# Paul Le Guen - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Paul Le Guen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Paul Le Guen

Çok tanımıyorum kendisini. Kayda değer ne başarısı var bilmiyorum pek fakat bazı arkadaşlar olumsuz yorumlarda bulunmuşlar kendisi için. Umarım taraftarın ve camiyanın ismini tartışmıyacağı sadece işinin konuşulacağı bir isim getirilir

kariyer olarak laf söyleyecek adam pek yoktur.

benim eleştirdiğim tek nokta sisteminin olmaması. çok şeyi az az bileceğine, bir şeyi tam bilmek çok daha iyidir. gerçi Skibbe'nin sistemi vardı mesela ama birileri burnunu soktu hep.

Hocamız Le Guen olsun Skibbe olsun farketmez.Bize düşen desteklemek.Kafatasçı zihniyet bu sefer ne yaparsa yapsın, anca kendi kafalarını keser.Gelecek hoca ne olursa olsun en az bir sene başımızda.Gerçek taraftar sahip çıksın, diğerleri gölge etmesin yeter.

(Emrah selam. Le Guen için ikinci Skibbe demek doğru değil. Çünkü onun arkasında nereden bakılırsa bakılsın üç şampiyonluk var. Dünyanın önemli yıldızlarıyla çalışmışlık var. Le Guen’in başarılı olma olasılığı yüksek. Bir de şöyle düşünelim. Le Guen üzerinden dünyanın en önemli altyapı ülkesiyle temasa geçtik. Le Guen ve Houllier farklı kategorideki isimler. Houllier Derwall’e karşılık geliyor, Le Guen ise Terim’e, otorite, disiplin ve futbol olarak. PSG’den ayrılmasının öyküsü farklı. Sevgilerimle. MŞ)

(Selam. Schuster’e dönme olasılığı çok düşük. Hatta imkânsız. Ben Schuster’le Le Guen arasında fazla bir fark görmüyorum. Yabana atılacak bir TD değil Le Guen. Galatasaray’ın yeni teknik direktörü için Le Guen’dir diyebiliriz. Sevgilerimle. MŞ)

(Mustafa selam. RVN transferine pek ihtimal vermiyorum ben. Le Guen bir Fransız. Ve Fransa dünyanın potansiyel olarak en kaliteli futbolcularının en ucuz olduğu yer. Alınacak futbolculara Le Guen’in karar vermesi daha doğru olur. Sevgiler. MŞ)

(.... Le Guen inanılmaz otoriter bir adamdır ve kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Sevgilerimle. MŞ)

Le Guen’e iyimser bakmak icin de, kötümser bakmak icin de veriler mevcut.

Ben iyimser bakmak istiyorum daha ziyade.

Bazen bir olaya iyimser bir bakis acisi ve pozitif enerji ile baslamak, o olayin gidisatina da pozitif sekilde sirayet ediyor.

Umutla, güvenle baslamak istiyorum Le Guen’li döneme.

Umarim tüm camia buna dikkat eder.

Bastan öfleye pöfleye, 2. Skibbe, bu da hoca mi serzenisleriyle girersek bu maceraya pek sansimiz olacagini sanmiyorum.

En fanatik taraftardan Florya’daki malzemecisine dek yek vücut olmali ve yeni hocamizi yalniz birakmamaliyiz.

Ben ümitliyim.

O da cikis yakalamak isteyen ve bunun icin donanimi da olan bir isim.

Basarma inanci olmasa bu riskli göreve soyunmazdi, zira bizde yasayacagi bir basarisizlik, O’nun icin bundan sonra yurtdisi kariyerinin uzun bir süre kapanmasi demek olur. Ve “zaten Lyon’u herkes sampiyon yapiyor” masali da onun alehine bayagi kuvvetli islemege baslar.

Ben ümitliyim.

Basarmak zorunda, tipki Polat ve ekibi gibi!

Melih Bey'de 180 derece döndü heyecan vermez bana derken otoriter vs.methiye düzmüş anlayamıyorum bu adam 2 gecede ne yaptıda Melih Şabanoğlu'nun gözüne girdi...

Adnan Polat’a şartlı evet dedi

Pariste başkan Adnan Polat ve Haldun Üstünel ile el sıkışan Fransız çalıştırıcı tek şartını da Galatasaraylılara sundu ve kabul edildi.

Başkan Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstünel'in Paris'te görüştüğü Paul Le Guen, Galatasaray ile her konuda anlaştı. Cumartesi akşamı oynanacak Sivasspor maçı sonrası teknik direktör Bülent Korkmaz ile yollarını ayıracak olan sarı kırmızılılar, takımı Fransız çalıştırıcıya emanet edecek.

Hafta başında Paris'e çıkarma yaparak Le Guen ile masaya oturan Polat ve Üstünel ikilisi, tecrübeli hocayla her konuda el sıkıştı. Paris Saint Germain ile son maçına çıktıktan sonra İstanbul'a gelecek olan Le Guen ile 1+1 yıllık sözleşme imzalanacak. Fransız teknik adam yıllık 2 milyon Euro alırken, ısrarla gelmesi için şart koştuğu yardımcısı antrenör Yves Colleru'yla birlikte görev yapacak.

RAPORU BEKLENİYOR

Sarı kırmızılı yönetim, UEFA Avrupa Ligi vizesi alınması halinde sezonu ön eleme oynayacağı için erken açacak. Bu nedenle Le Guen'in işini çabuk bitirip, takımı daha iyi tanımasını sağlamayı planlayan Galatasaray idarecileri, hocalarının raporu doğrultusunda da hemen transfer çalışmalarına başlayacak.

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, ekibiyle gelme şartı karşılığında anlaştıkları Le Guen için, "Bize ilk söylediği şey, kendi antrenörüyle çalışmak istediğiydi. Hiç düşünmeden kabul ettik. Yeni hocamıza güveniyoruz. Heyecan duyan bir yapısı var. Kendisinin hemen takımı tanıması için hiç zaman kaybetmedik. Raporunu bekleyeceğiz ve ona göre biz de rotamızı belirleyeceğiz. Antrenörümüz Colleru'yla birlikte takımdaki eksiklikleri belirleyecekler. Çalışma ve kamp programı şekillenecek. İstediği oyuncularla hemen temasa geçeceğiz" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Melih Bey'de 180 derece döndü heyecan vermez bana derken otoriter vs.methiye düzmüş anlayamıyorum bu adam 2 gecede ne yaptıda Melih Şabanoğlu'nun gözüne girdi...

Heyecan vermesinin sebebi Houllier'i bekliyordu çünkü. O da hayal kırıklığına uğradı benim gibi ama 180 derece döndü gibi birşey yok bu açıklamada. Sadece iyi yönlerini söylüyor.

(Mustafa selam. RVN transferine pek ihtimal vermiyorum ben. Le Guen bir Fransız. Ve Fransa dünyanın potansiyel olarak en kaliteli futbolcularının en ucuz olduğu yer. Alınacak futbolculara Le Guen’in karar vermesi daha doğru olur. Sevgiler. MŞ)

Galatasaray'da transfere teknik direktör karışmaz :) Yönetim transferi yapar benim oyuncum bunlar der sonra sezon boyunca teknik direktör'ün işine karışıp durur.

Lyon'u çalıştırdığı dönemde oynattığı futbol çok başarılıydı.aynı zamanda göze hoş geliyordu.daha sonra kötü bir Glasqow tecrübesi ve sonrasında PSG ile yakaladığı çıkış.Benim için yeterli referanslar bunlar.Teknik direktör olarak kiminle anlaşırsak anlaşalım başarılı olabileceğini garanti edemeyiz.Önemli olan potansiyeli olan ve takımı ileriye götürebileceğini düşündüğümüz bir t.d. olması ve camianın gerekli sabrı göstermesi.Son iki yıldır istikrar konusunda sıkıntı yaşıyoruz.Kim gelirse gelsin uzun süreli projelerle gelmeli ve herkes bunu kabullenmeli.Daha henüz anlaşma ve anlaşmanın süresi hakkında bilgimiz olmasada 1+1 olarak yapılacak bir sözleşme işin başından yanlış yaptığımız anlamına gelir.Kamuoyuna verilen mesaj ''bu sene bir bakalım beğenirsek seneye devam ederiz'' şeklinde oluyor ki akabinde birçok yanlış beraberinde geliyor.Sonra 1 mağlubiyet sonrası basında yeni hoca arayışları için yazılar; sürekli takım ve hoca üzerine baskılar vs… Le Guen doğru tercihtir ama gösterilecek sabır ve istikrarla daha doğru bir tercih olur.

Le Guen için G.Saray'a rakip çıktı

28 Mayıs 2009 Perşembe 12:40

Galatasaray ile anlaşmaya çok yakın olduğu öne sürülen Fransız teknik direktör Le Guen, Valenciennes takımıyla görüştüğünü söyledi.

Le Guen, önümüzdeki 48 saat içerisinde kimseye imza atmayacağını belirtti. Galatasaray'ın Paul Le Guen girişimleri henüz yüzde yüz karşılığını bulmuş gibi görünmüyor.

Cumartesi günü oynanacak son hafta maçının ardından Paris St-Germain'e veda edecek olan tecrübeli hoca, Fransa'nın Valenciennes Kulübü'yle bir görüşme yaptığını açıkladı.

L'Equipe gazetesine konuya ilişkin olarak bir açıklamada bulunan Le Guen, "Valenciennes Başkanı'yla biraraya geldiğim doğru. Ancak bu görüşmenin, serbest olduğumu bilen diğer başkanlarla yaptığım görüşmeden bir farkı yok. Sonuç itibariyle önümüzdeki 48 saat içinde hiç kimseyle anlaşma imzalamayacağım" diye konuştu.

Galatasaray konusundaysa herhangi bir açıklama yapmaktan çekinen Le Guen'in, yeni sezonda hangi takımı çalıştıracağına önümüzdeki hafta karar vermesi bekleniyor.

https://www.internetspor.com/le-guen-icin-gsaraya-rakip-cikti-news7554.html

Le Guen için G.Saray'a rakip çıktı

28 Mayıs 2009 Perşembe 12:40

Galatasaray ile anlaşmaya çok yakın olduğu öne sürülen Fransız teknik direktör Le Guen, Valenciennes takımıyla görüştüğünü söyledi.

Le Guen, önümüzdeki 48 saat içerisinde kimseye imza atmayacağını belirtti. Galatasaray'ın Paul Le Guen girişimleri henüz yüzde yüz karşılığını bulmuş gibi görünmüyor.

Cumartesi günü oynanacak son hafta maçının ardından Paris St-Germain'e veda edecek olan tecrübeli hoca, Fransa'nın Valenciennes Kulübü'yle bir görüşme yaptığını açıkladı.

L'Equipe gazetesine konuya ilişkin olarak bir açıklamada bulunan Le Guen, "Valenciennes Başkanı'yla biraraya geldiğim doğru. Ancak bu görüşmenin, serbest olduğumu bilen diğer başkanlarla yaptığım görüşmeden bir farkı yok. Sonuç itibariyle önümüzdeki 48 saat içinde hiç kimseyle anlaşma imzalamayacağım" diye konuştu.

Galatasaray konusundaysa herhangi bir açıklama yapmaktan çekinen Le Guen'in, yeni sezonda hangi takımı çalıştıracağına önümüzdeki hafta karar vermesi bekleniyor.

https://www.internetspor.com/le-guen-icin-gsaraya-rakip-cikti-news7554.html

Hadi inşallah Valenciennes'e gider..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt