paco alcacer - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

paco alcacer

Cevap: # Paco

Benim gibi bir Galatasarayliya sorulacak soru mu bu simdi? Ama mantik yurutursek, CL'de basarili oldugumuz surece Neymar da gelir, Ganso da gelir, Paco ve Isco gibi Ispanya'nin genc yetenekleri de gelir kanimca.

Paco'nun Galatasaraylı olcağını sanmıyorum.

Avrupa'da başarı ihtimallerine önümüzdeki 5 -10 yıl için bir sıralama yapılsa Barca,Real,A.Madrid,Valencia,Malaga,Sevilla gibi takımlar herhangi bir türk takımının üstünde yer alır. Paco için çok zor bir ihtimal Türkiye. Hatta hayatı boyunca tatil dışında belki 1-2 maça deplasmana gelir.

Paco'nun Galatasaraylı olcağını sanmıyorum.

Avrupa'da başarı ihtimallerine önümüzdeki 5 -10 yıl için bir sıralama yapılsa Barca,Real,A.Madrid,Valencia,Malaga,Sevilla gibi takımlar herhangi bir türk takımının üstünde yer alır. Paco için çok zor bir ihtimal Türkiye. Hatta hayatı boyunca tatil dışında belki 1-2 maça deplasmana gelir.

Gelecek 5-10 yili bu denli kesin bir dille kestirebilmen sence de doga ustu bir meziyet degil mi?

Gelecek 5-10 yili bu denli kesin bir dille kestirebilmen sence de doga ustu bir meziyet degil mi?

Kesin demiyorum. Tahmini bir sıralama yapılsa veya Paco transferi konusunda kafasında bir planlama yapsa hangi takımlarla Avrupa'da başarılı olabilirim diye düşünse yukarıda saydığım takımları herhangi bir Türk takımının önüne koyar. Demek istediğim bu. Eldeki veriler bunu gösterir.

Ben yine katilmayacagim. Avrupa'da ses getiren/getirecek bir Galatasaray'i sadece belli basli oyuncular reddeder ve Paco henuz o duzeye gelmedi.

Biz hiçbir zaman böyle transferler yapmadık ve o yaştaki bi futbolcu da İspanyada kendisini Barca veya Reale göstermek varken gurbete Türkiyeye gelmez

Isco hayal oldu, bari bunun için birşeyler yapsak. Bu kulübün profosyonel scout diye dolanan şaklabanları ne işe yarıyor maç izleyip yorumlamaktan başka.

Okudum, hepsi ici bos cevaplar. Icraat gormek istiyorum. Kontenjan olayi da bir bahane degil. Yabanci kotasi dolu ise yerli yetenekler bulsunlar. Millet scout gurubu olmadan, göz karari ve öngörü ile Oguzhanlari, Salihleri bulup getiriyor.

Valencia'da ortalama bir sezon geçirmişti ama Barça onu yedek forvet için aldı. Haliyle çok az forma şansı buldu. Oynadığı zamanlarda da çok kötü değildi. Bu sene onu kiralık yolladılar.

Dortmund'a son günlerde gitti ve takımın as forveti Max Philipp. Ancak Max henüz 9 maçta da gol bulamazken, Alcacer ligde sadece 81 dakika oynayıp 6 gol attı. ŞL'de de 1 golü var.

Bu performansıyla Milli takıma çağrıldı ve orada da golünü attı. Bu senenin en ilginç isimlerinden biri olmaya doğru gidiyor. Bakalım bundan sonrasında devamını getirecek mi..

Üst Alt