Persie ve Kagawa Sakatlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Persie ve Kagawa Sakatlandı

Cevap: Persie ve Kagawa Sakatlandı!

Twitter de birisi yaziyor... sanki Hollanda mili takimin doktoru aman tanrim...

hemen atlamayin haberlere :D

Haa unutmadan birde ManU'yu eledigimizin ertesi sezonunda, Ferguson neredeyse paf takimiyla bize 4-0 yenmisti Ingiltere'de. Hani elemistik ya onlari bir sezon once.. Rehavete gelmemeliyiz, ne olursa olsun.

Bilgi kirliliği var gibi.Kesin haberleri almadan yorum yapmamak lazım.Kimler sakat yarına belli olur.

Bu haber doğruysa harika diyebilirim.Renkdaşlar bu maçdan en az 1 puan ile ayrılmamız gerekiyor.Manchester'i 6 yıl hasret kaldığımız bu önemli organizasyonda devirmek büyük sükse yaratır her alanda.İnşallah şans da bizim yanımızda olur.Topçularımız da gününde olur....

Ben oyunumuza güveniyorum zaten. Manchester United´in kadrosu cok da önemli degil, cünkü yedekleri de müthis futbolcular.

Yedeklerden kimi Türkiye´ye getirsen, dünya stari diye haftalarca konusulur. O yüzden cok da önemli degil.

Galatasaray gibi oynamaliyiz, rahat olmaliyiz, paslasmaliyiz ve pres yapmaliyiz.

heriflerin yedekleri bizim ligde şampiyon olacak düzeyde biz vanpersi roonney yok diye yeneriz diyoruz:D:D

yahu senelerdir Kagawa mı var United'da allaskına :eek: Van Persie mi var he bu mac olmazsa cok iyi olur ama takımın gucunden cok bişey eksilmez.

Ben oyunumuza güveniyorum zaten. Manchester United´in kadrosu cok da önemli degil, cünkü yedekleri de müthis futbolcular.

Yedeklerden kimi Türkiye´ye getirsen, dünya stari diye haftalarca konusulur. O yüzden cok da önemli degil.

Galatasaray gibi oynamaliyiz, rahat olmaliyiz, paslasmaliyiz ve pres yapmaliyiz.

Bebe örneğin :)

Zaten bunu biz bile düşünüyorsak Fatih hoca kesin düşünür :) Rahatlama kesinlikle olmaz.

manchester united'da bu oyuncularin yerine oynayacak oyuncularin hepsi kaliteli..

adamlar eksik diye gazlanmaya gerek yok.. eksikleri yokmus gibi motive olmaliyiz..

Üst Alt