Özer Hurmacı Fenerbahçe'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Yapılan transferler saçma sapan. Özer'in kalitesi belli. ÖZer'i kötülemiyorum, yapamamda. Ancak 5 tane sağ açık varsa bir takımda, 6. sağ açık her şekilde yanlıştır. Sol kanadında 1 oyuncu var, sağda 6 tane. Mantıklı transfer bu mu ?

David'i forvet arkasına attık, Alex'i ne yapcaz? Ya Topuz?

Burak ile Ali Bilgin 'e zaten bu sene tahammül edeceklerini sanmıyorum. Hatta Kazım da beraberinde gidecek gibi duruyor. Bunlar zaten geçen sene konuşulan şeylerdi. Bir anlamda bu transferler geçen seneki yanlış transferi göndermek için yapılıyor olabilir.

daha gidecek ve gelecek futbolcular var..

ayrıca özer ve mehmet sadece sağ açık oynayan futbolcular değil,fb aldı diye kulp takmak gereksiz..anadoludan alınabilecek ilk 22 futbolcu bunlardır..

Yaftalamadan konuşun daha beni tanımadan :)

Objektif olduğuma inanıyorum. Ve fenerbahçe R-E-Z-İ-L bir transfer sezonu geçiriyor. Sadece sağ açık oynamıyorlar ama Diğer mevkilere geçince, performansları düşüyor.

topuz+özer=en az 20 milyon euro. (futbolcuya ödeneceklerle birlikte).

Siz hala iyi transfer deyin :)

Volkan Şen-Sercan Yıldırım-Murat Ceylan-İsmail alsaydı üstüne de para kalırdı :) Ayrı mevkilere transfer yapmış olurlardı. Kadro derinliği de oluşurdu hem.

ben 2 gun önce ahmet gökçekden dinlemiştim 4 milyon euro+1 futbolcu verıyolar diye ama bizim istediğimiz rakama gelinmedi henüz demişti.

Yaftalamadan konuşun daha beni tanımadan :)

Objektif olduğuma inanıyorum. Ve fenerbahçe R-E-Z-İ-L bir transfer sezonu geçiriyor. Sadece sağ açık oynamıyorlar ama Diğer mevkilere geçince, performansları düşüyor.

topuz+özer=en az 20 milyon euro. (futbolcuya ödeneceklerle birlikte).

Siz hala iyi transfer deyin :)

Volkan Şen-Sercan Yıldırım-Murat Ceylan-İsmail alsaydı üstüne de para kalırdı :) Ayrı mevkilere transfer yapmış olurlardı. Kadro derinliği de oluşurdu hem.

sadece sercan için istenen parayı duysan 2 sinide ucuza almışsınız dersin o kadar söyleyim,anadoludan futbolcu alcaksan paraya kıycaksın alternatif az yapcak birşey yok...

Fenerbahce Yillardir yapmadigini bu sene yapiyor..Pahali dir o baska ama Dogru yapiyor..Kaliteli Türk Oyuncularini alip kadrosunu genisletiyor...Cok saglam 2-3 Yabanci da aldilarmi bu Sezon Fenerbahce cok iyi gidecek gibi gözüküyor....

bukadar yerinde Transferler Aziz Yuildirim geldi geleli hic yapmadi bu Sezon cok iyi yapiyor...

Fener bunları ben kendimi bildim bileli yapar İbrahim kardeş. Onların keskinliği bi kendi küplerine zarar verir. Bu bakımdan endişe duymana gerek yok..

Bu sene 2-3 tane sag kanat oyuncusu gidecek fenerden.Burak-alibilgin-Kazim.Gitmeseler bile kadroya gecen sene zor giriyorlardi bu sene giremezler.Yerlerine cok kaliteli 2 Turk oyuncu aldilar.Ayni bolgede ayni kalitede alterneatif olusturdular.

10 desem ne dersin pekii..

ayrıca 2 futbolcuya 20 nasıl verildi nasıl bir hesap yapıyorsun onu anlamadım..

Beleşe oynamayacak bunlar. Neyse, kısaca fikrim şu, Ben Galatasaraylı olarak, Ronaldinho gelse istemem, çünkü sol kanat yeterince şişkin. Ronaldinho yerine onun ayarında bir Orta saha göbek oyuncusu isterim

Özer transferi yerine Murat Ceylan'ı alsalardı üzülürdüm, çünkü orada oynayacak topcuya ihtiyaçları var.

O değilde bu adam Arda'dan iyi diyorlar ya Fenerliler ne kadar mal olduklarını gösterdikleri için teşekkür ediyorum hep.

Ozer e ihtiyacimiz vardi..

Servet in satisindan sonra artik daha cok vardi cunku orta sahada yabanci luksumuz kalmadi...

Neyse diger acidan bakarsak Fenerbahce de bu transferleri yapmak zorunda yoksa seneye Aziz Yildirim...

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, Ankaraspor'un genç orta saha oyuncusu Özer Hurmacı'yı transfer etti.

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir ile Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek arasında uzun süredir süren pazarlıklar sonucu, Özer Hurmacı 3 yıllığına resmen Fenerbahçeli oldu.

Fenerbahçe, Özer'e karşılık 4.2 milyon Euro ile İlhan Parlak ve genç futbolcu Gökhan Çek'i vermeyi kabul etti.

Transferi resmi internet sitesinden de duyuran Sarı-lacivertli kulüp, şu ifadelere yer verdi:

"Profesyonel Futbol Takımı kadrosunu, Türk futbolunda geleceğin yıldızlarından biri olarak kabul edilen Ankaraspor'dan Özer Hurmacı'yı transfer ederek güçlendirdi. Fenercell abonelerinin herkesten önce duyduğu transfer haberi camiamızda sevinçle karşılandı. 20 Kasım 1986'da Almanya'nın Kassel kasabasında dünyaya gelen Özer 1.74 boyunda ve 70 kilo ağırlığında. Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik'in yeğeni olan genç yetenek, Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyor. Orta sahada görev yapan, futbolun hem defans hem de hücum yönünü çok iyi kullanabilen başarılı oyuncu Almanya'nın amatör küme takımlarından Hermania Kassel, Türkgücü Kassel ve Baunatal'da forma giydikten sonra 2005 yılında Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'a transfer olarak profesyonelliğe ilk adımını attı.

Başkent ekibinde 2 sezon forma giydikten sonra 3. lig takımlarından Keçiörengücü'ne kiralanan Özer 29 maçta 3 gol atarken bir sene sonra Ankaraspor'a gelerek Turkcell Süper Lig'de forma giymeye başladı.

Ankaraspor'da 97 mücadelede formasını ıslatan genç futbolcu 8 kez fileleri havalandırdı.

Yetenekli futbolcu forma giydiği ekiplerde gösterdiği başarılı performansla 23 kez milli olurken 2007 yılında Fatih Terim tarafından 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçında Norveç'e karşı da Milli formayı ilk kez giyme hakkını kazandı. Özer Hurmacı artık Fenerbahçe forması için ter dökecek. Hurmacı'nın imza töreni ile ilgili detaylar daha sonra resmi yayın organlarımızdan açıklanacak."

Hurriyet

Bu oyuncu keske kacirmasaydik.

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de

Fenerbahçeye bunun gibi ne Hurmalar, Zemzemler geldi de, Fenerbahçe bunların hepsini yedi, içti, bitirdi..

Yurt içi transferden sorumlu isim Adnan Sezgin olursa, daha çok başımızı vururuz biz.

Antu'dakiler Özgür Çek'i yere göğe sığdıramıyordu, altyapıdan kırk yılın başı bir futbolcu çıkaracaklardı, onu da sattılar.

Yine de Aziz bu sene transferde hızlı çıktı, bizde daha ses yok, sansasyon yaratacak futbolcu değil takıma fayda sağlayacak futbolcu istiyoruz ama ellerini çabuk tutsalar iyi olur. Türkiye pazarını fener sildi süpürdü...

Üst Alt