PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

evet ultraslanda gözle görülür bi düşüş var.hermaç cimbombomum benim biricik sevgilim diye 20 25 dk tezahurat yapmak takıma birşey kazandırmıyor.Eleştri herzaman olabilir ama bazı kişiler saçma sapan eleştriler yapıyor.şimdi çıkmış bu arkadaş elinde mikrofon olan adam bağarıp duruyor falan diyor.Bağaracak tabi bu sistem santiago barnebau da var hemde yıllardır.neye muhalefet olacağanı şaşıran insanlar kareografilere bile bk atıyor.eleştri olsun tamam,bende ultraslan üyesi falan değilim,kombinem pegasus üstte olmasına rağmen.Herkesin çabası Galatasaray için.onlarında öyle.

Benim anlatmak istediğim o adamın orda megafonu kullanması değil. Eğer Galatasaray Kulübünün Trübün amigoluğunu yapıcaksan eğer, o kişinin Galatasaray'ın içinden gelen ciğeri 5 para etmez insanlardan farklı olması gerekiyor.. Galatasaray'ın içinden gelen Galatasaray'lı olabilen, Galatasaray'lılıktan anlayabilen insan olması lazım.

bence ua düsünecegine ondan önce daha büyük sorunlar var madem bu kadar taktin bu amigo ya gidersin baska yerde izlersin sonucta herkez begenmek zorunda degil ben sana birde schalke nin amigo sundan anlatsam kafalari yersin adam sorhos agizla elinde megafonla tezahruhat yapiyor artik gerisini sen düsün ama herkez ilgilenmeden maci izliyor

bu amigolar her zaman var.yeni bişey değil.megafonda yeni değil.

Benim için önemli olan oğuz altayın "biz bedava bilet almıyoruz" demesidir.geçen gün benim fb 100tl vererek girdiğim fb maçına bir arkadaşımın yakını pegasus'a kaç para verdiğini sorduğumda "maça da para mı verecem,BELEŞ girdim tabi ki" sözünü de burada ultraslanın savunucularından bi cevap bekiyorum açıkcası

ultraslan denen oluşum alparslan abi varken çok iyiydi fakat artık bunlar temizlenmeli

bu amigolar her zaman var.yeni bişey değil.megafonda yeni değil.

Benim için önemli olan oğuz altayın "biz bedava bilet almıyoruz" demesidir.geçen gün benim fb 100tl vererek girdiğim fb maçına bir arkadaşımın yakını pegasus'a kaç para verdiğini sorduğumda "maça da para mı verecem,BELEŞ girdim tabi ki" sözünü de burada ultraslanın savunucularından bi cevap bekiyorum açıkcası

ultraslan denen oluşum alparslan abi varken çok iyiydi fakat artık bunlar temizlenmeli

ultra aslan grubu biletleri satin almistir bazilarina vermistir bu olabilir ayrica yanlis anlama ben ua yanlisi falan degilim sadece demek istedigim birbirimize düsmeyelim benim icin önemli olan oraya gidip tribünleri doldurmalari maglum dün gördük tribünler ne kadar bostu bu hic hos degil bence o tribünler dolmasi lazim aslinda almanyada bakiyorum düsücek takimin bile tribünleri doluyor insan ister istemez imreniyor önceden stad i bagane edilirdi simdi yeni stada kavustuk ama genede stad dolmuyor yani anlamak mümkün degil ben sahsen burda schalke taraftari olmasamda maclara giderim amac gezmek eglenmek olsun bence GS taraftarida böyle düsünmesi lazim yok takim kötü diye ya da nasil olsa kayip edecekler diye maca gitmemek bence yanlis

ultra aslan grubu biletleri satin almistir bazilarina vermistir bu olabilir ayrica yanlis anlama ben ua yanlisi falan degilim sadece demek istedigim birbirimize düsmeyelim benim icin önemli olan oraya gidip tribünleri doldurmalari maglum dün gördük tribünler ne kadar bostu bu hic hos degil bence o tribünler dolmasi lazim aslinda almanyada bakiyorum düsücek takimin bile tribünleri doluyor insan ister istemez imreniyor önceden stad i bagane edilirdi simdi yeni stada kavustuk ama genede stad dolmuyor yani anlamak mümkün degil ben sahsen burda schalke taraftari olmasamda maclara giderim amac gezmek eglenmek olsun bence GS taraftarida böyle düsünmesi lazim yok takim kötü diye ya da nasil olsa kayip edecekler diye maca gitmemek bence yanlis
ultraslan biletleri satın almıştır :D eğer ultraslan sürekli bu şekilde devam edeceklerse bize tüm sezon seyircisiz oynama versinler razıyım.yeminle benim öyle bi stadda uykum geliyor tv dekiler ne yapıyodur.stad soğuk olmasa ultraslan tüm stadı uyutur buna eminim

burada bazilari mesaj sayilari artsin diye mesaj atiyor, bir cogu da sacma sapan ici bos mesajlar..

Kamuoyuna duyurulur.

Arkadaşlar güzel beste var ama uA'nın oraya koyduğu adamlar sadece bağırıyo başka bişi değil. Ayrıca uA birçok kişiye bilet veriyor ve sizce bilet parasını verip mi yapıyor bu işi. Kulüpten alıyo tabikide. Kim kime beleş bilet veriyo. Biraz mantıklı düşünün. Güzel besteler ise iç çatışmalar yüzünden söylenmiyo. Yürüyedur olayları yüzünden Yürüyedur'un güzel marşları kullanılmıyor. Ayrıca İTÜ ve Yıldız Teknik olmasa yeni güzel marşta çıkmayacak. Çünkü benim bildiğim bütün güzel marşları yazan adam bıraktı bu işi. Kısacası yeni bir oluşum yada toparlanma şart.

Olayı zaten inanılmaz çapta boyutlara taşımaya gerek yok.. Konu başlığını ağır seçmiş olabilirim ama sadece Galatasaray'ımızın başına galatasaraydan gelen birilerinin geçmesini ve uA'nın eskisi gibi olmadığını anlatmak istedim.

hala skandalı anlatmadınız.skandal ciğeri beş para etmez amigo mu şimdi :D ciğer in para birimi ne

IQ sorunum var sanırım, okuyorum okuyorum ama bir şey anlamıyorum. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım.

İlk mesajdan bahsediliyosa bende cok okudum ama hicbisey anlamadım

sıkandal olan ciğeri 5 para etmez adamların amigoluk yapmasıdır. Sıkandal olan o adamın 3 besteden başka bir şey bilmemesidir. sıkandal olan o adamın bestesini sadece 3-5 kişinin bilip tribünlere söyleyerek ezberletmesidir. ( yeni beste yapıldıgında kağıtlarla herkese dağıltır herkes bir uyum içinde yeni beste ile okur ) sıkandal olan Galatasaray'ımızın içinden gelen adamların değilde kuştepe - gültepe bilmem ne tepe ciğeri 5 para etmez adamların oldugu mekanlardan cıkan Galatasaray'lılığın gerektirdiklerinden anlamayan insanların bu işleri yapmasıdır..

Üst Alt