Photoshop Çalışmalarım / Gülcan Yılmaz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Photoshop Çalışmalarım / Gülcan Yılmaz

Cevap: Photoshop Çalışmalarım (Güncel)

Dogumgünü mesajlari icin tesekkürler arkadaslar sagolun, cok sevindim gercekten. :)

Burak girerim girmesinede eskisi gibi fazla degil sadece.

Calismalara gelince, haftalardir acmadim Photoshopu, malesef biraz yogunum bir kac gün daha acmam herhalde. Ama calisma yaptikca buraya ekleyecegim. Isteklere gelince, su an icin kimseye söz veremiyorum kusuruma bakmayin nolur, ama elimden geldigi kadariyla eskisi gibi yine birseyler yapmaya calisacagim.

Hepinize cok tesekkür ederim.

3 Ay 14 gün oldu nerdesin Gülcan?

İyice merak etmeye başladık...

Cevap: Photoshop Çalışmalarım

Evleneceğinden haberim vardı ama burayı boşluyacağından yoktu.:eek::eek::(Neyse inşallah uğrar diyeyim son olarak o yazana kadar bu konuya:(:(:(

Unutmusum ne yazik ki cogu seyi... PS'yi acmayali aylar oldu da. :(

hdssd87.png

Gülcan ne kadar çok özletiyorsun kendini:eek:

Ya çalışmaların harika ama sen sadece çalışmalarınla değil verlığınla burda ol yine yeter bizlere;)

Sizinle tanışma fırsatım olmadı ama grafik çalışmalarınız çok güzel ablacım :) :D

Sagol canım, tanısırız ne zaman istersen, döndüm cünki. :eek:

Oy oy yo nerelerdesin sen be Gülcan:)

Yine ve yeniden buralardayım :eek:

Yalnız calısmaların hepsi silinmis albümü silmistim bir zamanlar ondan herhalde.

Neyse yenileriyle telafi ederiz insallah. ;)

Sagol canım, tanısırız ne zaman istersen, döndüm cünki. :eek:

Yine ve yeniden buralardayım :eek:

Yalnız calısmaların hepsi silinmis albümü silmistim bir zamanlar ondan herhalde.

Neyse yenileriyle telafi ederiz insallah. ;)

İnsan hayatta neler siliyor neleri yeniliyor.Buraları mı yenilemek yorar bizi be Gülcan geldiğine inan çok ama çoook sevindim:eek:

İnsan hayatta neler siliyor neleri yeniliyor.Buraları mı yenilemek yorar bizi be Gülcan geldiğine inan çok ama çoook sevindim:eek:

Ne kadar dogru dedin..

Bende cok sevindim, ya aslında bazen misafir olarak ugruyordum ama üye girisi zorunlulugu oldugundan geldim desemde inanma. :D

Photoshopu acmayalı aylar oldu, artık eski günlere dönme zamanı geldi.

PS Calısmalar serüveni yakında tekrar burada.

:2_thumbs_up_-_anima

Ne kadar dogru dedin..

Bende cok sevindim, ya aslında bazen misafir olarak ugruyordum ama üye girisi zorunlulugu oldugundan geldim desemde inanma. :D

Photoshopu acmayalı aylar oldu, artık eski günlere dönme zamanı geldi.

PS Calısmalar serüveni yakında tekrar burada.

:2_thumbs_up_-_anima

Gülcan ablam gelmis Hosgelmis. :)

Valla abla cok özledik seni. Insallah artik daha sik online olursun. ;)

Üst Alt