Pascal Nouma: "Kadroda 5 yabancı olabilir ama 11 yabancı çok fazla" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pascal Nouma: "Kadroda 5 yabancı olabilir ama 11 yabancı çok fazla"

dürrüğe bak. fransa da tüm ab ve iş yaptığı afrika ülkeleri ve eski sömürgeleri dahil yerli sayılıyor kalkmış buraya laf ediyor.

Dostlar yabanci kisitlamasi sacma sapan bir sey , beraber yaristigimiz avrupa ulkelerinde boyle bir kisitlama yok ise bizde de olmamasi gerekir

fakat dusuncelerini aciklayan herkese de saldirmasaniz iyi olmaz mi ?

herkes bire bir ayni dusunemez , ayrica ben de 11 yabanci olmasindan memnun degilim , ama eger oraya girecek yerli yoksa elbette kotu yerliler oynasin yabanci yerine diyecek de degilim

gonul ister ki guzel bir karma olsun yerli yabanci ama hepsi ust duzey olsun ama olamiyorsa kim iyiyse o oynar

Dostlar yabanci kisitlamasi sacma sapan bir sey , beraber yaristigimiz avrupa ulkelerinde boyle bir kisitlama yok ise bizde de olmamasi gerekir

herkes bire bir ayni dusunemez , ayrica ben de 11 yabanci olmasindan memnun degilim , ama eger oraya girecek yerli yoksa elbette kotu yerliler oynasin yabanci yerine diyecek de degilim

gonul ister ki guzel bir karma olsun yerli yabanci ama hepsi ust duzey olsun ama olamiyorsa kim iyiyse o oynar

Sorun zaten olmaması, olsa keyfine hep yabancı ile çıkmayacağız ya. Bu kalitesiz yerli sorununu çözsünler, sonra yabancı sınırına olur deriz, aksi takdirde yabancı sınırını savunmak, şu güzel futbolu mahvetmek demek.

Kalitesiz yerli sorunu 100% cozulse de limit olmasi yanlis . Avrupanin ispanyasinda veya almanyasinda futbolcu mu yetismiyor , ama yine de ozgur birakiyorlar

bu yuzden hic bir kosulda kisitlamayi mantikli bulmuyorum , su an bile 14 adet kisiti var

ama isteyen istedigi fikri soyleye de bilmeli

Sinan, onlar nasıl üzerlerine vazife olmayan konular da açıklama yapıyor ise bizde buna tepki gösterme hakkımızı kullanıyoruz. Fikir özgürlüğü beni ilgilendiren bir duruma benim zararıma müdahele ediyor ise bende tepki gösterme özgürlüğümü kullanırım. Uzun lafın kısası, insanların haklarına müdahele etmeye çalışmaktan vazgeç

Bu ateş üfleyerek sönmez

Sinan Bey,
Kendi düşüncesi olsa bu kadar insan saldırmaz...

Ne bu ithal dallamanın, ne de osman aşkın bak'ın düşünceleri kendi düşünceleri değil.
Birinin fikir babası Sinan Engin, ötekinini de biliyoruz.

İnsanların gözünün içine baka baka böyle açıklamalar yapılırsa onlar da ahmak da der dürrük de yavşak da

Gerçekleri konuşalım lütfen

Yabanci kisitlamasi olmasini istemek ile sahada 11 yabanci olduguna uzulmek baska seyler

ben de sahada bir kac yetenekli ust duzey yerli oyuncu gormek isterim acikcasi ama bu olamadigi icin mecburen yabancilar oynayacaksa da buna karsi kisitlama limit filan getirilmesi anlamsiz

ama yetenekli turk oyuncular yetismemesinde genc oyuncularin kendileri de , federasyon da , devlet de ve klupler de kabahatli

bu haber okudum 3-4 saat evvel sinirlerim zıpladı ama foruma atmadım millet dellenmesin benim gibi diye, pascal ferrescisi hakkında çok fazla birşey söylemeye gerek yok heralde

Ağzı olan konuşuyor neden GS başarılı olmadan önce bu yabancı muhabbeti böyle gündeme gelmiyordu her şey çok açık ortada.
Zaten merak etmeyin 2, 3 seneye yabancı sınırı yarı yarıya düşer siyaset çoktan futbola karıştı birileri ne derse o oluyor futbolu da iyice mahfettiniz...

Üst Alt