GSC Anket - Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nden Elensek Üzülür müsünüz?

Perşembe Günü UEFA Avrupa Ligi’nde Elensek Üzülür müsünüz?

• Kullanılan toplam oy
    202
  • Anket kapatılmış .
bu şekilde evet üzüldüm bu arada , en azından rotasyon falan yapsak neyse derdim de as kadroyla çıkıp hatta ankaragücü maçında Torreira falan dinlendirip bu maça çıkıp çok rezil bir takıma elenmek koyuyor tabii ki de.Hani lig için de acaba dedirtiyor bu şekilde bir performans insana , acaba bu takım götürebilecek mi diye sorguluyorum şuanda.

Zaten benim kabullenmediğim nokta burası her türlü pisliği şikeyi göstere göstere yapacaklar hakemler senin penaltılarını çalmayacak nizami gollerini vermeyip rakibi tutmaya çalışacak rakibe olmadık penaltılarla skoru aldıracaklar ama Avrupa daha önemli diyeceğiz yok öyle dünya kafalarına kafalarına vura vura şampiyon olmalıyız.
Ne olacağını az çok biliyordum bu saatten sonra Türkiye kupasıda umrumda değil ligi almak zorundayız Allah yardımcımız olsun sonu şampiyon olsun.

hala çok üzgünüm.

ama hakettikte denemez zaten o oyunla.

şeref meselesi seviyesine gelmiş bir ligi almakla uğraşacağız.

Bugün bir kez daha gördük ki takımın yeterli rotasyonu yok iyi ki elendik 1 tur daha devam etsek çok daha fazla yıpranacakmışız.

Üst Alt