Pep Guardiola, 4. Premier League Şampiyonluğunu Elde Ederek Mourinho ve Wenger'i Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pep Guardiola, 4. Premier League Şampiyonluğunu Elde Ederek Mourinho ve Wenger'i Geçti

İlk 11'ler belki olabilir

Ama yedekten bir İlkay yok mesela Liverpool'da

Adamın elinde her türlü imkan var
Yedekte de iyi oyunculari var simdi : Jota, duruma gore Firmino veya ilk 11'de olmadigi zaman Diaz. Bunlar hep iyi oyuncular.

Henderson cogu zaman sonradan oyuna aliniyor veya Keita.

Ama City'de orta saha rotasyonu daha iyi oldugunu kabul ediyorum.

Neyi komik Keramettin

Sence kadrolar eşit mi
Sen maç izlediğine emin misin yoksa tek olayın birini sevip diğerini sevmemek mi

Yukarıda yazdıklarının hepsi yanlış.

İlkay gol atsın diye sokuldu bugün. Liverpool'un orta saha rotasyonu da oldukça kaliteli. Mesela Bernardo ve KDB gibi adam yok desen neyse de İlkay üzerinden fark tartışılmaz. 50ye alınan İlkay'ın Liverpool'daki muadili Keita 70 m euroya alındı.

İki kaliteli takım, iki kaliteli hoca hatta dünyanın en iyileri demek varken bu tip yaklaşımlar göstermene, balon demene kusura bakma normal yaklaşamıyorum.

herhalde tarihte ilk 6 sezonunda 4 kez kazanan başka hoca yoktur. mevzu transferse de

liverpool'un da city'nin de aldığı adamların çoğu geldiklerinde world class değildi, geldiler ve hocaları sayesinde world class oldular.

Kadro karsilastirmasi sacmalik

Oyunculara ödenen bonservis bedelleri tabiki abarti ama transfer edilen oyuncularin en üst seviye olmadiklari gercegini göz ardi etmeyin

Oyuncular pep ile gelisiyorlar ve ust seviyeye geliyorlar

Cancelo,rodri,walker,ilkay,silva ve kdb hepsi pep ile gelisen oyuncular

Aynisi klopp icin de gecerli oyunculari gelistiriyor ve üst seviyeye cikmalarini sagliyor

Bu yuzden digerinin kadrosu daha iyi veya daha zayif diye bir karsilastirma olmasi mumkun degil

Yedekte de iyi oyunculari var simdi : Jota, duruma gore Firmino veya ilk 11'de olmadigi zaman Diaz. Bunlar hep iyi oyuncular.

Henderson cogu zaman sonradan oyuna aliniyor veya Keita.

Ama City'de orta saha rotasyonu daha iyi oldugunu kabul ediyorum.
Bende city'nin forvet hattının kötü olduğunu kabul ediyorum

O yüzden harland'ı deli gibi isteyip aldılar

Ama diğer bölgelerde daha alternatifli ve efektif kadrosu var city'nin

Uzun maratonda da her türlü avantaj oluyor bu durum

Üst Alt