Haber - Passolig 1 Yıl Daha Uzatıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Passolig 1 Yıl Daha Uzatıldı

geçen sene uzatmadım uzatmam da bilet harici haraç mı vereceğiz bi de
Hayri Cund

Arkadaşımın kartını yenilerken yanlışlıkla kendi kartımı ekstra 1 yıl daha uzatmıştım.

En azından boşa gitmemiş oldu :red:

şimdi iptal oldu mu olmadı mı ?

ben şubat başında aldım - dağıtıma süreci yeni başladı deniyor ama ne kargo takibi ne bir şey var .

epey insanda şikayet etmiş "hiç bilgi yok takibini yapamıyorum , evdeydim ama "evde değildi" denerek geri gitmiş" diye çok fazla var.

içerideki 2 maça falan gidesim var nisan ayında - kart numarasınıda göremiyorum hiç bir sayfada elime ulaşmadan yükleme falan yapamıyourm.

millet nelerle uğraşmış ya iğrenç bir sistem.

şimdi iptal oldu mu olmadı mı ?

ben şubat başında aldım - dağıtıma süreci yeni başladı deniyor ama ne kargo takibi ne bir şey var .

epey insanda şikayet etmiş "hiç bilgi yok takibini yapamıyorum , evdeydim ama "evde değildi" denerek geri gitmiş" diye çok fazla var.

içerideki 2 maça falan gidesim var nisan ayında - kart numarasınıda göremiyorum hiç bir sayfada elime ulaşmadan yükleme falan yapamıyourm.

millet nelerle uğraşmış ya iğrenç bir sistem.
qr kod ile girebiliyoesun ki, fiziksel karta gerek yok.
Bana geldiler istemiyorum dedim

biliyorumda
para yükletmiyor kart numarası girmeden - görünmüyor hiç bir yerde kart numaram
Vallhi maç bileti satışa konulduğunda passo üzerinden direkt kredi kartı ile bileti alıyorsun.
En temizi bu, karta da bölüyorlar ayrıca ek olarak passolig karta para at oradan öde derken bilet kalmaz

@Can Erden
Az önce baktım passo mobil uygulamasında tüm detaylar görünüyor, kartın ibanı, kart numarası falan hepsi görünüyor.
Fiziksel kartım yok benim ama burada görünüyor.
Hesabım->passolig kartlarımdan gördüm. Direkt güvenlik mesajını soruyor sonra telefonla ilişkilendiriyor.

@Can Erden
Az önce baktım passo mobil uygulamasında tüm detaylar görünüyor, kartın ibanı, kart numarası falan hepsi görünüyor.
Fiziksel kartım yok benim ama burada görünüyor.
Hesabım->passolig kartlarımdan gördüm. Direkt güvenlik mesajını soruyor sonra telefonla ilişkilendiriyor.
bende yok işte göremiyorum :D
tanımlanmamış duruyor - numara olmadanda tanımlatmıyor niyeyse - 2 ayrı site üzeridnen işlem yapıyorlar saçma saçma.

neyse bekleyip göreceğiz bakalım mailde attı ses seda yok.

bende yok işte göremiyorum :D
tanımlanmamış duruyor - numara olmadanda tanımlatmıyor niyeyse - 2 ayrı site üzeridnen işlem yapıyorlar saçma saçma.

neyse bekleyip göreceğiz bakalım mailde attı ses seda yok.
O zaman senin kartın basılmamış ve dağıtım için hazırlanmamış daha. Bana 1 ay sonra kart gelmişti kapıdan geri gönderdim işte istemiyorum diye, şimdi orada tüm detayları görebiliyorum.

Üst Alt