PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

sıkandal olan ciğeri 5 para etmez adamların amigoluk yapmasıdır. Sıkandal olan o adamın 3 besteden başka bir şey bilmemesidir. sıkandal olan o adamın bestesini sadece 3-5 kişinin bilip tribünlere söyleyerek ezberletmesidir. ( yeni beste yapıldıgında kağıtlarla herkese dağıltır herkes bir uyum içinde yeni beste ile okur ) sıkandal olan Galatasaray'ımızın içinden gelen adamların değilde kuştepe - gültepe bilmem ne tepe ciğeri 5 para etmez adamların oldugu mekanlardan cıkan Galatasaray'lılığın gerektirdiklerinden anlamayan insanların bu işleri yapmasıdır..

Yalnız sıkandal değil, skandal olacak o.

sıkandal olan ciğeri 5 para etmez adamların amigoluk yapmasıdır. Sıkandal olan o adamın 3 besteden başka bir şey bilmemesidir. sıkandal olan o adamın bestesini sadece 3-5 kişinin bilip tribünlere söyleyerek ezberletmesidir. ( yeni beste yapıldıgında kağıtlarla herkese dağıltır herkes bir uyum içinde yeni beste ile okur ) sıkandal olan Galatasaray'ımızın içinden gelen adamların değilde kuştepe - gültepe bilmem ne tepe ciğeri 5 para etmez adamların oldugu mekanlardan cıkan Galatasaray'lılığın gerektirdiklerinden anlamayan insanların bu işleri yapmasıdır..

KArdeş git sen yap amigoluğu o zaman.

Yılda bi kaç maça gidip gelip o kadar emeği geçen insanları eleştirme.

Ha yada git suratlarına yap eleştirini bi çözüm bulsunlar.

Bide taraftar içi karışıklık çıkarıp hepten etmeyin kulübe.

Satılmış, Yalaka, Çıkarcı, Dingil, Ciğeri beş para etmez diye diye seviye yerlere düşmüş bir konu.

Konunun amacı belli değil, takıldığınız kısım İtalya'da ki gibi mikrofon sistemi mi, bir kişinin sette durması mı? Konuda ki amaç ne yani?

Şimdi bir de şöyle bir şey var. Bu adamlar Gaziantep'e, Diyarbakır'a, Sivas'a, Bursa'ya, Eskişehir'e sırf Galatasaray maçı için gidiyorsa, o otobüs yolculuğuna katlanıyorsa veya Atatürk Olimpiyat Stadı'na bizim evde izlerken üşüdüğümüz maçı desteklemeye gidiyorsa, 150 kişi vardiyalı olarak çalışıp kareografi hazırlıyorsa, Metin Oktay ilköğretim okulunu destekleriyle ayakta tutuyorsa, her 18 martta Çanakkale'ye gidiyorsa bence ciğerleri beş para etmez demek olmaz. Çok kötü tezehürat yaptıkları bir gerçek ama adamlar iyi Galatasaray'lı.. ;)

Satılmış, Yalaka, Çıkarcı, Dingil, Ciğeri beş para etmez diye diye seviye yerlere düşmüş bir konu.

Konunun amacı belli değil, takıldığınız kısım İtalya'da ki gibi mikrofon sistemi mi, bir kişinin sette durması mı? Konuda ki amaç ne yani?

Şimdi bir de şöyle bir şey var. Bu adamlar Gaziantep'e, Diyarbakır'a, Sivas'a, Bursa'ya, Eskişehir'e sırf Galatasaray maçı için gidiyorsa, o otobüs yolculuğuna katlanıyorsa veya Atatürk Olimpiyat Stadı'na bizim evde izlerken üşüdüğümüz maçı desteklemeye gidiyorsa, 150 kişi vardiyalı olarak çalışıp kareografi hazırlıyorsa, Metin Oktay ilköğretim okulunu destekleriyle ayakta tutuyorsa, her 18 martta Çanakkale'ye gidiyorsa bence ciğerleri beş para etmez demek olmaz. Çok kötü tezehürat yaptıkları bir gerçek ama adamlar iyi Galatasaray'lı.. ;)

Asıl bu insanları eleştirmektir.

Besteler kötüymüş azmış cart curt. Yaz bi tane okusunlar.

Nankörlük bu.

.

besteleri arebesktir ama biz sanaldan sallarken deplasmana gidenler onlar nankörlüğe gerek yok

19 yaşındaki adam kale arkasındaki binlerce kişiye koyun sürüsü diyor...Sanırım hayatında ilk defa maça gidiyor !

KArdeş git sen yap amigoluğu o zaman.

Yılda bi kaç maça gidip gelip o kadar emeği geçen insanları eleştirme.

Ha yada git suratlarına yap eleştirini bi çözüm bulsunlar.

Bide taraftar içi karışıklık çıkarıp hepten etmeyin kulübe.

paylaştığım bir anımdı. Koskoca anı geldi kulüp karşıtlığına geldi uA ayrımcılığına.. Sorun bende demek ki Yazmadan önce demekki 2 kere düşünmek lazım. Nede olsa karşımdakiler 1 seferde anlamıyorlar.. Bide Sıkandal yazdığıma laf yapmıyor mu :) uA yanlısı renktaşım seni.. yılda 2 maça gidiyorsun diyorsun mahalleden arkadaşınmıyım senin yılda 2 maça gidiyorsun diyorsun renktaş ! Kaldıki ben uA veya komple Pegasusdaki taraftarlara saygısızlık yapmıyorum ! yazımdada öyle bir cümle bulamazsın. Sadece baştaki adamı söyledim size.. Oda şu " SUCU " olarak bilinen adam..

paylaştığım bir anımdı. Koskoca anı geldi kulüp karşıtlığına geldi uA ayrımcılığına.. Sorun bende demek ki Yazmadan önce demekki 2 kere düşünmek lazım. Nede olsa karşımdakiler 1 seferde anlamıyorlar.. Bide Sıkandal yazdığıma laf yapmıyor mu :) uA yanlısı renktaşım seni.. yılda 2 maça gidiyorsun diyorsun mahalleden arkadaşınmıyım senin yılda 2 maça gidiyorsun diyorsun renktaş ! Kaldıki ben uA veya komple Pegasusdaki taraftarlara saygısızlık yapmıyorum ! yazımdada öyle bir cümle bulamazsın. Sadece baştaki adamı söyledim size.. Oda şu " SUCU " olarak bilinen adam..

Mahalleden arkadaşın falan değilim evet.

Ama tribün acemisi gibi gelmiş anını yazıosun buraya.

Şikayetini.Git bul o sucuyu yüzüne söyle bakalım.

Bunu yapamıosanda milletin yorumunu alıntılayıp azarlamaya kalkma. ;)

Ben Ua yandaşı falan değilim.Klasik bi Galatasaray taraftarıyım.

Ne birini tanımışlığım nede aralarına girmişliğim var.

Mahalleden arkadaşın falan değilim evet.

Ama tribün acemisi gibi gelmiş anını yazıosun buraya.

Şikayetini.Git bul o sucuyu yüzüne söyle bakalım.

Bunu yapamıosanda milletin yorumunu alıntılayıp azarlamaya kalkma. ;)

Ben Ua yandaşı falan değilim.Klasik bi Galatasaray taraftarıyım.

Ne birini tanımışlığım nede aralarına girmişliğim var.

Her anısını yazan tribün acemesi olursa forumda bununla ilgili bölümlerin hepsini kaldırmak lazım renktaş. Kaldı ki o sucu'yu zaten herkes tanır benim adamla derdim yok. sen hala konuyu kendine çekmeye çalışıyorsun !! Anlatmak istediğim belkide 50.kez yazıyorum ama 51. kezde yazarım. Asıl amaç Galatasaray'ın içinden gelmiş , Tribün amigosu olabilecek bir adam olması. Herkes yapamaz bu Tribün amigoluğunu.. Milletin yorumunu alıntı yaptığım kişilerin hepsi senin gibi 51. kez okusun bunu. Hepsi yazdıklarını doğru çıkarmak için boşa kovalayıp duruyorlar..

Tamam arkadaşım tamam haklısın çook haklısın.

Vah bizim halimize :/

yahu bu arkadaşın dediği geçen senelerde karaborsa yapan sucu lakaplı zatın sete çıkması işte

ama bu kadar büyütmeye gerek yok tabi gerekli açıklamayı ve uyarıyı yapmıştı tribün liderleri

Cevap: PEGASUS Tribünün'de Büyük sıkandal !

Benim bu yazımdan bana mı küfür ettiler sorusunu çıkarıyorsan o ciğeri 5 para etmez kuştepe elemanından bi farkın yoktur benim gözümde.

Ben tanıyorum o ciğeri 5 para etmez dediğin adamı. sen sadramazamın sol parmağısın galiba kafana göre millete istediğini diyebiliyorsun.

Not: Eğer bilmiyorsan öğren o aleti kullanmalarının sebebi herkesin duyması için çok rahatsız oluyorsan üst tarafa geç ordan normal bi sesle duyabilirsin, geçip burda ultrAslana veya temsilciliklerini aşşağılayacak sözler söyleme.

gardaş ciğerin para birimi nedir hala cevaplamadın.

1 allah kuruşuymuş

allah_kurusu.jpg

Üst Alt