Pascal Nouma: "Kadroda 5 yabancı olabilir ama 11 yabancı çok fazla"


Pascal Nouma: ''Kadroda 5 yabancı olabilir ama 11 yabancı çok fazla"

b7e38c3db770f2277d1328db52569c41.jpg


Pascal Nouma, Türkiye'de yabancı sınırlaması ve geçen hafta 11 yabancı ile sahaya çıkan Galatasaray hakkında konuşarak, "Yabancı oyuncu istemiyorum değil tabii ki istiyorum ama 11 kişilik kadronun tamamı yabancı olmasın. Nerede Galatasaray'ın imajı" dedi.

Bir dönem Beşiktaş’ta forma giymiş olan Fransız oyuncu Pascal Nouma, bir alışveriş merkezinde düzenlenen oyun turnuvasına katıldı.

Programda açıklamalarda bulunan Nouma, ligin 9. haftasında yarın Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hakkında konuşarak, “Belki 16 belki 17 sene önce futbolu bıraktım ama maç Galatasaray’ın sahasında Fenerbahçe orada iyi oynuyor. Galatasaray da çok iyi oynuyor. Bence 0-0 biter. Bence bu sene şampiyon Beşiktaş olur. Şampiyonlar Ligi’nde de çok iyi oynuyorlar” ifadelerini kullandı.

“FATİH TERİM KRAL”

Geçen sene ağır eleştiriler alan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un bu sene çok iyi işler yaptığını söyleyen Nouma, A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü görevini istediğini ifade ederek, “Şimdi değil ama inşallah istiyorum. İstiyorum ama yüzde yüz olacak diye bir şey yok. Bu sene bence en iyi yabancı teknik direktör olan Lucescu geldi. Türkiye’deki en güzel yabancı teknik direktör kim? Lucescu. Bence Lucescu ve Fatih Terim çok iyi hoca. Fatih Terim kral” diye konuştu.

“NEREDE GALATASARAY’IN İMAJI”

Nouma, Türkiye’de son günlerde çok konuşulan yabancı sınırlaması hakkında konuşarak, şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye’de sorun, çok yabancı olması. Kadroda 5 yabancı olabilir ama 11 yabancı çok fazla. Ben yabancıyım ama Türk’üm. Şimdi Galatasaray’da 11 kişilik kadroda 11’i de yabancı. Bu şekilde zor Türkler paf takımda 5 maç yedek oturuyorlar sonra milli takıma gidiyorlar. Yabancı oyuncu istemiyorum değil tabii ki istiyorum ama 11 kişilik kadronun tamamı yabancı olmasın. Çok yabancı oyuncu var. Nerede Galatasaray’ın imajı.

(DHA)
 
Son düzenleme:
"Bu açıklamanızla Türkiye'de 10 yıl daha kalıp çeşitli dizi ve reklamlarda oynama, radyo programlarında görev yapma ve paraya para dememe hakkı elde ettiniz Mr. Nouma."

Türkiye Rüzgara Göre Yön Değiştirip, Dillenmesi Gereken Kişileri Dilleme Derneği
 
hadi birileri iktidara yalakalık yapar beklentisi vardır bakanlık ister ihale ister menfaat ister . seni kim ne yapsın ? üstelik de yabancı bir zenciyken sen nasıl yerli leş kuralını savunursun? tombalacı tinerci pislik .
 
Yabancı sınırı kalktığında konuşacaktınız. Galatasaray ayağa kalkınca mı aklınız dank ediyor, ahmakmısınız siz!
 
Sen kimsin lan şeref yoksunu. Bir bok olamayacakken Türkiye'de adam yerine koydular diye adam mı oldun.

Şortunun cebine elini sokarken aklın neredeydi yavşak.
 
Kendi düşünceleri olduğunu sanmıyorum,birileri buna talimat vermiş buda gündeme gelmek için saçmalıyor işte.
 
Üst Alt