GSC Scout - # Patrice Evra - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Patrice Evra

Son vurgunu yapmak istiyor gibi

Kisa sureli bir kontratla uygun maliyete geliyorsa gelsin, oyle olursa 4-1-4-1 yapip sol bek Evra sol kanat Asamoah oynariz

Antalyaspor olur herhalde o takim

Bilmem demin cisse tv de Türkiye den aylık net 180 bin Euro luk bir teklif aldım reddedip İsviçreden amatör kümedeki Yverdon-Sport kulübüne 60 bin Euro ya imza attım dedi. Bir çok oyuncu darbe konusundan beri baya çekiniyor gelmeye. Ondan lig de baya arap olmaya başladı

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Sinan Engin: "Galatasaray'ın gündeminde Evra var."

Ertem Şener: "Evra Londra'da futbol barış ödüllerinde, prens ve kraliçelerin olduğu yerde Türk arkadaşımızla sohbet etti. Galatasaray beni, ben de Galatasaray'ı çok istiyorum dedi."

1.5 yıllık imzala.Asamoah+Evra yap Asamoahı önde kullan pres özelliğinden dolayı şampiyonluk hayırlı olsun o kadar net. Sezon sonu yedekleyecek bir genç alırız oraya

geliyor,gelmekte olan. Bu ülkede yaş tartışmaları Hagi ile bitmesi gerekiyordu aslında. O dönem adama yaşı yüzünden neler dendiği hala kayıtlarda ama sonra neler yaptığı da ortada..

8 sene ManU'da oynamış, 3 sene Juve'de oynamış, Monaco ile CL finali oynamış, Fransa Milli formasını defalarca giymiş bir oyuncu.

Tempo,fizik olarak da bu ligin hala üstünde. Marsilya'dan performansı yüzünden yollanmadı zaten. Bu yüzden bu fırsat kaçmaz.

geliyor,gelmekte olan. Bu ülkede yaş tartışmaları Hagi ile bitmesi gerekiyordu aslında. O dönem adama yaşı yüzünden neler dendiği hala kayıtlarda ama sonra neler yaptığı da ortada..

8 sene ManU'da oynamış, 3 sene Juve'de oynamış, Monaco ile CL finali oynamış, Fransa Milli formasını defalarca giymiş bir oyuncu.

Tempo,fizik olarak da bu ligin hala üstünde. Marsilya'dan performansı yüzünden yollanmadı zaten. Bu yüzden bu fırsat kaçmaz.

Hagi 31 yaşında geldi ve yıldız futbolcular için ideal sayılacak bir yaş olan 35 te bıraktı. Evra ile kıyaslanamaz. Sırf yıldız diye yaşlanmış birini takımına layık görmek ancak Beşitaşlılar gibi eziklerin yapacağı birşeydir. Çünkü onlar alışkın değil hasretler yıldız isimlere. Ama Galatasaray nice yıldızlar görmüş büyük bir kulüp. Ne gereği var. Ha adam kimseyi rahatsız etmeyecek uygun bir fiyata yarım sezonluğa gelirse herkes kabul eder zaten.

DVcQeG2X0AUzD2F.jpg

Adam EPl’ye gitti, burada ihtiyar muamelesi yapılıyordu. Bizde gidip vasat bir sol bek aldık gibi görünüyor. (Görünüyor dedim çünkü daha tek maç izledik, net bir şey söyleyemem)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt