Ozornwafor Almeria'ya Kiralandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lakin burda zorunlu satın alma opsiyonu yok karşı kulüpte.
Biliyorum onu genel olarak yazdim, opsiyon hakki bu durumda alan kulube aittir. Bu durumda o kulup sozlesme geregi sartlari yerine getirdigi an otomatikmen oyuncunun bonservis haklarini satin almis oluyor. Oyuncuya daha soz hakki dogmaz. He tabi oyuncu derki evet boyle bir anlasma var ama ben kalmak istemiyorum, o vakit o alan kulup ile bunu cozmesi gerekir ama tek tarafli bu sozlesmeyi bozamaz.

Daha ne kadar oldu geleli de hemen gozden cikarildi? Bu adam gercekten izlenmis mi, menajer kakalamasi mi bilmiyoruz. Cokta fazla beklentim yoktu zaten. Iki atletik stoper var zaten. Bir tane tecrubeli, pozisyon bilgisi iyi, tercihen Avrupali Stoper lazimdi.

Kanatlarda ve beklerde hicbir atletikligi kalmamis 30+ adamlar oynasin. Stopere atletik ama pozisyon bilgisi zayif adam koyalim. Berbat bir kadro planlamamiz var. Bir planlamamiz var mi, o bile mechul. Iki yildir cogunlukla satilamayacak adamlara parayi gomduk. Simdi ffp kiskacinda kadro kuramiyoruz.

Olayi sistematik ticarete vursak, 300 bin avrodan toplam U takimlarinda parlamis 5 futbolcu alip, hepsini benzer sartlarda kiraya versek, ve takimlari satin alma opsiyonlarini cekse...

Senede 8-8.5 Milyon avro civari kar etmis oluruz.

DiZG3uPX4AMLGYF.jpg
Bunun icin yabanci sinirinin kalkmasi lazim ki,oyuncuyu kiralayamazsan da en azindan lisans cikartip oynatabilelim.

Opsiyon çok düşük diye kızılıp duruyor ama bu opsiyon kasten düşük konmuş kakalayabilmek için.

Çünkü geçenlerde Mahmut Alpaslan dedi ki 'Ozornwafor baya düşük seviyede, iyi seviyeye çıkması da imkansız, o transferde Galatasaray yanlış yönlendirildi, gelip antrenmanlara çıkınca hocalar bu topa vurmayı bilmiyor, pas atmayı bilmiyor, hayatında futbol oynamamış gibi demişler' dedi.

Durum bence böyle. Bir şekilde manejer falan derken kiraladık, belki 1-2 maçta da kendini gösterir kakalarız diye opsiyon düşük tutulmuş işte.

Potansiyeli 1.8 milyonluk olan bir futbolcuyu transfer ettiren kim veya kimler varsa bir an once kuluple ilisigi kesilmeli. Galatasaray 300 bine futbolcu alip 1.8'e satmayi hayal etme yeri degil. Potansiyeli olan adam alir, kiraya bedava yada cuz-i miktarla verir yararlanmak uzere geri alirsin.

Anlaşma gayet güzel 1 dakika oynatmadan adamı aldığımızın 6 katına satma şansımız var. Ve üstüne üstelik ilerde büyük transfer yaparsa yüzde 20 kar da alıcaz daha ne

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buna bile yangın yapılıyor. :D Keşke her sezon 3-5 tane böyle transfer yapıp Avrupa takımlarına kiralasak. Sırf bunun menajeriyle ortak iş tutsak dünyanın parası girer kulübe bu yoklukta.

Millet eleştirmek için eleştiriyor. Sanki patlama yaptı da bedavaya gönderdik maç bile oynamadı daha

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz doğmamış çocuğa don biçmeyi seviyoruz. Opsiyon olmasaydı keşke dedim ben de ama anlaşma böyle yapıldı diye de isyan edecek değilim. Eğer alırlarsa sıfır emekle para kazanmış oluruz, almazlarsa da başka bir takıma kiralayıp gelişimini takip ederiz. Chelsea'nin kiralık sistemine benzer bir sistem kursak cidden iyi para getirir.

Üst Alt