# Paul Le Guen - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Paul Le Guen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Paul Le Guen

Schuster ve Houllier"in butcesi , maliye durumumuz"u asar bir durumda. Bizi cok etkileyen bir ekonomik krizin icin"de Paul Le Guen"i gelmeden asip kesmek bence cok yanlis bir yoldur. Zaten gelmeden bazilari kariyerini nime nime edicek. Birde taraftarin elestirmesi Skibbe de oldugu gibi sezon bitmeden ikinci bir hoca ile devam etme durumu"na yol acar. Paul Le Guen Lyon"dan sonra bir dusus yasadigi kacinilmaz bir gercek ! Ama ben sahsen kendim"de keske O gelmeseydi deme hakkini bulmuyorum.

İçimden bi ses paul le guen'in bizde çok başaralı olacağını söylüyor !!!

en az 4 senelik sözleşme yapmamız gerekiyor ve hep destek çıkmamız gerekiyor.Başarı böyle gelir her sene 2 td değiştirmekle başarı gelmez :42:

galatasaray'in kulübesi siradan bir fransiz teknik direktörün deneme tahtasi olmamali, iyi bir hoca olabilir, resimlerinde verdigi görüntü bile Galatasaraya uymuyor...

Bence artık bir teknik adamla anlaşılmalı transfer çalışmaları başlamalı!Le Guen ile alakalı ise çekimserim nedense!

daum konusuna gelince, osman tamburacinin frikine katiliyorum, fakat karl heinz feldkamp ile is birligi yapabilir, daha önce fenerbahcede teknik direktör olmasi bir engel teskil ediyor mu?

ikiside alman ekolünden (feldkamp - daum) , ayrica daum türkiyeyi cok iyi taniyor, daumdan daha iyi alternativler var evet.. fakat takimdaki düzeni diger teknik direktörlerden daha cabuk kurabilir, zaman kaybi olmaz..

fransiz veya bir baska hoca yerine Eric gerets daha iyi degil mi, onlari almak zorsa veya istemiyorsan, neden basariya ac bir yerli teknik direktör almiyorsun?

fatih terim 4 senelik basari serisinden önce, ne basarmisti?

madem ki önümüzdeki sezon, daha sonraki sezononun hazirlik sezonu olacaksa tamburacinin dedigine göre, o zaman bülent korkmaz bu takimda kalmali, seneye bir sampiyonluk yasayacagiz diye genel ilkelerimizden ve takim hayalimizden vazgecmemeliyiz...

galatasaray futbolcu üreten bir fabrika olmali, dünyaya futboluyla örnek bir takim olmali... o zaman ne anlami var, sen fabrikanin iscilerini hep disardan getirirsen, ayrica basarili calisanlari göndermekle mükafatlandiriyorsan...

genel mantalite yanlis..... güncel ve gecici basarilara bu takim doydu, uzun vadeli basari ve istikrar, bunu ancak sabirlar ve aklinla basarabilirsin, hirs ve duygularinla degil..

o pahali teknik adamlar hepsi asagidan basladi, hic biri ise yikardan baslamadi...

eger adnan polat bir seyleri degistirmek istiyorsa lütfen gaza gelmesin

mantikli hareket etsin

ayrica 4 senelik basari degil 40 senelik basari icin caba sarf etsin...

bülent korkmazın oynattığı futbol en ufak bir umut verse onun takımda kalmasını isteyecek çok kişi vardır eminim. fakat hiç umut yok bence

sence biraz zamana ihtiyaci yok mu?

bu takimin hamurunu bütün bir sene baska bir teknik adam yogurdu, bülent korkmazin farkli bir mantalitesi var, skibbenin hamurunu bir seye benzetmeye calisti sadece, ne kendi istedigi gibi bir takim kurabildi henüz, ne de istedigi futbolu oynatabildi.. bülent korkmazin icindeki atesi hissedebiliyorum, bence onun yüreginde basarili olma arzusu kisa zamanda onu basariya götürür, ama bizim yönetimimiz güncel basariyla yetindigi icin, para düskünü AVRUPA malina ragbet ediyor, Galatasarayin kendisi mir markaysa, kendi ürettigi malindan faydalanarak kendi reklamini yapmali ve yeni ürünler kesfetmeli... sen baskasinin magazasindan mal almaktan yorulmuyorsun, kendi vatandasindan senin malina ragbet etmesini bekliyorsun? skibbe varken cok mu ümit veriyordu bu takim? feldkamp takimda disiplin yok diyor, bülent korkmaz geldi bazi futbolcular ortaliktan kayboldu, mecbur olmazsa lincolnun herhalde yüzüne bile bakmaz... :) bu takimde bu kulüpte OTORITE denen bir sey kalmamis.... GS TV ye bakiyorum, futbolcular bazilari baskana elini veriyor sadece, bazilari yanak yanaga bu nasil bir durum?? BANA COK GÜLÜNC GELIYOR

icimden bir ses diyor ki: "siz basarisiz olmayi hakk ettiniz"

eger, evet, bu ümitden bahsediyorsan, bülent korkmazin bu negativ ortami kisa sürede yok edebilecek ender kisilerden biri oldugunu düsünüyorum... ondan bu ümidim var, ötekilerden yok

ortam güzel olacak ki sen güzel futbol oynayasin... ortam bozuk futbol bozuk mantalite bozuk, takim dedigin birbirine sevmese bile basari icin birbirine kenetlenmek demektir... kenetlenmesini bilmeyen futbolcu top gibi sutlanmali !!

bozuk ortama ayak uydurmaya calisan bülent korkmaza tebrikler

Beceriksiz ve aciz yönetim yine 2.sınıf bir ismi getirir o zaman keşke Le guen bari gelse diyecekler olur.Le guen kaliteli bir hocadır.1.tercihim Houllier 2.si Paul le guen Houllier gelecekse en az 2 veya 3 yık kalmalı 1 yıl kalacaksa hiç gelmesin.

Beceriksiz ve aciz yönetim yine 2.sınıf bir ismi getirir o zaman keşke Le guen bari gelse diyecekler olur.Le guen kaliteli bir hocadır.1.tercihim Houllier 2.si Paul le guen Houllier gelecekse en az 2 veya 3 yık kalmalı 1 yıl kalacaksa hiç gelmesin.

sana özhan canaydın lazım..İnamotolar carruscalar onlar bunlar..Bence Adnan polattan başka yöneticek adam yok baska

Galatasarayın en iyi transferi ne T.Direktör nede , süper oyuncu esas yapılacak iyi transfer iyi ,kuvvetli,maddi durumu ,lobisi kuvvetli takımda YENİÇERİ lige fırsat vermiyen [ ayrıca güdümlü basınada gerektiginde iyi ders verebilmelidir ] yeni YÖNETİM kurulu olacaktır.

Dün GS TV de KALLİ yi dinlerken Sayın Polatın külüb başkalıgı için olumsuz konuştu bu nedenle bence GS yı bu badireden geçirecek, yıpranmamış lider özelikli Başkana ihtiyacımız var .

T.Direktörde degişse ,yeni süper oyuncularda alınsa , futbol şübesi eskiden oldugu gibi olursa , bu senede husranları ugrarız ,gelecek kimse onun işine kimse karışmıyacak disiplinsiz kım varsa yollamalı.Kalli üstü kapalı bazı şeyleri ima etti takımda gurubculuk oldugu kesin, buna çare bulamazlarsa degişen bir şey olmaz. SAYGILAR...

Galatasaray camiasi toptan degismeli kafa yapisi olarak. Eger gelecegi kurtarmak istiyorsa yonetim Houllier'i getirir. Yok gunu kurtarmak istiyorsa Fatih Terim, Daum gibi bir isim getirir sirf Turkiye'yi takimi taniyor diye. Ama gelmelerini istemem, Fatih Terim hersey'i gazla yapabilecegini saniyor ama artik gazla falan olmaz bu isler. Profesyonellik gerekiyor ama Fatih Terim'de bu yok, cok duygusal. Daum desen oynattigi futbol ortada, gunumuzdeki futbol kontratak futbolu diyen hoca'dan ne beklenir ki? Oo gelecegine Bulent Korkmaz kalsin daha iyi ...

Le Guen Lille'e gidiyor...

03.Haz.2009 00:22:45

Galatasaray ile anlaşamayan teknik direktör Paul Le Guen'in Lille takımıyla ileri düzeyde görüşmeler yürüttüğü öğrenildi.

Paul Le Guen, Lille takımının başına geçecek gibi görünüyor. Goal.com Fransa'da yeralan habere göre Rudi Garcia ile yollarını ayıran Lille takımı, Paris Saint-Germain'in eski teknik direktörü Paul Le Guen ile anlaşmak üzere. Edinilen bilgiye göre Le Guen, önümüzdeki saatlerde Lille'in yeni çalıştırıcısı olarak resmen anons edilebilir.

Paul Le Guen kısa bir süre önce Galatasaraylı yöneticilerle de görüşmüş; ancak iki taraf arasında anlaşma sağlanamamıştı.

Le Guen Lille'e gidiyor...

03.Haz.2009 00:22:45

Galatasaray ile anlaşamayan teknik direktör Paul Le Guen'in Lille takımıyla ileri düzeyde görüşmeler yürüttüğü öğrenildi.

Paul Le Guen, Lille takımının başına geçecek gibi görünüyor. Goal.com Fransa'da yeralan habere göre Rudi Garcia ile yollarını ayıran Lille takımı, Paris Saint-Germain'in eski teknik direktörü Paul Le Guen ile anlaşmak üzere. Edinilen bilgiye göre Le Guen, önümüzdeki saatlerde Lille'in yeni çalıştırıcısı olarak resmen anons edilebilir.

Paul Le Guen kısa bir süre önce Galatasaraylı yöneticilerle de görüşmüş; ancak iki taraf arasında anlaşma sağlanamamıştı.

Gitsin dde secenekler azalsin. Zaten pek begenmem kendisini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt