Pino mu yoksa Stoch mu? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino mu yoksa Stoch mu?

Cevap: Pino mu yoksa Stoch mu?

Stoch daha iyi..

Pino gibi bin tane topçu bulursun. Kafasına göre oynuyor adam taktik disiplin falan yok adamda statta izleyenler daha iyi farketmiştir. Şimdi ne durumda bilmiyorum gerçi.

ne yalan söyliyim fatih terim yönetimindeki pino'yu çok merak ediyorum. o zaman istoç'la kıyaslayabiliriz gibi geliyor bana.

stok

--
9jziqa.png

pino

347ea9g.png

İstatistik dedik lan :mad:

KKöy'de şikeci eziklere süpanikeyi tersten okutan PİNO tabiki laaynnn ........................ :sgr:

Büyük maçların adamıdır Pino.

Çok kolay harcadık.

Culio,Stancu falan hikaye de şu Pino'yu geri kazanalım.

Sadece Ardanin sorumluluk aldigi, BAM orta sahasi, servet-Gökhan li kadroda bile göze batan Pino yu suanki kadro ve F.Terim ile izlemek isterim,bu adama böyle bir kadroda yer verilip denenmeli taraftariyim...

Pino'nun sakatlık sorunu var,adam 1 ay oynasa 1 ay sakat..Sağlam bir pino,stoch'dan daha kaliteli futbolcudur..Gene sağlam bir Pino,2.Ribery'imiz olur...

Dia mı, Pino mu dersen tabi ki Pino. Hatta Simao mu Pino mu dersen Pino.

Stoch, Olcan hatta ucreti makul olsa Queresma'yı begeniyorum. Keşke Stoch ve Olcan bizde olsaydı, işin kötü tarafı alabilirdik ikisini de

Pino'da ne yetenek var anlamış değilim.Bu kadar kişi Pino demiş heralde vardır bir bildikleri.

Tabi ki Stoch. Pino kadar overrated birini görmedim. Her anlamda boş, geleceği olmayan bir oyuncu.

Üst Alt