Pino mu yoksa Stoch mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino mu yoksa Stoch mu?

Cevap: Pino mu yoksa Stoch mu?

Bülent Ünderin Pino hakkındaki olumsuz görüşlerini Terim dikkate aldı diye düşünüyorum.. Sonuçta Ünder, Terimle yıllarca birlikte çalışmış..

aynen öyle oldu pinoyu yediler yok pas vermedi bilmem ne pas vermedi diye kadro dışı bıraktı adamı ünder bu kadar saçmaca bir hareket daha olamaz pas vermiyor diyorlarda 4 asisti var pinonun bizdeyken demekki asist yapabiliyor..

hazırlık kampında da 45 dk oynattılar pinoyu bu sezon başı stacuya verilen şans kampta pinoya tanınsaydı çok başka olurdu şimdi.

Bülent Ünderin Pino hakkındaki olumsuz görüşlerini Terim dikkate aldı diye düşünüyorum.. Sonuçta Ünder, Terimle yıllarca birlikte çalışmış..

Bülent Ünder, lick TV'ye çıkıp ''Selçuk Şahin çok teknik bir oyuncu,her takıma lazım,böyle bir oyuncusu olan teknik adam şanslıdır'' diyen futbol cahili adam değil mi ?

Bülent Ünder, lick TV'ye çıkıp ''Selçuk Şahin çok teknik bir oyuncu,her takıma lazım,böyle bir oyuncusu olan teknik adam şanslıdır'' diyen futbol cahili adam değil mi ?

He o futbol cahili adam senin hayal meyal hatırladığın UEFA Kupası'nın kazanılmasının perde arkasındaki en önemli kişilerden işte..

Fatih hoca 50 kere Culio dedi ama Pino'yu söylemedi.Geçelim

O zaman bir de culio mu pinomu diye soralım :D

Bence yine pino

sezon içinde yanlış hatırlamıyorsam basın toplantısında pino lafı geçince hızlı oyuncuları severm gibi bişi demişti fatih hoca

Bence mutlaka ikinci bir şansı verecektir

İkisini de tercih etmem ama illa bi seçim yapmam gerekirse Stoch. Zamanında Fener'e değil, bize gelmiş olsaydı şu anda çok daha önemli bir futbolcu olurdu eminim ki.

Ya Bülent Ünder olayı da uydurma.Benim bildiğim Avusturya kampında Pino vardı.Hoca baktı cacık olmaz yolladı Pino'yu.Zaten adam en az ücret alan oyuncuydu.Maaşı fazla olsa neyse dersin

Üst Alt