Pep Guardiola, 4. Premier League Şampiyonluğunu Elde Ederek Mourinho ve Wenger'i Geçti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pep Guardiola, 4. Premier League Şampiyonluğunu Elde Ederek Mourinho ve Wenger'i Geçti

Sen maç izlediğine emin misin yoksa tek olayın birini sevip diğerini sevmemek mi

Yukarıda yazdıklarının hepsi yanlış.

İlkay gol atsın diye sokuldu bugün. Liverpool'un orta saha rotasyonu da oldukça kaliteli. Mesela Bernardo ve KDB gibi adam yok desen neyse de İlkay üzerinden fark tartışılmaz. 50ye alınan İlkay'ın Liverpool'daki muadili Keita 70 m euroya alındı.

İki kaliteli takım, iki kaliteli hoca hatta dünyanın en iyileri demek varken bu tip yaklaşımlar göstermene, balon demene kusura bakma normal yaklaşamıyorum.

herhalde tarihte ilk 6 sezonunda 4 kez kazanan başka hoca yoktur. mevzu transferse de

liverpool'un da city'nin de aldığı adamların çoğu geldiklerinde world class değildi, geldiler ve hocaları sayesinde world class oldular.
Bende buradaki çoğu arkadaş ve senin gibi maçı izleyen biriyim dostum

Balon yakıştırması yakışıksız olmuş kabul ediyorum ve sevenlerinden özür dilerim

Ama bence Kloop her türlü Pep'den iyi bir td'dir.

Kadro konusuna gelince dediğimin arkasındayım

Bu kadroların aynı olduğunu düşünmüyorum

Her türlü city'nin kadrosu daha avantajlı bence

Tek dezavantajları forvet hatları idi

Onu da harland'ı transfer edip kapatmayı düşünüyorlar

henderson liverpool'un ideal 11 oyuncusu değil.

fabinho ve thiago as, üçüncü adam duruma göre şekilleniyor, bazen ileriyi 4lüyorlar bazen de keita oynuyor.

fernandinho'dan da her türlü iyidir.

Balon yakıştırması yakışıksız olmuş kabul ediyorum ve sevenlerinden özür dilerim

Bence de Pep daha iyi ama Klopp'un da geri kalır yanı yok o yüzden en iyi ikili diyorum. Knock outlarda net Klopp daha iyi mesela.

Geniş kadroda ok ama ilk 11 konusunda Liverpool iddiamın arkasındayım.

Bu konularda ayrışabiliriz mesela çok normal.

arsen wenger bu moral bozukluğuyla fifaya ofsaytı kaldırın veya 3 korner 1 penaltı olsun diye tavsiyede bulunmaz umarım

Tek dezavantajları forvet hatları idi

Onu da harland'ı transfer edip kapatmayı düşünüyorlar
kadro olayına katılmıyorum şahsen. liverpool hücum ve ortasaha rotasyonu olarak city i geçmiş durumda bence.

Üst Alt