gitsin...Yillardir Son Dakika Transferlerinden neler cekiyoruz....

Gecen Sezon bi Desanctis ve Baros Zamaninda alinsaydi Skibbe de daha Antremansizlar vs..vs.. demezdi ve onlari Steaua macinda oynatirdi....

4.2 Milyon Euro arti Ilhan Parlak ve Özgür Cek...Mehmet Topuz icin 7.5 Milyon Euro..Ücretler bunlar....Özeri 1.5 Milyona almayanlar yakinda Türkiye Ribery Olayini yasayacaklardir....

Özerin Fenere gitmesine özellikle üzüldüm....

Artik bizimkilerde biseyler yapmali Su takimi Hazirlik kampina Tam Kadro yetistirmelidir ama görünen o ki yine ayni hatalar yapilacakmis gibi...Rakibimiz 5-6 Futbolcu aldi su Günlerde...

mustafa sarp ı alıp özer ve mehmet transferlerini beğenmemek nasıl birşeydir anlamadım,şu an tr de alınabilecek en iyi 2 adam özer ve mehmettir anadoludan haa yararlı olcaklar mı göreceğiz..

arkadaslar almıslar hayırlı olsun kendılerıne mehmet topuz zaten bıttıde umarım şu özer hurmacıya yazık etmezler.ama bence burada onların transfer polıtıkasını eleştirmek yersiz.nede olsa artık fenerbahçe spor kulubu değil azizspor adam istediği gibi oynuyo zavallı satılmışlar topluluğuda izliyor.merak ettiğim bu adam bukadar para dağıtıyo sezon içerisinde hakemlere verecek para kalmayacak:D

Pahali Mahali Hersey Bos adamlar cok iyi ve Hizli bi sekilde Transferleri bitirip Sezon Hazirliklarina Tam kadro Hazirlanmaya basliyorlar....

Hic Sevmem Aziz Yildirim i ama Helal olsun ne diyelim adam Türkiyenin Anadolu kulüplerinde en iyi 2 Futbolcusunu sip sap bitirdi...Pahaliymis....Yemeyin beni Adamlara dokanmiyor 2-3 Milyon fazlalik...basari gelecekse ben olsam bende veririrdim ne ugrasacam Ücretlerle...Önemli olan Takim Tam kadro beraber Hazirlik kampina gitsin...Yillardir Son Dakika Transferlerinden neler cekiyoruz....

Gecen Sezon bi Desanctis ve Baros Zamaninda alinsaydi Skibbe de daha Antremansizlar vs..vs.. demezdi ve onlari Steaua macinda oynatirdi....

4.2 Milyon Euro arti Ilhan Parlak ve Özgür Cek...Mehmet Topuz icin 7.5 Milyon Euro..Ücretler bunlar....Özeri 1.5 Milyona almayanlar yakinda Türkiye Ribery Olayini yasayacaklardir....

Özerin Fenere gitmesine özellikle üzüldüm....

Artik bizimkilerde biseyler yapmali Su takimi Hazirlik kampina Tam Kadro yetistirmelidir ama görünen o ki yine ayni hatalar yapilacakmis gibi...Rakibimiz 5-6 Futbolcu aldi su Günlerde...

4.2 değil 2.2 milyon euro gitcek oyuncular kiralıkmı bilmiyorum..

ayrıca poulsen ve bir sol açıkta gelcek en yakın zamanda..

Arkadaşım ne var babababa? Adam gibi cevaplar verelim burda ortaya birşey koydum mali tablo +medya izlenme oranları vs herşeyiyle düzgün mantıklı cevap ver yada bana bulaşma. Galatasaray'lı olmak demek hep bir numarayım demek degil eksikleri görüp üstüne gitmektir.

4.2 değil 2.2 milyon euro gitcek oyuncular kiralıkmı bilmiyorum..

ayrıca poulsen ve bir sol açıkta gelcek en yakın zamanda..

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, 4.2 milyon Euro, İlhan Parlak ve Özgür Çek karşılığında Ankaraspor’da forma giyen Özer Hurmacı’yı kadrosuna kattı.

İlişkili fotoğrafları göster

NTV Spor ve Ajanslar

Güncelleme: 22:20 TSİ 15 Haziran. 2009 Pazartesi

İSTANBUL - Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı’yı renklerine bağladı.

Başkent ekibiyle uzun süredir bonservis konusunda anlaşma zemini arayan sarı-lacivertli kulüp, 4.2 milyon Euro, İlhan Parlak ve Özgür Çek karşılığında 23 yaşındaki orta saha oyuncusunu kadrosuna kattı.

Sarı-lacivertliler yeni sezon için Sivassporlu Bilica, Gaziantepsporlu Bekir İrtegün ve Kayserisporlu Mehmet Topuz'un ardından yeni sezon için 4. transferini Özer Hurmacı'yı alarak gerçekleştirdi.

2005 yılında Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'a transfer olarak profesyonelliğe ilk adımını atan Özer, başkent ekibinde 2 sezon forma giydikten sonra 3. lig takımlarından Keçiörengücü'ne kiralandı. Başarılı oyuncu, 29 maçta 3 gol atarken, bir sene sonra Ankaraspor'a gelerek Turkcell Süper Lig'de forma giymeye başladı.

Ankaraspor'da 97 maçta forma giyen genç futbolcu 8 kez fileleri havalandırdı.

Fenerbahçe'nin geçen sezon da transfer listesinde yer alan Özer Hurmacı'yla daha önce Galatasaray ilgilenmiş, Ankaraspor yönetimiyle protokol imzalayan sarı-kırmızılı takım, şartları yerine getirmeyince protokol geçerliliğini yitirmişti.

Genç futbolcu, geçen sezonun ikinci yarısında, Yenikent ASAŞ Stadı'nda Gençlerbirliği ile oynanan karşılaşmanın uzatma dakikalarında girdiği ikili mücadelede ayağına darbe almış ve ayak tarak kemiği kırılmıştı. Özer, bu sakatlığın ardından 1 ay sahalardan uzak kalmıştı

NTV Spor.

Buyur Sende oku....

Burak ve Ali Bilgin 'i bir geçelim öncelikle. Zaten fenerin topçuları değildi. Deivid forvetin arkasında da oynayabilir. Kazım 'ın durumunu bilmiyorum fener ile. Topuz fenerde doğrudan oynayabilecek bir futbolcu. Özer ise çok yetenekli bir genç. Bu oyuncunun transferinin nesi yanlış anlamadım.

Appiah tarzı bir adam ile bir de forvet alırsa yapılan bu transferler daha faydalı olur.

Yapılan transferler saçma sapan. Özer'in kalitesi belli. ÖZer'i kötülemiyorum, yapamamda. Ancak 5 tane sağ açık varsa bir takımda, 6. sağ açık her şekilde yanlıştır. Sol kanadında 1 oyuncu var, sağda 6 tane. Mantıklı transfer bu mu ?

David'i forvet arkasına attık, Alex'i ne yapcaz? Ya Topuz?

4.2 milyon Avro, İlhan Parlak ve genç oyuncu Gökhan Çek karşılığında 23 yaşındaki orta saha oyuncusunu kadrosuna kattı.

Ligtv.com

Yapılan transferler saçma sapan. Özer'in kalitesi belli. ÖZer'i kötülemiyorum, yapamamda. Ancak 5 tane sağ açık varsa bir takımda, 6. sağ açık her şekilde yanlıştır. Sol kanadında 1 oyuncu var, sağda 6 tane. Mantıklı transfer bu mu ?

David'i forvet arkasına attık, Alex'i ne yapcaz? Ya Topuz?

daha gidecek ve gelecek futbolcular var..

ayrıca özer ve mehmet sadece sağ açık oynayan futbolcular değil,fb aldı diye kulp takmak gereksiz..anadoludan alınabilecek ilk 22 futbolcu bunlardır..

Fenerbahçey'e ne Hurmalar, Zemzemler geldi de, daha hayırlı olsun demeye kalmadan, Fenerbahçe bunları yedi, içti, bitirdi..

Fenerbahce Yillardir yapmadigini bu sene yapiyor..Pahali dir o baska ama Dogru yapiyor..Kaliteli Türk Oyuncularini alip kadrosunu genisletiyor...Cok saglam 2-3 Yabanci da aldilarmi bu Sezon Fenerbahce cok iyi gidecek gibi gözüküyor....

bukadar yerinde Transferler Aziz Yuildirim geldi geleli hic yapmadi bu Sezon cok iyi yapiyor...

Üst Alt