Pes 2010 Demo çıktı ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes 2010 Demo çıktı !

Cevap: Pes 2010 Demo çıktı !

valla ben ps2 deki pes i özledim. Ya niye geliştirmiyor pes oyununu arkadaşlar lütfen biraz olaya tarafsız gözle bakın. Sanki geçen seneki asalak faulleri düzeltip oyunu biraz yavaşlatıp önümüze sermişler.

valla ben ps2 deki pes i özledim. Ya niye geliştirmiyor pes oyununu arkadaşlar lütfen biraz olaya tarafsız gözle bakın. Sanki geçen seneki asalak faulleri düzeltip oyunu biraz yavaşlatıp önümüze sermişler.

Bu sene koyacak falan diyenler var bir de. :D Aynı fizik motoruyla yazılmış bir oyun bu. Taktik olayı da FIFA'nın "Custom Tactics"i gibi birşey. Kart sistemi diyorlar mesela. Gereksiz şeyler. Japonların kart tutkusunun ürünü. Beyblade, Pokemon falan bilirsiniz. :D Fizik motorunu değiştirmeden, geliştirmeden milletin önüne sunmuşlar ve daha iyi olduğuna da inandırdılar milleti.

Bu sene koyacak falan diyenler var bir de. :D Aynı fizik motoruyla yazılmış bir oyun bu. Taktik olayı da FIFA'nın "Custom Tactics"i gibi birşey. Kart sistemi diyorlar mesela. Gereksiz şeyler. Japonların kart tutkusunun ürünü. Beyblade, Pokemon falan bilirsiniz. :D Fizik motorunu değiştirmeden, geliştirmeden milletin önüne sunmuşlar ve daha iyi olduğuna da inandırdılar milleti.

Seni seçtim pikaçu olayı yani:D Valla benim kanım Pes Fifa nın 2000 ile 2007 yıllarındaki mantelitesine döndü nedir mantelite "Abi bunların önüne ne versek alıyorlar boşver niye kafa yorup oyunu geliştirelim".. Bu arada Fifa ps3 de 110 TL PES ise 150 TL.

Seni seçtim pikaçu olayı yani:D Valla benim kanım Pes Fifa nın 2000 ile 2007 yıllarındaki mantelitesine döndü nedir mantelite "Abi bunların önüne ne versek alıyorlar boşver niye kafa yorup oyunu geliştirelim".. Bu arada Fifa ps3 de 110 TL PES ise 150 TL.

İşin en güzel kısmı da o zaten. Tahtakale esnafı belirleyici oluyor genelde bu fiyatlarda. PES 150 olmaz ama 120'den satıyorlar genelde ve ilk 2 ay falan fiyatta indirim zor yapıyorlar. FIFA çıktığı gibi 100 Lira. 1 ay sonra 80'e rahat bulunur. Hem ucuza almış olursun, hem daha iyi bir oyunun olur.

Bu arada PES'in durumlarını bilmiyorum ama Level 10 üzerinden 9,6 vermiş FIFA'ya. :2aloh1:

Edit: PES'e de 8 vermişler.

9,6(FIFA) > 8(PES) ;)

Fifa 5 para etmez..İstediği kadar değiştirsinler grafik olarak önede geçsinler asla pesin verdiği heyecanı zevki vermiyor..Fifanın en iyi oyunu 99 da kaldı..;)

Fifa yı Pes ile kıyaslıyanın aklından şüphe duyarım okadar . Fifa 9-14 yaş arası ...

pes 14-65 yaş arası :D Pes ' i kaç yaşında olursan ol oyna... Bütün futbolcular bile PES oynuyor gelmiş burada fifa iyi diyor adama bak ya.Çoluk cocuk oyunu fifa.Sende o kapesitede oldugun için sana güzel gelebilir .

Ben bu adamı anlamıyorum acaba amacı nedir ? Polamik yaratacak laflar söylüyor ön plana çıkartıyor kendini...

S.Serhat Turkel: Sen Bu GSC'nin emin ol Hıncal Uluçusun.... Çok konuşursun boş konusursun aynı mantelite var sizde.

Adamlar Level'de, Gamespot'ta, Ign'de editör olmuş ama siz onlardan daha iyi biliyorsunuz. Hahahah. Level 9,6 veriyor FIFA'ya ama hala kötü olduğunu iddia edebiliyorsunuz. Aynı adamlar PES'e de 8 vermiş. Zevkler ve renkler konusuna girenler olabilir tamam ama her derginin, her oyun sitesinin, her otoritenin tercihi de bu yılla beraber 3 yıldır FIFA. Madem siz ve sizin mantığınızdaki insanlar bu kadar doğru, objektif, mantıklı yorumlar yapıyor, mutlaka bu düşüncedeki insanlar da yer alırdı dergi ve sitelerde. ;)

Adamlar Level'de, Gamespot'ta, Ign'de editör olmuş ama siz onlardan daha iyi biliyorsunuz. Hahahah. Level 9,6 veriyor FIFA'ya ama hala kötü olduğunu iddia edebiliyorsunuz. Aynı adamlar PES'e de 8 vermiş. Zevkler ve renkler konusuna girenler olabilir tamam ama her derginin, her oyun sitesinin, her otoritenin tercihi de bu yılla beraber 3 yıldır FIFA. Madem siz ve sizin mantığınızdaki insanlar bu kadar doğru, objektif, mantıklı yorumlar yapıyor, mutlaka bu düşüncedeki insanlar da yer alırdı dergi ve sitelerde. ;)

Onlar kim daha fazla para verirse ona verirler..:)

Artık reklam işine döndü çünkü..

Neyse..

Birde Messiyle attığım gerçekçi bir gol. Kaç kişi takılmış peşine acaba? :D

pes20102009092115131286.jpg

Beni İlgilendirmez kimin kac puan verdiği onların verdiği puanlara gore oyun oynamıyorum. Pes in vermiş oldugu futbol zevkinin %1 i kadar fifa vermiyor.. fifa ile 1 mac oynuyor isem pes ile 10 mac oynuyorumdur.. renktas gelmişsin burda fifa korumacılıgı yapıyorsun bos yere tartısıyorsun herkesin zevkine karısamazsın 1 dediklerine 10 cevap veriyorsun ama oyun yapanların emeklerine saygısızlık oluyor. Pes i hic degiştirmemişler diyorsun. Oturmus bir sistemi bozarak mı yaparsın yoksa bozmadan uzerine eklemeler ve bazı seyleri degiştirerek mi yaparsın. Fifa yı Pes i herkes cok iyi biliyor sen ne kadar fifayı övsende PES i seven yine Pes oynuyacaktır. Gidipte fifa ya dönmiyecek.

Üst Alt