Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Cevap: Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Yav usta ne var utanicak cek kizi kolunda al karsina, hoslandim senden seni daha yakindan tanimak isterim de kizda zaten büyük ihtimal tabi olabilr der, nr. alirsin kizdan bir ara acarsin telefon müsaitsen biryerde bulasim dersin is tamamdir :)

Yav usta ne var utanicak cek kizi kolunda al karsina, hoslandim senden seni daha yakindan tanimak isterim de kizda zaten büyük ihtimal tabi olabilr der, nr. alirsin kizdan bir ara acarsin telefon müsaitsen biryerde bulasim dersin is tamamdir :)

Tamamdır, tamamdır. Öyle ha deyince oluyor demek ki. Helal olsun ne denir ki. Vay bee...

Koy gitsin koy gitsin :D Berke sor Berk'in dediğinin tam tersini yap en doğrusu öyle ortaya çıkar.

cıcek gonder bakalım ustune tek ısmın ve numaran olsun uzaktan ızleme fırsatın varsa ızle cıcek gonder kızların hosuna gıder bakalım ne tepkı verecek..

Sonuç ne Yunus ? Aklım senin olayında kaldı :p

askiskom [X], bebem [X], benim [X], bitanem

Bu lanet tagları sen eklediysen Yunus bence hiç uğraşma. Bırak kızı çayıra,çimene dolaşsın.

Yunus u en son boğaz köprüsünde görmüşler :D

Yok aga, bunlara kız mız ayarlamicaksin. Sonra foruma az giriyorlar. :D

bkz. Yakup'u bir daha gören oldu mu ?

Ah Yunus aga neredesin sen? Haha haber alan oldumu? :)

Üst Alt