Haber - Passolig 1 Yıl Daha Uzatıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Passolig 1 Yıl Daha Uzatıldı

O zaman senin kartın basılmamış ve dağıtım için hazırlanmamış daha. Bana 1 ay sonra kart gelmişti kapıdan geri gönderdim işte istemiyorum diye, şimdi orada tüm detayları görebiliyorum.
bende daha kart görünmüyor bilet almaya kalksam tanımlı bir şey yok - tanımla dediğimde de numarayı istiyor - yoksa sıkıntı satın almakta değil :D

O zaman senin kartın basılmamış ve dağıtım için hazırlanmamış daha. Bana 1 ay sonra kart gelmişti kapıdan geri gönderdim işte istemiyorum diye, şimdi orada tüm detayları görebiliyorum.
Ulen saçmalığa bak şimdi oturum kapatıp tekrar açtım - passo izinde passlig kartı tanımlı oldu. numarsı son 4 hane hariç gene gizli ama en azından orda

ŞU AN oldu yani 15 dk önce yoktu orda :D

Kim passolig çalışanı burda ?!

Ulen saçmalığa bak şimdi oturum kapatıp tekrar açtım - passo izinde passlig kartı tanımlı oldu. numarsı son 4 hane hariç gene gizli ama en azından orda

ŞU AN oldu yani 15 dk önce yoktu orda :D

Kim passolig çalışanı burda ?!
Afedersin bok gibi app yapmışlar ya, hayatımda bu kadar paranın akıp bu derece bok gbi olan uygulama az gördüm. Rezillikten başka bir şey değil

Üst Alt