Özer Hurmacı Fenerbahçe'de! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Zerre endişem yok. Avrupa'da yine rezil olur gelir, ligde de % 30 ihtimal şampiyonluğa oynar.

Forma uğursuz forma, formada bir sorun var. C.Ronaldo gelse hayatı kayar gider.

Görelim. Her sene böyle bunlar. Parayı harcar bomba transfer yapar. Bu yıl bittiğinde yine tek avuntuları bizi Karıköy'de yenmeleri olur başka da bir halt çıkmaz. Görürsün bak, çok fazla eminim, aşırı eminim öyle diyim sana :)

Görelim. Her sene böyle bunlar. Parayı harcar bomba transfer yapar. Bu yıl bittiğinde yine tek avuntuları bizi Karıköy'de yenmeleri olur başka da bir halt çıkmaz. Görürsün bak, çok fazla eminim, aşırı eminim öyle diyim sana :)

1.si ben fenerbahçeliyim..

2. si geçen sene bomba transferler yapan sizdiniz..

3.sü sanki fb her sene başarısız olmuş 4.,5. olmuş gibi konuşuyorsun..

tavan yapmalarının sebebi kontenjan değil de iş bilmez yöneticilerdir. Mehmet Topuz için 7,5 milyon � + 1 oyuncu istiyorsa Kayseri, Fenerbahçe almayacak. bu kadar basit. eğer alıyorsa da hem klüp yetkilileri, hem taraftarı "kontenjan şöyle böyle" diye ötmeyecek.

hayır yani biz de kaliteli adamlar alıyoruz sonuç olarak. Hakan Balta, Servet, Mehmet Topal en az Özer ve Mehmet Topuz kadar kaliteli isimler. bak bakalım kaç para vermişiz...

Hakan Balta'nın ben bir özelliğini görmedim, stoperden bozma solbek bizde Önder ne kadr sağbekse o da o kadar solbek, Önderi aldığımız fiyat bellidir, Servet zaten bizdeyid 2-3 sene durdu uyum sağlayamadı gitti, bizim Serveti aldığımız fiyatta bellidir, Mehmet Topal'a lafım yok gerçekten iyi oyuncu ama bizde Gökhan Gönül'ü o fiyatlara aldık, Beşiktaş Bobo'yu kaça aldı Schindenfeld'i kaça aldı, arz talep meselesi iyi scout sitemi kurarsanız nokta transfer yaparsınız yoksa işiniz şansa kalmış.

Hakan Balta'nın ben bir özelliğini görmedim, stoperden bozma solbek bizde Önder ne kadr sağbekse o da o kadar solbek, Önderi aldığımız fiyat bellidir, Servet zaten bizdeyid 2-3 sene durdu uyum sağlayamadı gitti, bizim Serveti aldığımız fiyatta bellidir, Mehmet Topal'a lafım yok gerçekten iyi oyuncu ama bizde Gökhan Gönül'ü o fiyatlara aldık, Beşiktaş Bobo'yu kaça aldı Schindenfeld'i kaça aldı, arz talep meselesi iyi scout sitemi kurarsanız nokta transfer yaparsınız yoksa işiniz şansa kalmış.

Hakan Balta GS'nin başarılı transferlerinden birisisidir.Ofansif yönünü geliştirdiği takdirde Avrupa'nın iyi klüplerinde rahatlıkla oynayabilir.Sen onda bir şey görememişsin ama Fatih Terim bir şeyler gördüki Milli Takım'ın değişmez elemanı oldu...

Hakan Balta'nın ben bir özelliğini görmedim? :eek:

https://www.dunyagoz.com/

1.si ben fenerbahçeliyim..

2. si geçen sene bomba transferler yapan sizdiniz..

3.sü sanki fb her sene başarısız olmuş 4.,5. olmuş gibi konuşuyorsun..

Hayati seni anlıyorum da bir kişi Fenerbahçe hakkında birşey yazmışsa eğer sende ona cevap vermen çok doğru olmaz gibime geliyor.Çünkü burası Galatasaraylıların olduğu bir forum.Bunu düşünsen iyi olur.

Hakan Balta GS'nin başarılı transferlerinden birisisidir.Ofansif yönünü geliştirdiği takdirde Avrupa'nın iyi klüplerinde rahatlıkla oynayabilir.Sen onda bir şey görememişsin ama Fatih Terim bir şeyler gördüki Milli Takım'ın değişmez elemanı oldu...

fatih terim üzülmez de gördüğünü görmüş olmasında:)

şaka bir yana hakan iyidir beğenirim,ama extra bir oyuncu değil..

Hayati seni anlıyorum da bir kişi Fenerbahçe hakkında birşey yazmışsa eğer sende ona cevap vermen çok doğru olmaz gibime geliyor.Çünkü burası Galatasaraylıların olduğu bir forum.Bunu düşünsen iyi olur.

aslında haklısın öle yapmak istemiyorum ama lincoln konusunda birşeyler yazayım dedim nacizane fikirlerimden oluşan provakatör oldum,sakınıyorum o yüzden..ben sadece yanlış bilinenleri güzelce aktarmaya çalışıyorum..

Hakan Balta'yı stoperden bozma sol bek diye kesip atmışlar ya yuh.

Thomas Vermaelen var Ajax'ta bilen bilir. stoperden bozma sol bek kendisi. Arsenal'la adı geçiyor ve 10 milyon € değer biçiliyor medyada. :rolleyes:

Hakan Balta'ya haksızlık ediliyor.Bana "Türkiye'den Avrupa'da kimler oynar?" diye sorulsa ilk vereceğim cevap Hakan Balta olur.

aslında haklısın öle yapmak istemiyorum ama lincoln konusunda birşeyler yazayım dedim nacizane fikirlerimden oluşan provakatör oldum,sakınıyorum o yüzden..ben sadece yanlış bilinenleri güzelce aktarmaya çalışıyorum..

Yani dediğim gibi forumda düzeyli davranabilen rakip taraftarların olması kimseyi rahatsız etmese gerek,çok güzel bir şey bu.Ama bir Galatasaraylı Fb hakkında senin rahatsız olacağın şeyler yazabilir ki yazarda çünkü GS'lilerin çoğunlukta olduğu yer. Onları görmemeye çalış. Kendini tutmaya çalış.:)

Yani dediğim gibi forumda düzeyli davranabilen rakip taraftarların olması kimseyi rahatsız etmese gerek,çok güzel bir şey bu.Ama bir Galatasaraylı Fb hakkında senin rahatsız olacağın şeyler yazabilir ki yazarda çünkü GS'lilerin çoğunlukta olduğu yer. Onları görmemeye çalış. Kendini tutmaya çalış.:)

yok tabiki takılmam olcak ama sadece fenerbahçeliyim diye sallayanlar oluyor kıl oluyorum yahu dur bir anlatayım dinle ama yok ben fenerbahçeliyim ne dediysem yanlıştır:D

ayrıca yazdığım çoğu şeyde gerçekleşti bilmesem yazmam zaten:)

Ofansif yönünün zayıf olması dışında iyi bir oyuncu.Ama bir özellik görülemeyecek kadarda vasat bir oyuncu değil Hakan Balta.

o kadar değil tabiki ben extra bir oyuncu değil derken ofansif yönünü kastettim..

görülecek özellikleri ise defansif yönü,soğukkanlılığı ve çok centilmen olmasıdır..

Hakan Balta bildiğin Türkiye'nin yerli ve yabancılar dahil en iyi sol bekidir.

Ben Hakan Balta'da bir şey göremiyorum derken Önder örneğini verdim, Önder kötü oyuncumu? Hayır ama ekstra bir özelliği yok, dünyadaki beklere baktığımızda değerli olanların ortak özellikleri hucuma yaptıkları katkıdır, mesela sizin aldığınız Alpaslan üzerinde ben daha çok dururdum, günümüz futbolunda her futbolcu hem hucumcu hemde defansif özellikelri barındırmalı, H.Balta defans özellikleri 100 ise hucum 20 lerde.

valla 2 senedir GS ye gelmesini çok istiyodum özerin. gercekten çok üzüldüm. ama naapalım kısmet diyicez...

Üst Alt