Persie ve Kagawa Sakatlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Persie ve Kagawa Sakatlandı

Cevap: Persie ve Kagawa Sakatlandı!

Adamlarda oyuncu bitmez ki rooney rvp olmassa wellbeck olur kagawa olmassa nani valencia olur

eksiklerine rağmen iyi takımlar.

Ferguson amatör takımla bile çıksa korkmak lazım. Favori hala onlar ama inşallah benzetir geliriz onlar:)

Re: Persie ve Kagawa Sakatlandı!

Man u her zaman cl şampiyonluk adayıdır benim gözüm de küçümsenecek takım değil

Sent from my Turkcell T10 using Tapatalk 2

Cevap: Re: Persie ve Kagawa Sakatlandı!

Man u her zaman cl şampiyonluk adayıdır benim gözüm de küçümsenecek takım değil

Sent from my Turkcell T10 using Tapatalk 2

orasi öyle ama 5 yildir manu gruplarda rezil futbol oyniyor

bir bjk maclarini hatirliyourm, inonunde top oynamadan kazanmislardi galiba, deplasmanda yenilmsislerdi bjkye sanirim.

gecen sezon elendiler zaten

benim dikkatimic eken bir olay bu, 4-5 yildir manu gruplarda rezil futbol oyniyor, ha cikiyor, cikmiyor, orasi ayri

Van Persie took two knees to the thigh in a challenge with Hungary defender Roland Juhasz and was replaced by Klaas-Jan Huntelaar during the interval. The extent of the Dutchman's injury has not yet been confirmed.Van Gaal told SBS6: "We took off Robin for precautionary measures. It doesn't seem to be too serious, but you never know. We didn't want to take any risks."

Manchester United's Van Persie forced off for Netherlands with thigh injury - Goal.com

cok ciddi degilmis?

Favorinin onlar olmasi bizim yararimiza. En azindan senelerden beri gelen Avrupa tecrubelerimizden bunu cikartiyorum. Tromso'yu, Helsingborg'u falan hic saymadan bir kac ornek vereyim.

Real Madrid'den deplasmanda 3 tane yedigimiz mac favori gosteriyordu Avrupa medyasi bizi. O maca kadar iki mac oynuyosun ikisinide kazaniyosun.

CL'de ManU'yu eleyip, guruplarda Barca'yi iceride yenip muthis bir giris yaptigimiz ilk CL sezonu sonra. Guruplarda tek o Barca galibiyetiyle kalmistik :b5:

Real Sociedad'i yenemeyip UEFA'ya kalmamiz ve akabinde Villareal'e elenmemiz vs. hep favoriydik ama icine ettik.

Umarim cok gecmeden RVP iyi haberi gelirde, rahat havayi ortadan kaldiririz.

Üst Alt