paco alcacer - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

paco alcacer

Cevap: # Paco

Geleceğin Yıldınızı keşfetmek diyor Amerika 'yı yeniden keşfetmek demiyor değil mi? Haklıyım bence uzatmayalım. :yenieek:

Kardeşim anlama zorluğu yaşıyorsun heralde. Amaç geleceğin yıldızını keşfetmek demişsin. Ben de diyorum ki sen keşfedilmişi keşfetmişsin yani keşfetmemişsin diyorum zor mu bu kadar denileni anlamak?

Dünyayı gezen ve tek tek oyuncu izleyen scoutlardan falan mı zannediyosun bu forumdakileri? Yoksa saf numarasımı yapıyosun? Biz bir oyuncuyu buraya koyduysak eger o oyuncu mutlaka televizyona veya internete düsmüs demektir. Aksi taktirde farketme sansımız yok gibi birsey. Yani cekirdekten kesfedilmesi mümkün olamaz. Fakat bir yetenegi büyük kulüplerin ilgi odagı olmadan farketmekte ayrı bir kesif konusudur. Buradaki amac kesfetmekten ziyade gelecek vaad eden gencleri (Isco, Paco, Konoplyanka, Fofana gibi) veya ismi duyulmamıs, ucuz maliyetli ama yararlı olacagına inanılan oyuncuları (Ibricic, Annan, Tiote gibi) tanıtıp, "belki kulupten ilgili biri görür ve ilgilenir" niyeti.

Isco yurt ici fiyatidir.

Arti Malagayi arap seyhi aldi.

Zaten gencligi ve yetenegide o fiyat ederdi.

O fiyatlara biz isteseydik Malaga dan once bize gelirdi ama ,bizim ligde oynayamazdi.

daha pasa dayali ,rakibe girmek disinda isleri olan liglerde bir oyuncu.

Paco gibi bir isimse bize gelmez ,ego meselesi ama klup bi ....git derse bilemeyiz.Bu yasta bir cocuk ispanya gibi bir futbol ulkesinden kopup gelmez .Ben bile donemedim .

tabi

isco paco falan. adamlar turkiyede oynamak icin can atiyorlar. biri valenciada digeri malagada. 2-3 seneye o kadar iyilerse madrid ya da barcelonaya gitmek varken 20-21 yasinda galatasaraya gelip ne hikmetse imparator olan ama futboldan cakmayan F.T.nin muthis takiminda kendilerini harcayacaklar

18 yasindaki ispanyol topcuyu onermek yolda gecen adama jessica albayi onermekle ayni. biraz gercekci olalim

Mustafa Sarp la bi akrabalığın varmı ?

Fernandes'i 2-3 milyon euro'ya bıraktılar Beşiktaş'a her adamın transferi mümkün bu örneğe bakınca olmadı sakatlansın diye bekleriz:/

Üst Alt