Pellegrini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pellegrini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi

Cevap: Mourinho Real Madrid'de !

Mourinho Resmen Madrid'de !

Ve beklenen oldu. Real Madrid'den resmi açıklamalar peşpeşe geldi. Real Madrid Pellegrini ile yollarını ayırdığını resmen açıklarken yeni teknik direktörünün de Jose Mourinho olduğunu kamuoyuna duyurdu.​

Cevap: Mourinho Real Madrid'de !

Ve beklenen oldu. Real Madrid'den resmi açıklamalar peşpeşe geldi. Real Madrid Pellegrini ile yollarını ayırdığını resmen açıklarken yeni teknik direktörünün de Jose Mourinho olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Cevap: Son Dakika | Pellegirini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi

İşte bu. Biliyorduk bunu ama henüz netleşmemişti. Hayırlısı olsun. Gelecek sene çok daha çekişmeli ve heyecanlı olacak. Dört gözle bekliyorum gelecek seneyi. :)

OOF be Real Madrid Antipatik oluyor Mourinho'da geldi

Mourinho'da artik fark yiyenler takimina girecek 6-2 Barçala barçam bazilari yildiz ve kendi evlatlari ile Cl kupasini Kazanir bazilari Hazir alir.

Çok sevindim.

Avrupa'da en sevdiğim teknik direktör, Arsenal'den sonra en sevdiğim takıma gitti.

Seneye La Liga'da ki Barça hakimiyeti bitecek.

Bu seneden fazla puan alacağını düşünmüyorum açıkçası

Alın size karizmanın yerle bir olduğu an.. Fotoğraf Şampiyonlar Ligi Final maçında çekildi :D :haha:
822641177.jpg

La liga seneye çok daha zevkli olucak artık bu kesinleşti. Ama madrid ne yaparsa yapsın barcelona'nın müthiş futbolu ve takım ruhu her zaman galip gelecektir...

Cevap: Pellegirini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi

Fark yaratmaz.

O değilde Mourinho'nun evinde yenilmeme serisine yazık olacak.

Üst Alt