Pepe Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe Resmen Beşiktaş'ta!

İşte anlaşma detayları;

34 yaşındaki stoper Beşiktaş'la 2+1 yıllığına anlaşmaya vardı. Pepe, yıllık 4.5 milyon Euro garanti ücret alacak. Ayrıca imza parası olarak da tecrübeli futbolcuya 1.5 milyon Euro ödenecek. Puan başına da 4 bin Euro elde edecek.

Sözleşmesinde birçok bonusların da yer aldığı belirtiliyor.

(Fanatik)

Pozunu bile vermiş bize de hayırlı olsun demek düşer

DD5S4c_WAAImU8m.jpg

Aga sirf bok atmak icin de bok atmaya gerek yok. Son 15 yilin en buyuk 3 transferinden birine imza attilar Turkiye ligi icin. Hayirsiz olsun diye birsey yok herkes biliyorki sakatlanmaz ise hayirli olacak.

Biz de bek ve orta saha transferlerini bir an once tamamlamaliyiz. 2 orta saha 2 bek 1 kanat gelmezse bu sene sampiyonluk yalan.

Alsinlar alsinlar. Maliyeti cok uygun.
Bir kere bu parayi versinler sonraki Transferlerle iyice batarlar.

Oyuncu kalitesine laf edebilecek kimse yoktur.
Pepe iyi oyuncudur.

Savunma hatları çok iyi olur bu pepe ile. Gökhan biraz sırıtıyor ki oda kötü değil yani. Orta ve hucum oyunuda geliştire bilirseler şampiyon olurlar yine bizimkiler bir anda uykudan uyanmazlar ise. feneri kesterimiyorum ne olacağı şimdilik

SON DAKİKA | Beşiktaş, Pepe'ye 4 milyon € imza parası ve yıllık 4 milyon € ödeyecek. Yarın imza töreni yapılması planlanıyor (beIN SPORTS)

Öglen dolasan rakamlardan daha yüksek maliyeti var. ama eger gercekten oynamaya geliyorsa pepe, ligin acik ara en iyi stoperi olur. bide kirmizi kart olayina gülüyorum. adam gecen sezonmu neydi, neymardan az sari kart aldi, hatta stoper olarak acayib düsük bir faul sayisi seviyesinde oynuyordu. bize gelsin istermiydim? istemezdim, cünkü adam 34 yasinda. 1-2 sene sonra yine yeni stoper aramaya baslariz. maicon tutarsa 4-5 sene banko oynar

Moderatör tarafında düzenlendi:
SON DAKİKA | Beşiktaş, Pepe'ye 4 milyon € imza parası ve yıllık 4 milyon € ödeyecek. Yarın imza töreni yapılması planlanıyor (beIN SPORTS)

Öglen dolasan rakamlardan daha yüksek maliyeti var. ama eger gercekten oynamaya geliyorsa pepe, ligin acik ara en iyi stoperi olur. bide kirmizi kart olayina gülüyorum. adam gecen sezonmu neydi, neymardan az sari kart aldi, hatta stoper olarak acayib düsük bir faul sayisi seviyesinde oynuyordu. bize gelsin istermiydim? istemezdim, cünkü adam 34 yasinda. 1-2 sene sonra yine yeni stoper aramaya baslariz. maicon tutarsa 4-5 sene banko oynar
Bu rakamlar doğruysa umarım satın alırlar. Bjk bu parayla batar.istedigi kadar ligin en iyi stoperi olsun adamlar şampiyonlar liginin gelirini şimdiden ipotek ettiler.

Umarım olur bu transfer

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gecen sene hepi topu 13 mac oynadi herif.
Ayrica casemiroya bakarsaniz bu kart gormeme olayini cok iyi analiz edersiniz.
Gecen sene 15 sari kart goren casemiro 50.dakikadan once 8 kere sari gormus herif ve bu maclardan birisi bayern maci ki 4 kere atilmasi gerekirken 2.sariyi gormedi.
Gayet acik bence

Pepe iyi transfer ama sakatlık geçmişi ve sakatlıklardan ötürü oluşan performans kaybını göz önüne alınca ben 5 milyon dolar verecek kadar gözümü karartmazdım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt