Özer Hurmacı Fenerbahçe'de! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Cevap: Özer Hurmacı Fenerbahçe'de!

Yerli Quaresma olur kendileri. Arda ile birlikte 4-3-3'e harika giderdi.

Galatasaray'ın ihtiyacı olan adamları Fenerbahçe alıyor, bu gerçekten ilginç.

Tuncay ve Gökhan Gönül'den sonra 3. vaka oldu bu ayrıca yerli - genç oyuncularda.

Kaldığın yerden devam ediyorsun.Nedir bu fenerin tırttan transferlerini övme merakın?Quaresma ile Özer'i aynı cümlede kullanman Quaresma'ya küfür etmektir bi nevi.Özer iyidir hoştur ama o kadar abartılacak adam değildir.

Ayrıca bu sezonun büyük bir bölüm sakat olmasına rağmen, Özer > Quaresma. Quaresma iki takımda da çok verimsizdi. Özer sakatlanmadan Ankaraspor zirveye oynuyordu, alamayınca bo. atmanın manası yok. Yerli Quaresma deyince, Quaresma olmuyor zaten o, stili benziyor. Quaresma ~ Özer ~ C.Ron bunlar tek bir stilin adamı. Performansları, klasları elbette farklı olacak.

Gökhan G, Tuncay'dan sonra 3. bir vaka oldu. Kaç tane yerli adam var ki direkt 3 büyüklerde iş yapabilecek, alanı tebrik etmek lazım. Ödemeyi taahüt ettikleri para, piyasanın ne durumda olduğunu gösteriyor zaten.

Geçen seneye kadar youtube topçusu gibi geliyordu bana ancak bu seneki performansı ile kendini kanıtladı Özer.

Sercan kaldı bir tek, o da Galatasaray'a yaramaz şu düzende. Halil'i alsak bari.

puhaahahahahahaa. quaresma nın tırnağı olur evet. 4-3-3 te hiç iş yapmaz. messi nin yerine mi koydun. hahahahahaha alla iyiligini versin :m26:

Benim anlamadigim biz niye Türkiye'deki her genc yetenegi karaliyoruz, Quaresma dedigin adam Porto'dan baska hangi kulupte basarili olmus bunu bana biri aciklayabilirmi, dua edelim ki Özer'e kacan balik büyük olmus demiyelim sonucta, bu cocuk gercekten cok feci yetenek bence. Dogru bi seklide kullanirlar mi o baska bi konu iste.

OakVampireStake.jpg

Kazık mazık adam geçen sene ligin yarısında sakat olmasına rağmen asist kralı oldu Lincolnle beraber bence fenerin Bilica'dan sonraki en iyi transferi.

özgür çek çok iyi bir oyuncu ama oynaması gerek,ayrıca satın alma opsiyonumuz var..

tr de eğer özer hurmacı da bu kadar karalanıyorsa bizim türk futbolcuları gerçekten çok kalitesiz ve yetersiz tezi ortaya çıkıyor..

bir de şu "piyasa çok yüksek" safsatasını bir kenara bırakalım. piyasayı yükselten takım Fener. Özer'e 4,4 milyon € + 2 oyuncu veriyorsun, Mehmet Topuz'a 7,5 milyon € + 1 oyuncu veriyorsun, bir de laf ediyorsun.

bakalım bir de şu bizim takımdakilere. şu anda Arda, Servet, Mehmet Topal, Sabri, Hakan Balta ve Emre Güngör sakatlıklar harici milli takıma çağrılacak isimler. şu uzun süreli sakatlıkları olmasa Uğur Uçar ve Serkan Çalık da çağrılırdı. kısa bir zaman önceye kadar, Ayhan ve Emre Aşık da çağrılıyordu. toplasan 10 futbolcu ediyor. ve toplam maliyetleri Özer'den az. şimdi Türk futbolcu piyasasını kimin bu kadar yükselttiği belli olmuştur umarım.

bir de şu "piyasa çok yüksek" safsatasını bir kenara bırakalım. piyasayı yükselten takım Fener. Özer'e 4,4 milyon € + 2 oyuncu veriyorsun, Mehmet Topuz'a 7,5 milyon € + 1 oyuncu veriyorsun, bir de laf ediyorsun.

bakalım bir de şu bizim takımdakilere. şu anda Arda, Servet, Mehmet Topal, Sabri, Hakan Balta ve Emre Güngör sakatlıklar harici milli takıma çağrılacak isimler. şu uzun süreli sakatlıkları olmasa Uğur Uçar ve Serkan Çalık da çağrılırdı. kısa bir zaman önceye kadar, Ayhan ve Emre Aşık da çağrılıyordu. toplasan 10 futbolcu ediyor. ve toplam maliyetleri Özer'den az. şimdi Türk futbolcu piyasasını kimin bu kadar yükselttiği belli olmuştur umarım.

daha önce ayhan akmana 9 milyon dolar gibi bir bonservis ödendiğini biliyormusun?

Özeri iyi oyuncu ama bu para ne anlamadım ?

Bu Fener kazım yemeden transfer yapamıyormu ?

7.5 Topuz 4.2 Özer

Azizin parası olmasa yazık diyecem :D

nereden çıkardın bunu? bizim Ayhan için verdiğimiz tek şey Ahmet Yıldırım diye hatırlıyorum.

hayır bjk nın ödediği para bu ayrıca Gs ninde bülent akın için ödediği para zamanında 8 milyon dolara yakındı..

yani demem o ki bu kontenjan olduğu sürece anadolu takımları bu paraları isticekler çünkü alternatif yok...

hayır bjk nın ödediği para bu ayrıca Gs ninde bülent akın için ödediği para zamanında 8 milyon dolara yakındı..

yani demem o ki bu kontenjan olduğu sürece anadolu takımları bu paraları isticekler çünkü alternatif yok...

doğru biz bir hata yaptık, Bülent Akın ve Serkan Aykut'a çok fazla paralar ödeyerek. ama bundan ders çıkardık ve böyle hatalara başvurmadık daha sonra. ayrıca o zamanın koşulları daha zorluydu. ilk 11'de 7(8 de olabilir tam hatırlamıyorum) tane Türk olmak zorundaydı.

doğru biz bir hata yaptık, Bülent Akın ve Serkan Aykut'a çok fazla paralar ödeyerek. ama bundan ders çıkardık ve böyle hatalara başvurmadık daha sonra. ayrıca o zamanın koşulları daha zorluydu. ilk 11'de 7(8 de olabilir tam hatırlamıyorum) tane Türk olmak zorundaydı.

zaten sölemeye çalıştığım şeyde o yabancı kontenjanı bu futbolcuların değerlerini haksız bir şekilde tava yapmasını sağlıyor..

zaten sölemeye çalıştığım şeyde o yabancı kontenjanı bu futbolcuların değerlerini haksız bir şekilde tava yapmasını sağlıyor..

tavan yapmalarının sebebi kontenjan değil de iş bilmez yöneticilerdir. Mehmet Topuz için 7,5 milyon € + 1 oyuncu istiyorsa Kayseri, Fenerbahçe almayacak. bu kadar basit. eğer alıyorsa da hem klüp yetkilileri, hem taraftarı "kontenjan şöyle böyle" diye ötmeyecek.

hayır yani biz de kaliteli adamlar alıyoruz sonuç olarak. Hakan Balta, Servet, Mehmet Topal en az Özer ve Mehmet Topuz kadar kaliteli isimler. bak bakalım kaç para vermişiz...

Yabancı kontenjanın artırmadıkça Bülent Akın 'a, Mehmet Topuz 'a, Serkan Aykut 'a vs. verilen paralar çok normal. Adam sağlam kadro kurmak istiyor ama yabancı hakkı yok. Mecburen eldeki Türklere yöneliyor. E Anadolu takımı da aptal değil. Hayati 'nin fikirlerine katılıyorum bu yüzden.

tavan yapmalarının sebebi kontenjan değil de iş bilmez yöneticilerdir. Mehmet Topuz için 7,5 milyon € + 1 oyuncu istiyorsa Kayseri, Fenerbahçe almayacak. bu kadar basit. eğer alıyorsa da hem klüp yetkilileri, hem taraftarı "kontenjan şöyle böyle" diye ötmeyecek.

hayır yani biz de kaliteli adamlar alıyoruz sonuç olarak. Hakan Balta, Servet, Mehmet Topal en az Özer ve Mehmet Topuz kadar kaliteli isimler. bak bakalım kaç para vermişiz...

bak ben olayı tr ye yayarken sen fener şu kadar verdi biz şu kadar verdiğe getiriyorsun olayı..

siz de zamanında verdiniz bu paralar ve bundan sonrada vermiceniz anlamına gelmiyor..

Üst Alt