PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Baskan demiroreni yaliyor diyorsunuz , terim GS baskani ile ters dusup , dunya uzerinde baska yer kalmamis gibi demirorenin altinda tff de calismaya kosa kosa giderken neredeydiniz biraderler

Devran donuyor iste boyle , o zaman kim yanindaydi demirorenin , o zaman sikeyi aklamis degil miydi ayni tff , GS dusmanligi yapmiyorlar miydi

CD67F684-BA07-4BE4-BAD5-642CD7837FFE.jpeg

Nasil da mutlular .. o zaman terim kabahatli degildi , 1 senelik cengizde tum suc di mi

Baskan demiroreni yaliyor diyorsunuz , terim GS baskani ile ters dusup , dunya uzerinde baska yer kalmamis gibi demirorenin altinda tff de calismaya kosa kosa giderken neredeydiniz biraderler

Devran donuyor iste boyle , o zaman kim yanindaydi demirorenin , o zaman sikeyi aklamis degil miydi ayni tff , GS dusmanligi yapmiyorlar miydi

Ekli dosyayı görüntüle 32464

Nasil da mutlular .. o zaman terim kabahatli degildi , 1 senelik cengizde tum suc di mi
Bak kardeşim sesini keser misin?

tff pfdk kim varsa bizle ugrasan allah bin türlü belasini versin, kamyon altinda kalip taninmaz hale gelsinler insallah haysiyetsiz köpekler. yemin ediyorum tiksiniyorum sizden. YETER ARTIK !!

Otostopçu çocukları!! Erman Toroğlu'nun dediği gibi "hepinizin damına koyacağız!"

Bir çift lafta başkan denen yağdanlığa: Basın toplantısı adı altında "ama şöyle, ama böyle, ama yanlış anlaşılıyorum, mıy mıy mıy" diye korkak tavuk gibi konuşursan adamlar da "demek ki az vermişiz" diye cezayı biraz daha arttırır.

Ünal Aysal olsaydı analarından girer, bacılarından çıkardı. Yalan mı?

Otostopçu çocukları!! Erman Toroğlu'nun dediği gibi "hepinizin damına koyacağız!"

Bir çift laf ta başkan denen yağdanlığa: Basın toplantısı adı altında "ama şöyle, ama böyle, ama yanlış anlaşılıyorum, mıy mıy mıy" diye korkak tavuk gibi konuşursan adamlar da "demek ki az vermişiz" diye cezayı biraz daha arttırır.

Ünal Aysal olsaydı analarından girer, bacılarından çıkardı. Yalan mı?

Tam da dedigini yapti basketbol finali oncesi .. hukmen maglubiyet ve tonla ceza yedik .

Federasyonlarla , uefa ile spk ile .. bu kurumlarla savasamaz , harp acamazsin

Bu tip yapilara adam sokarak , secim donemi kulislerle guclenirsin

Futbolun duzenleyicisi ile savasilir mi yahu

dedim videolarla rezil edeceksin oyle basin toplantisi yapacaksin diye ama adam gelene gidene kardesom diyor. sikeci fenere fenerbahcemiz diyor. seninde fair playininde aroune kone

Adamın gs tv den konuşma yapmasının asaleti bile ayrıydı. Şunu bile yapamayacak kadar acizsin Cengiz yönetimi. Sizi desteklediğim günlere lanet olsun. Yok ceza yemişizde,kafa tutulmazmışta. Başkan denilen kişilik kulübünü savunsun gerisini taraftar halleder zaten. Bu ülkede şikeye ceza verilmedi be şikeye. Federasyon denilen tasmalı şerefsizlerin hakkımızı yediğinizi biliyorsunuz ona rağmen yok bu böyle halledilmez. Kafayı mı yediniz yahu? diyip kız gibi tavırlar sergiliyorsunuz. Eminim bunu diyenlerin birçoğu terime zorunluluktan katlanıyor. Sizinde Galatasaraylığınıza tüküreyim. Objektif olayım herkese yaranayım derdindesiniz. Aynı başkan gibi tabi insan insanı çekiyor. "Suyun öteki tarafı" diyerek cezayı hocamız yiyor. Ama albayrak-cengiz aşler onu demekten bile aciz bir şekilde: "saygıdeğer tff,sevgili fb,değerli dostlar." diyor. Kesin sizde devletin kuklasısınız. Karşınıza çıkan tek adam vardı onuda yediniz. Allah hepinizin belasını versin.

Son düzenleme:
Bu onusbu tüpcü belkide kendisi hakkinda sizan yolsuzluk iddaalarini gündemden düsürmek icin bile 3 mac daha verin demis olabilir

Üst Alt